Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Mr. Adam Teasdale -- készülőben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adam Teasdale

Adam Teasdale


»Hozzászólások száma : 11
»Join date : 2013. Dec. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Kalifornia

Mr. Adam Teasdale -- készülőben Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Adam Teasdale -- készülőben   Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 10:19 am


    Louis Adam Teasdale




      KARAKTER TELJES NEVE: Louis Adam Teasdale
      BECENÉV: Adam
      SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: London, 1991.03.19.,
      KOR: 22
      CSOPORT: Énekes
      PLAY BY: Zayn Malik


      KÜLSÖ JELLEMZÉSE

      SZEME: sötétbarna
      ÉRDEKESSÉG: Kis végtelen jel a csuklóján belül
      ALKATA: szálkás, izmos srác, de nem kondizik túl gyakran.
      RUHÁZAT: Mindig a legújabb divat szerint válogat a ruhatárából, ez is egy nyomós ok, amiért bomlanak érte a lányok.



      BELSÖ JELLEMZÉSE

      JELLEM: Önfejű. Ez az első szó, amit akkor mondana, ha önmagát kellene jellemeznie. Amúgy pedig egy szerethető srác. Ad magára, bár nem tartozik az állatkerti majmok és pávák közé. Szereti a természetet, néha elvonul az erdőbe zenét írni -ahol senki nem hallja -, vagy éppen csak gondolkodni. Szereti a társaságot, de nem akar mindig a középpontjában állni. Az iskolaváltások ellenére jó tanuló, és szeret is tanulni. Négy nyelvet beszél anyanyelvi szinten: a spanyolt, az angolt, a franciát és a eszperantót. Lányok terén nem az a tipikus nyomulós srác, de megteszi a lépéseket azért, hogy elérje, amit akar.
      HOBBI: Zenél, énekel, lányokat hajkurász.
      CÉLOK: megtalálja a szerelmét, és a karrierje is befusson.



      ÉLETEM TÖRTÉNETE



      SzJ példa:  Utolsó órán már alig látok ki a fejemből, mégis próbálom leírni a tábláról, ami felkerült oda. Néha-néha rápillantok az előttem ülő padtársára. Valami Chloé, azt hallottam. Egyre többször terelődik rá a figyelmem, pedig nem mindig akarok róla gondolkodni. Körbekérdezősködtem a fiúk körében, és megtudtam, hogy ő a pom-pom lányok csapatkapitánya. Hű. És azt is, hogy ő a suli legcsinosabb és legmenőbb csaja. Na erre már felkaptam a fejem. Hm. Talán ha változtatnék a szokásaimon, és a barátnőm lenne. Eszméletlen álompár, csak növelné a hírnevem. Nem is rossz.-dünnyögtem magamban írás közben, felelevenítve a beszélgetést, majd arra lettem figyelmes, hogy mindenki pakol, és a tanár sehol, közben hangok szűrődnek be a folyosóról. Lassan én is összeszedtem a holmim, és már  az ajtóban álltam, amikor valahogy ösztönösen visszafordultam, észrevettem, hogy már csak Chloé van bent a teremben, ezért megfordultam, vállamat az ajtófélfának döntöttem, és úgy álltam el a kijáratot.  Mikor nekem jött, elfojtottam egy mosolyt, de tovább álltam egy helyben. Rámosolyogtam, és szintén köszöntem. Szia. - Tovább szoborzok az ajtóban, és egyszer csak megszólalok. Figyelj. Chloé, ugye?- villantom meg vakítóan fehér mosolyomat, miközben elkapom a lány egyik tincsét, és azzal játszom, de azért a szemébe nézek. Tudom, miket hallhattál rólam, de nem minden igaz belőle.- próbáltam szépíteni a helyzetemet, majd folytattam. Ennek ellenére...izé. khm...nem lenne kedved randzin velem? -mosolyogtam tovább a lányra, miközben még mindig a tincsét csavargattam.           ~~----------------------~~-------------------~~----------------------~~
      Apám munkájának "köszönhetően" rengeteget kellett utaznunk, és emiatt jártam több gimnáziumba és általánosba, mint a normális. Persze nem volt ezzel semmi baj, -bár így egyetemre sem tudtam rendesen járni, mert anyám nem engedte koleszba költözzek -  nem tudtam semmilyen tartós és komoly kapcsolatot kialakítani. Ezt megelégeltem, és beiratkoztam egy kaliforniai egyetemre, ahol megláttam a tábor szórólapját. Hát így kerültem ide.




Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Mr. Adam Teasdale -- készülőben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Adam Teasdale -- készülőben   Mr. Adam Teasdale -- készülőben Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 3:59 pm

Üdv nálunk, Adam! Remélem megtalálod nálunk a helyed, és végre lesz egy tartós kapcsolatod is. Smile

Mr. Adam Teasdale -- készülőben Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avatart, ha még nem tetted meg, aztán irány játszani!!!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Mr. Adam Teasdale -- készülőben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ashley & Adam - a két Teasdale
» Ashley Teasdale
» A. & A. ---- Ana et Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-