Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 to my very first love. Roxanne ééééés Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 4:37 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Izgultam. És az hiszem valami belement a cipőmbe , mert valami kegyetlenül szurkálja a talpamat de a sötétben nem merem levenni a cipőmet. Muszáj lesz. Megállok az egyik fa mellett és lekapom a cipőmet. 10 percig, rázom és ütlegelem mire valami kiesik belőle. Mély sóhajtozás közben visszahúzom a cipőmet a lábamra és megy tovább a lányok részlege felé. Remélem nem fognak meglátni. Valamelyik kislámpa még ég. Mosoly jelenik meg az arcomon, hiszen tudom , hogy ki az, miközben lábujjhegyre állva belesek az ablakon. Roxy olvassa a levelet amit még akkor csempésztem be a szobájába, amikor zuhanyzott. Nem írtam sok mindent, csak 6 szót.
’Elloptam néhány cuccodat. Keress és találsz!’
Ennyit írtam. Az első nyom egy papírra rajzolt nyilacska volt ami az ablakra mutatott. Kint várta egy elemlámpa és a cipője majd néhány nyíl ami a tóhoz vezető ösvényre vezeti majd. Az első fára kitűztem az egyetlen közös képünket amit a tónál készítettünk amikor összejöttünk és a fényképezője. Onnan már csak néhány nyíl van a stégig, ahol néhány gyertya narancs illatú várja, a gitárom és én.
Amikor látom, hogy ideges lesz egy kicsit , de azért elindul halkan felnevetek és rohanok vissza a helyemre, közben még ellenőriztem mindent, hogy a helyükön vannak-e. Ha valaki tönkre tesz valamit azt megverem.
Végre odaérek a stégre és meggyújtom a gyetyákat meg elrendezem a pokrócot, nehogy felgyújtsak valamit. Az azért ciki lene. Leülök törökülésbe és az ölembe veszem a gitáromat és várom, hogy megérkezzen a kisasszony.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 11:24 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Mióta megtörténtek azok a kis incidensek a tó parton, azon a napon mikor közelebb kerültem Kennyhez, nos attól kezdődően olyan boldogság kerített a hatalmába, ami nem akart alább engedni… de ez nem is baj.
Egyszerűen szerettem eljátszadozni azzal a gondolattal, hogy mi lenne, ha sokkal több dolog alakulna ki köztünk… mondjuk az esküvő részig nem jutottam el, és nem is szeretném még fehér ruhában látni magamat, de az a dolog már meg volt.
Sóhajtva túrok bele vizes hajamba, ahogy a törölközőmet szorongatva magam körül olvasom el a levelet. Féloldalas mosolyra húzódik szám, majd felkapva valami ruhát és fehérneműt indulok el a hagyott nyomok után.
Az első jelekhez érve, és megpillantva a különböző tárgyaimat tudatosult bennem, hogy bizony Kenny nem viccelt, tényleg elkobzott néhány cuccomat. Ezt még vissza fogja kapni egy szép nap.
Izgatottan mentem, követtem a jeleket, amiket hagyott majd a tóhoz érkezve egy igen romantikus, idilli helyzet tárult a szemem elé. Gitár, gyertya, pokróc és Ő… tökéletes párosítás. Elmosolyodva indultam oda hozzá, majd mikor odaérem leültem vele szembe és hátratúrtam a hajam.
- Anyukád nem tanította meg, hogy nem szép dolog más cuccaiban kotorászni… de elvinni még csúnyább dolog? – simogattam meg eközben a combját, közelebbről szemügyre véve a gitárját. – Mire készülsz?
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 8:18 am

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Nem igazán tudtam , hogy hogyan fog elsülni ez az egész dolog. Tisztázzunk valamit. Soha senkiért nem csináltam volna ekkora felhajtást, sőt most sem tudom miért teszem talán valamiféle megfelelési kényszer lappang bennem , aminek most sikerült felszínre törnie.
Nem kellett sokat várnom a tóparton ücsörögve. Az éjszaka meleg volt, csak ezt ugyebár előre nem tudhattam ezért voltak itt a pokrócok, meg egyébként is kemény volt a stég, bár már így is fájt a seggem.
Végre megjelentek a körvonalai és aranylag nyugodt volt az arca, azt hittem kicsit talán mérges lesz.
Elnevettem magamat.
-Azt mondta nyugodtan csinálhatom ha gyorsabban futok az illetőnél.-jegyzem meg nevetve miközben helyet foglal velem szemben.
Amikor megsimogatja a combom válasz helyett ikább csak előre hajolok és szájon csókolom. Visszahelyezkedek és elkezdek gitározni...

A kis szerenádom után félretettem a gitáromat és elfújtam a gertyákat.
-Nem tudtam neked csillagot hozni az égről... úgyhogy elhoztam az összes fényét.-mondtam mosolyogva. A tábor fényei nem zavarták meg a kis idillt így a tavon csak a csillagok ragyogtak és az égen is.
-Remélem megfelel..-mondtam mosolyogva. Jobbat sajnos nem tudtam kitalálni, de még én is meglepődtem, hogy ennyire jól működött a dolog. Hiszen elég lett volna egy pár pamacsfelhő, vagy egy kis szél és csillagles már ugrott is.
De mindkettő elkerült ma minket.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 5:47 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Meglepett az a kép, ami akkor fogadott, mikor leértem a stéghez. Nem gondoltam volna, hogy Kenny ennyire romantikus, és arra is képes, hogy gitárt cipeljen magával csak azért, hogy engem megajándékozzon. Nagyon elnyerte a tetszésemet ez a kis húzása, és már el is felejtettem, hogy mennyire haragudtam az elején.
Ajkai érintése még mindig meglepetésként ért, de tetszett, az egyszer biztos.
-Anyukád rossz dolgokra tanított. – kuncogtam, majd minden figyelmemet az ének szövegére, és az éneklésére fordítottam.
Nem tudom elmondani mennyire tetszett, egyszerűen imádtam minden egyes részét… tényleg meglepett, hogy tudott ennyire romantikus dolgot összehozni, de le a kalappal előtte.
Mikor befejezte megtapsoltam, és közelebb ültem hozzá.
- Ez… remek volt Kenny, köszönöm szépen. Még soha nem szereztek ilyen kedves, és figyelemre méltó meglepetést nekem. – mosolyogtam rá kedvesen, majd előrébb hajolva pusziltam meg az arcán.
- Hogyne felelne meg! Nézz körül… gyertyafény, gyertya, Te és Én… ez tökéletes. Ennél nem kell több. – tényleg remek volt, tetszett, hogy még az idő is velünk van és nem kezdett el esni, vagy ehhez hasonló.
Az biztos, hogy ez benne van a top 3 legkülönlegesebb dolgok egyikébe, és ezért hálás vagyok Kennynek.
- Megmutatod, hogy kell gitározni? – kérdeztem, hisz minden vágyam az volt kiskorom óta, hogy megtanuljak valamennyit gitáron játszani.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 6:50 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Skacok, ha ez nem jön be , akkor a világon semmi. Meg is tette a remélt hatását a dolog. Tetszett neki ez az egész. Nem hittem volna, hogy valaha képes leszek erre csak azért , hogy még jobban bevágjódjak egy lánynál ,de úgy tűnik nekem még ez is megy.
Csak néhány pillanatra oltottam el a gyertyákat, hogy megcsodálhassa a látványt majd az öngyújtóm mágikus erejével újra fényességet varázsoltam magunk köré.
-Pedig megérdemled.-jegyzem meg csendesen és mosolyogva hagyom hogy arcon pusziljon. Reméltem, hogy sikerült valami emlékezeteset alkotnom, és ahog az arcát nézem kezdem úgyérezni, hogy ez most tényleg bejött.
Örültem, hogy örül, így tudnám a legegyszerűbben kifejezni magamat.
-Persze..-mondtam a kezébe helyezve a gitárt. Elrendeztem az ujjait a húrokon.
-Fájni fog most szólok... majd lazulnak az ujjaid és jobb lesz.-figyelmeztettem. Beültem a háta mögé és átöleltem, hogy én is jobban érezzem a húrokat.
-Ez a G...-mondtam ráállítva az ujjait a helyes húrokra a jó érintékhöz. Végigpengettem a hüvelyk ujjával és átrendeztem megint a bal kezét.
-Ez a D...-újabb póz váltás-.. ez meg az E moll..-mutattam meg neki.
-Ezeket szokás a legtöbbször használni.-mondom neki mosolyogva. Jól állt a kezében a gitár. Ha rendesen megtanulja talán majd együtt is zenélhetünk párszor.

Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 7:51 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Ennél jobb randiról nem is álmodhatna egy lány, és az a tény, hogy vele lehetek még jobban feldobja a dolgot. Kedvelem Kennyt, nagyon is és ezt bebizonyítottuk egymásnak a múltkor. Ha így folytatja simán bejuthat bármilyen lánynak a bugyijába… mert igazából ettől olvadunk el. Ezzel már mindent megnyert magának, bár az én részemről még nem kapta meg a dolgot..
- Csak te gondolod így… köszönöm, nem tudom annyiszor kimondani, ahányszor szeretném. – mosolygok rá és alig várom, hogy elkezdjen tanítani gitározni.
Mikor a kezembe adja akkor meglepetten nézem, hogy mekkora ez a tárgy, és milyen erősek a húrok rajta.
- Látom, fémhúroson tolod. – jegyzem meg, majd mikor a hátam mögé ül és átkarol elmosolyodom. Nagyon jó érzés fog el, és mikor elkezdi mutatni akkor próbálom megjegyezni, hogy melyik ujjamat hová, hogyan közben a másik ujjammal pengetem.
- Ez nagyon fáj… Kenny… - mondom neki, ahogy egyre gyorsabban pengetjük és váltogatjuk a kézmozdulatokat. Felsértette kicsit az ujjamat, és ez nem kellemes. Hátrafordulva szemébe néztem, és homlokának döntöttem sajátomat.
- Köszönöm szépen, ez tényleg nagyszerű ajándék volt… de azért máskor ne lopózz be a szobámba! – suttogtam ajkaiba, miközben végig a szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 9:09 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Azt hiszem itt most mindent bedobtam amit csak lehetett, hogy bebizonytísam, hogy nem csak az érdekel, amit AZ a bizonyos csipka ruhadarab takargatott a múltkor.
-Örülök, hogy így gondolod. Sosem bírtam az öntelt libákat.-vonom meg a vállamat. Roxy az a kis visszafogott, szolid kincs, amire mindigis vágytam.
Elhelyzekedem , hogy könnyebben mutogassam neki a dolgokat, bár szerintem belőlem nem lesz soha jó tanár, mert mindent egyértelműnek veszek , hiába szenvedtem meg én is a dolgokkal annak idején.
-A fém szól a legjobban.-jegyzem meg mosolyogva.
Amikor szól, hogy fáj neki finomítok a mozdulatainkon és végül el is engedem. Kékek-zöldek voltak az ujjaim amikor először tanultam a dolgokat annyit játszottam.
Behelyezkedtem a lábai közé , amikor szembe fordult velem és mosolyogva figyeltem az arcát. Finoman csókoltam meg az ajkait miközben magamhoz öleltem a derekánál és ezúttal átcsúsztattam a nyelvemet a szájába és játékra hívtam az övét

Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 9:41 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Nem húzódtam el tőle, tetszett az, ahogyan magához húzott a derekamnál fogva és mélyen csókolt meg, a nyelvét is használva. Ajkai közé sóhajtottam, miközben átölelve a nyakát a hajával kezdtem el babrálni.
Engedelmesen nyitottam szét ajkaimat, hogy nyelve az én nyelvemet hívja táncra. Majd mikor már alig volt levegőm, elhúzódtam tőle, és mosolygok.
- Ez nem volt semmi Kenny… - mondom nagy levegőket véve, miközben hálát adok annak, hogy tényleg eljöttem ebbe a táborba. Ha nem jövök, akkor most tuti valamilyen idegesítő órán ülnék és hallgatnám, hogyan kell szépen ülni, enni vagy tudom is én mit. Anyáéknak mániája ez a dolog, de most hogy itt vagyok Kennyvel… érzem, hogy élek és ez tetszik. Szeretem a társaságát, a szemét, ahogyan beszél… és még akkor sem tudok rá haragudni mikor durva.
- Mi lenne, ha többször tanítanál gitározni? Remek elfoglaltság lenne. – fontam össze ujjainkat, majd hátradőltem a pokrócon kicsit magamra húzva őt.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 8:18 am

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Hagyta magát, nem ellenkezett kicsit sem, ez nem kicsit pörgette be az agyamat, arról nem is beszélve, ahogyan a hajamba túrt. Egyik kezem a fenekére csúszott, miközben a másikkal még mindig a derekánál tartottam.
-Majd meglátod, hogy még miket tudok.-pillantottam az arcára vigyorogva és el is nevettem magamat. A lehető legjobb lánnyal kezdtem ki és szerencsére még össze is jött, a kezdeti nehézségeket leszámítva természetesen.
Nem tudom mikor volt utoljára kacsolatom, amikor nem arról szólt az egész, hogy éjszakánként besurranok dugni egyet és aztán hajnalban lelépek, mintha ott sem lettem volna.
-Jó... de azt tudnod kell, hogy én csak fehérneműs lányokat oktatok.... mivel te vagy az egyetlen diákom.-nézek rá bűnbánó szemekkel, de az elhagyhatatlan vigyorom most is ott van a képemen.
Szusszantam egyet a számon át, amikor magára húzott. Nem tudtam, hogy ez csak egy ártatlan mozdulat vagy engedély, így muszáj voltam kipróbálni, hogy melyik a kettő közül.
A combjáról indulva végigsimítottam a melléig. Csak egy szabad kezem volt , mert a másikkal az oldalánál támaszkodtam, hogy ne nyomjam ki belőle a szuszt.
Jó érzéssel töltött el, hogy valószínüleg más nem nyutott még ilyen közel hozzá. Mintha most lépnék először a Holdra. Csak ez jobb.
Nyugodt mozdulatokkal csókolgattam végig a nyakát, a szája vonalát, egészen a szájáig.
Ott megálltam egy pillanatra, amíg az oldalaimhoz húztam a lábait , hogy tényleg a lábai közé kerüljek.
-Nem mondom hogy föl állt.... de azt sem hogy nem.-pillantok a szemeibe és ezúttal kicsit hevesebben csókolom meg.
Nem hiszem, hogy egy súlycsoport lennénj egyébként. Ő művelt, gazdag családból jöhet, mert olyan dolgokat tud és csinál, amiket más már nem. Nem tudom , hogy a családja mennyire fogadna el, de az én szüleim imádnák az biztos.
Anyu biztos mindig a szebbik terítőt, meg étkészletet venné elő, ha egy ilyen lányt vinnék haza.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 8:34 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Fene tudja mi ütött belém ezzel az egésszel, de nem bánom. Sőt. Már régóta vágyom egy olyan fiú társaságára, mint Kenny. Annyi mindent szeretek benne, hogy azt képtelenség felsorolni s értelmetlen is, mert mindenki mást kedvel benne. Nem ismerhetik úgy, ahogyan én őt ésa barát barátnő kapcsolatban épp ez a legjobb. Megbízom benne, ezért ha több alakulna ki a mostani helyzetből zöld utat kap, átengedem magam a pillanatnak és a szeretetének.
- Biztos vagyok abban, hogy csuda jó dolgokat tudsz… a száddal. – ajkamba harapva tartottam a szemkontaktust, és hálát adtam az égnek, hogy nincs szuper hallása és nem hallja milyen hevesen veri a szívem a bordáimat, olyan érzést kelt bennem mintha mindjárt kiugrik onnan.
Nem volt még komoly kapcsolatom, meg úgy semmilyen sem. Két egyszerű okból, a szüleimnek nem mindenki felel meg, a második meg az, hogy én nem akartam mindenkinek beadni a derekamat.
- Szeretnéd megnézni milyen fehérnemű van rajtam? Csipkés… - közelebb hajoltam, ajkaim súrolták a fülét. – És átlátszó… alig van pár anyagfoszlány rajta. – húzom tovább az így is perverz fantáziáját, és mohón csókolom meg.
Meglepett az, hogy magamra húztam őt és úgy vártam, hogy tovább fedezze fel a testemet. Vágytam az érintésére, s mikor végigsimított combomtól egészen a mellemig halk nyögést tört ki belőlem. Göndör fürtjeibe túrtam, meghúzva azt egy picit és löktem a csípőmmel felé, hogy érezze szeretném, ha többek lennénk egymásnak. De még mindig bennem van a félelem, félek attól, hogy ha beadom a derekam csak egy trófea leszek a falán és tovább áll. Elégedett arccal.
Úgy fordítottam a nyakamat, hogy jobban érje csókjaival, ahogy arcomhoz ért elpirultam, majd a számhoz érve kicsit ajkába haraptam.
Elkerekedtek szemeim, ahogy közelebb férkőzve hozzám megéreztem dudorodó férfiasságát, ami nem kicsit nyomott.
- Wow… Kenny… ez…öhm… - próbáltam kinyögni valami értelmeset, de nem ment. Teljesen elöntött a pír, ahogy éreztem ott, és eszembe se jutottak olyan dolgok, mint például a szüleim tanításai, az értékek, a fogadalmak, miszerint házasságik nem fekszünk le senkivel. Mindez már a múlté, mert Kenny számomra egy olyan személy, akiben feltétel nélkül bízok meg és merem a karjaiba dobni magam.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 9:03 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Fogalmam sem volt róla, hogy eddig mehetek el, hogy mit szabad vele csinálnom és mit nem, viszont inkább úgy álltam az egészhez, hogy majd leállít, ha valami kezd nem úgy alakulni, ahogy neki az jó lesz.
Halkan felnevettem. Nem tudom, hogy célzás volt-e vagy sem de elöbb utóbb úgyis megtudja, hogy miket tudok még... a számmal.
-Csak egy szavadba kerül és megkapod..-suttogom neki édes hagon és egyre inkább éreztem, hogy meg fogom őt kapni ma este és ez elég rendesen borzolta a kedélyállapotomat.
Lelkes pillantást vetettem rá , de még mielőtt kihámozhattam volna a nadrágjából már magára is húzott. Nem baj. Legalább meg tudom győzni, hogy tényleg akarja ezt az egészet és , hogy jó lesz neki.
Egy kis romantika ennyit dobna az egészen, hogy máris megadja magát? Nem fogom őt bántani. Sem most sem késöbb.
Viszonzom csókjait, miközben szakad kezemmel végigjárom a testét. Végigisimítottam a combját egészen a szokny aljáig és végül felcsúszott a kezem a fehérneműjéig kicsit babráltam a combfixel meg miegymással mire kiszabadítottam a tangáját. Finoman lehúztam róla.
-Bármikor meg tudunk állni...-vetettem rá egy bíztató pillantást.
Visszasimultam hozzá, de ekkor már nálam is elég szépen állt a zászló és egy elégedett figyel jelent meg az arcomon, amikor elakadt a szava is.
-Nem sokszor keresed a szavakat..-pillantok rá vigyorogva miközben lejjebb csúszok és a nyelvemmel megmutatom neki, hogy mit is tudok... ahogy ígértem.

Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 10:06 pm

+18
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Vágytam arra, hogy Kenny még több felületen érjen hozzám, hogy a hajába túrhassak és érezzem azt, hogy ez most más. Én más vagyok, mint a többi lány és reméltem, hogy Ő is tisztában van ezzel. Kicsit rosszul éreztem magam, hogy egy romantikus gesztus után már megengedtem neki a dolgot, de nem tehetek róla. Érzem, hogy Kenny különleges és nem bántana.
- Akkor kérlek, nagy mester, mutasd meg mire vagy képes. – húztam kaján vigyorra ajkaimat, és biztos voltam abban, hogy érti mire gondolok.
Nem is teketóriázott, egyből a lecsóba csapott és elkezdett simogatni, ami nekem nagyon is tetszet.
Félek, rettenetesen félek attól, hogy nem lesz megelégedve velem, hogy rosszul fogok valamit csinálni és nem élvezi majd a dolgot, ami rólunk kéne, hogy szóljon. De mára már annyira elvesztette a jelentőségét, már csak a dugás jó, mert a szeretkezés nem menő.
Mohón kaptam ajkai után, megszívva alsó ajkát miközben göndör fürtjeivel játszadoztam. Kicsit megszorítottam, majd elengedtem párszor nekinyomva csípőmet.
Kissé meglepődtem, légzésem felgyorsult, ahogy odalent kezdett el matatni, leszedve rólam a combfixet, majd megszabadítva a tangámtól is.
- Majd…szólok, de… vigyázol rám? – nagyot nyelek, és bizalomtól csillogó szemekkel néztem rá. Bízom benne annyira, hogy nem fog elhagyni ezeket után, és reggel, ha megébredek akkor a karjai közt lesz.
- Ezt…te…öm… váltod ki. – sóhajtottam ajkai közé, majd néztem, ahogy lecsúszik lábam közé és elkezd izgatni.
Hangosan kezdtem el sóhajtozni, majd a sóhajok átváltoztak nyögéssé én pedig nem bírtam, hátamra dőltem, ami ívbe feszült útközben, és a nevét sóhajtottam.
-Kenny… ez… - sóhajtottam hajába túrva, ezzel közelebb húzva magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:15 pm

+18
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Jó érzés töltött el, hogy ezeket a dolgokat nekem megengedi aránylag hamar, másnak pedig soha. A magabiztosságom az egekbe szökött miközben magam alá tepertem, illetve Ő húzott magára. Ezt az egészet nem azért agyaltam ki, hogy hamarabb megdönthessem, csupán örömet akartam neki okozni. Végülis ez most összejött a szó lehető legtöbb értelmében.
Halkan felnevettem a felszólításra. Még néhány percen át csak bemelegítettem a testét. Nem akartam egyből nekiesni mindennel, így finoman indítottam, hogy megszokja az érintésemet. Mindenhol.
-Mindig.-pillantok rá nyugodtan. Nem fogom őt bántani. Neki ez az első szex és nem fogom hagyni, hogy rosszul süljön el, mert azzal a saját jövőmet is tönkretenném de főleg az övét.
Nem szánok több időt a beszélgetésre, inkább elkezdem kinyalni, hogy tényleg belekostolhasson ebbe az egészbe, meg egyébként sem ronthatok ajtóstul a házba. Figyelem, ahogyan elakadnak a szavai és megramag a kezeim között miközben tovább kényesztetem a nyelvemmel.
Amikor közelebb húz megnyugszom, hogy tényleg jó neki és nem lesz itt probléma. Ide-oda vándorolt a nyelve, amíg meg nem feszült. Néhány pillanatig abban az állapotában tartottam majd feljebb csúsztam. Letoltam a nadrágomat és a boxeremet, hogy hozzá férjek a testemmel.
-Óvatos leszek. Szólj ha nem akarod tovább..-mondtam neki csendesen miközben végigcsókolom a nyakát és finoman elkezdem betolni a hüvelyébe a hímtagomat. Nem megyek sokáig , mert érzem, hogy szűk és nem akartam neki fájdalmat okozni.
-Lazíts..-suttogom a bőrébe. Finoman megcsókolom, lassan és óvatosan mozgok közben. Ez a rész nem rólam szól. Majd a második, harmadik menet. Az már igen. De itt még neki kell örömöt okoznom.

Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 7:13 pm


+18
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Mindig arra tanítottak, hogy vigyázzak a női büszkeségemre, hogy ne adjam bárkinek oda és most nézzenek rám az emberek. Egy alig pár napja megismert fiúval vagyok a stégen, hogy elveszítsem a szüzességemet. Kedvelem Kennyt, nagyon is ragaszkodom hozzá és inkább Ő vegye el, mintsem egy olyan, akiben nem bízok meg, mégis van bennem némi kétely, félelem, ami nem hagy nyugodni.
Biztosít róla, hogy nem fog bántani és ez megnyugtat, nem százszázalékosan, de többel, mint a semmi és az mégiscsak jó.
Élvezem az érintését, ahogyan hozzámér, felperzseli a kedélyállapotomat, várom, hogy minél több helyen érintsen meg és lököm is magamat felé, hogy csinálja, ne teketóriázzon a végtelenségig. Csodálom Őt, azt kell, hogy mondjam. Annyi mindent megtestesít ez a fiú számomra, hogy ezt el se tudnám neki mondani. Mostantól másként tekintek a szerelmesekre, az együttlétre, a múzsám is átformálódott ezalatt a pár nap alatt.
Tetszett, amit odalent művelt a nyelvével ennek hangot is adtam, hogy érezze megvagyok vele elégedve. A testem is élvezte, ilyen érzés még sose kerített magába, hirtelen feszítő érzés került az alhasamba, mintha mindjárt elfolynék, de mielőtt megtörtént volna ez a dolog feljebb csúszott, és megéreztem férfiasságát. Elakadt a lélegzetem, eddig is gondoltam, hogy nos… van mérete, de ahogy belém hatolt nyílván valóvá vált az, hogy én túl szűk vagyok neki.
Körmeimet a hátába vájtam, miközben engedtem, hogy csókolgassa a nyakamat, összeszorított szemmel és foggal feküdtem alatta, légzésem szaggatott volt.
- Ez…fáj… Kenny… kérlek… - néztem rá könnyes szemekkel, hogy csináljon valamit, mert ez így sehogy sem jó. Túl nagy volt nekem, és az sem segített a helyzeten, hogy ez számomra az első alkalom. Nem elég, hogy izgulok, rágörcsölök még ez is…
Nagy levegőt kezdtem el venni, próbálva stimulálni a légzésemet, pulzusomat, közben hagytam, hogy lassan de biztosan mozogjon bennem. Érdekes érzés volt, valakit magamban tudni.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 6:04 pm

+18
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large


Ez az egész nem lesz egyszerű. Neki biztosan nem. Nekem ugyan volt már dolgom szűz lánnyal, de valahogy Rox-val egészen más volt. Azt akartam, hogy ez emlékezetes legyen neki, de ne azért mert olyan borzalmasan rossz volt. Igyekeztem ellazítani őt. Finoman bántam vele, de vannak olyan részei a dolognak, amin nem nagyon lehetett finomítani.
Amikor finoman beléhatolok érzem a körmeit a hátamban. Halkan felszisszenek, de nem reklamálok, ha valakinek ez most fáj az nem én vagyok. Igyekeztem nagyon óvatosan tovább mozogni, de hangja teljesen elbizonytalanított. Nem akartam , hogy szenvedjen. Kijebb jöttem, hogy ne legyen annyira rossz neki.
-Csak rám figyelj, kicsim. Nyugodj meg és akkor ellazulsz..-mondtam csendesen miközben félkézzel végigsimítottam az arcát. Végighúztam az ajkaimat az álla vonalán. Nagyon szerettem volna ezt az egészet, de kínozni nem fogom az biztos.
Amikor kicsit enyhül lent a szorítása kicsit beljebb csúszok benne egészen a hártyáig de ott egy rövid pillanatra megállok.
-Biztos?-nézek rá teljesen elbizonytalanodva. Nem vagyok már teljesen biztos abban, hogy akarja ezt az egészet és ha tovább haladok az már tényleg egy visszafordíthatatlan állapot, ráadásul ez lesz neki a legnehezebb.


Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 6:52 pm


+18
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Soha nem éreztem még ilyen dolgot. Féltem az egésztől, attól, hogy Kenny bántani fog, hogy rosszul teljesítek és egyikőnk sem fogja élvezni. De amit a legjobban féltem azaz, hogy elveszítem a szüzességemet. Pedig ez már olyan múlandó dolog kéne legyen a mai modern világban, de nekem nem az.
Próbáltam csendben maradni, nem akartam semmi olyan hangot kiadni amivel elbizonytalanítom őt. Nem akartam azt, hogy abbahagyja hiszen olyan jó érzések is társultak a fájdalom mellé. Mindent eltudok viselni, ha a közelében lehetek, ha érezhetem az érintését és a szemébe nézhetek. Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon mélyek az érzéseim melyek kialakultak.
- Megpróbálok… - ajkamba harapok és kicsit el is pirulok, mikor kicsimnek hív. Olyan aranyos ez tőle, és ahogy megsimogatja az arcomat úgy érzem bármire képes vagyok. Ellazulok, hagyom, hogy minden elernyedjen bennem és nem görcsölök rá semmire, rábízom magam.
Érzem, ahogy beljebb ügyeskedi magát még mindig szűk járatomban, de megáll. Nagy szemekkel nézek rá, majd lassan bólintok kérdésére és kicsit felemelem arcomat, hogy megcsókolhassam ezzel is elterelve figyelmemet az odalent történő dolgokról.
Lágyan kóstolgattam ajkait közben elkezdtem kicsit mozgatni a csípőmet ezzel is rásegítve a megszokásra. Kis sóhajt csikart ki belőlem, és bevallom nagyon tetszett az érzés.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Márc. 26, 2014 5:04 pm

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Még életemben nem izgultam semmi miatt ennyire. Szerettem volna neki örömet okozni, de féltem, hogy másnap már nem fog ennyire biztosan tekinteni a mostani eseményekre elvégre alig ismer engem ráadásul éppenhogy elkezdtünk összemelegedni máris megadta nekem. Aggódok, hogy nem gondolta át rendesen ezt az egészet és nem akarom emiatt elveszíteni őt, hiszen ez valami egészen jónak lehet a kezdete ha nem cseszem el természetesen.
Figyelem , ahogyan lassan belenyugszik a dologba és így én is hatékonyabban tudok dolgozni odalent.
Elmosolyodok amikor bólint és ajkaimért nyújtózkodik. Lejjebb engedem magamat, hogy jobban egymáshoz férjünk és finoman csókolom az ajkát , miután halkan sóhajt egyet beljebb tolom magamat és átszakad aminek át kell szakadnia. Ezzel le is tudtuk a nehezebb részeket , csak remélni tudtam , hogy nem okozok neki különösebben fájdalmat és pontosan ezért mozogtam tovább és csókoltam , hogy ne legyen ideje ezzel foglalkozni. Most hogy ezt is megléptük nekem is kezd jobb lenni odalent. Viszont nincs nálam óvszer így nem fogjuk végigcsinálni ezt a mait. Elég nekem az is, ha neki nem negatív élmény lesz ez.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitimeSzer. Márc. 26, 2014 7:00 pm


+18
to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Large

Tudom, hogy kevés ideje ismerem Kennyt és nem kéne egyből megadnom magam neki, de valamiért megbízok benne és hiszek abban, hogy létezik első látásra szerelem. Ha meg nem lesz akkor tudni fogom milyen mikor egy lány leengedi a pajzsát és közel engedi magához a betolakodót, egy újabb élmény lesz ez is. Mint ahogy minden más ebben a táborban. Kezdem érteni miért nem engedett eddig a bátyám, tudta, hogy milyen fiúk járnak erre. De Kenny más, ő olyan… el se tudom mondani milyen érzéseket ébreszt fel bennem, ha rágondolok. Csupa jót.
Szépen lassan ellazulok alatta és széjjelebb teszem a lábam, hogy jobban becsusszanhasson. Még mindig félek, de már nem görcsölök rá annyira a dologra, inkább élvezem az érintését, az érzést és maga a tényt, hogy vele lehetek.
Furcsa érzések kerítettek be mikor megéreztem magamban, fájt egy kicsit, szép hossza volt és ez még szokatlan volt. De élveztem, közben ajkaival játszadoztam ezzel jobban ellazítva magam. Ahogy lassan elkezdett mozogni bennem a karjába kapaszkodtam és felsóhajtottam, majd egy újabb sóhaj, és még egy követte az elsőt. Egyre jobban éreztem magam, és reméltem ő neki is ugyanilyen érzés.
- Kenny… ne finomkodj… - préseltem ki magamból két lélegzetvétel között. Mielőtt bármit is tehetett volna kicsit közelebb húztam és fordítottam helyzetünkön így én kerültem alulra, körkörös mozdulatokkal kezdtem el mozogni rajta csípőjébe kapaszkodva.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Empty
TémanyitásTárgy: Re: to my very first love. Roxanne ééééés Kenny   to my very first love. Roxanne ééééés Kenny Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

to my very first love. Roxanne ééééés Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Anastasia ééééés Kenny
» Roxanne éééééés Kenny
» Kennedy 'Kenny' Frost
» Roxanne Simmons
» Love Bites

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Tópart-