Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Austin Abramova Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Austin Abramova Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Austin Abramova Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Austin Abramova Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Austin Abramova Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Austin Abramova Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Austin Abramova Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Austin Abramova Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Austin Abramova Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Austin Abramova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Austin Abramova Empty
TémanyitásTárgy: Austin Abramova   Austin Abramova Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 8:26 pm



Austin Abramova








Adatok

♦Teljes név♦
Austin Abramova

♦Becenév♦
Austin

♦Születési hely, idő♦
1994. 06. 03 Long Beach, California

♦Kor♦
19

♦Play by♦
Zach Roerig

♦Csoport♦
Művészek

Külső és belső

Hmmm, ha nagyon jellemezni akarnám magam, akkor valószínűleg valami ilyesmi fogalmazódna meg bennem, hogy határozott, eléggé magabiztos, esetenként kissé talán nagyképű, céltudatos és kitartó. Alapvetően figyelmes természetű vagyok, tehát rendelkezem némi empátiával. Általában nyitott vagyok és közvetlen, jó hallgatóság, megbízható, de könyörgöm... Kellhet ennél több? De folytatnám is, hiszen még nem fejeztem be. Vérmérsékleten higgadt típus vagyok, de azért ki lehet húzni a gyufát. Szóval igen, vannak elviselhetetlen, kibírhatatlan pillanataim is, amikor elég nehezen lehet bírni velem, mikor megmakacsolom magam vagy épp egyszerűen csak dühös vagyok és még inkább, ha valaki elém áll...
Eredeti hajszínem szőkés barna, amihez zöld szempár párosul. Na jó, ez egy olyan becsapós dolog. A hajam nyaranta általában kivilágosodik és inkább szőkének látszatja magát. Az pedig, hogy valóban zöldek-e a szemeim vagy inkább kékek mindig is vita tárgyát képezték, legalábbis valahányszor felmerült a kérdés, hogy szerintetek Austinnak milyen színű a szeme, na azt inkább hagyjuk. A magasságom meghaladja a száznyolcvan centimétert, testalkatom pedig... Átlagos? Sportos? Nem tudom, ehhez nem igazán értek. Ami pedig az öltözködési stílusomat illeti jobban a sötétebb színeket kedvelem, az öltözékemet pedig javarészt a famer, póló, ing teszi ki.

Előtörténet


Rettenetesen sajnálom, hogy most körülbelül háromszáz szón keresztül untatni foglak. Te akartad... Váratlanul vagy sem - fogalmam sincs -, de közel húsz évvel ez előtt megszülettem. Mint ahogy említettem nem tudhatom valójában mekkora meglepetést okozott az érkezésem, de azért remélem, hogy felkavartam némi port a családban. Ezután megtanultam járni, majd beszélni, jó nagy felfordulást csinálni, a szüleimet kikészíteni idegileg, de ezt ma már inkább csak hobbiként tartom számon, hiszen előszeretettel űzöm és általában még szórakoztat is. Most mondanám, hogy csak a gond volt velem, de nem így volt. Alapjáraton jó magaviseletű gyerek voltam és azt a néhány említésre sem méltó csínytől eltekintve... Nos, a szüleimnek nem kellett minden másnap, sem második héten az igazgatói irodában ücsörögnie, ahogy nekem kellett végigszenvednem a fejmosást, mert valami szerencsétlen már megint megtanítottam a jó modorra vagy épp csak kivertem a két első fogát. Szóval, lényegében átlagos gyerekkorom volt, azt hiszem. Bár a fejem lágya a mai napig sem nőtt be teljesen. Valahogy távol áll tőlem a komolyság. Bár senkit sem tartottam lelki terrorban, azért a tanulás terén elég nehezen lehetett bírni velem és szerintem már sosem fogom elfelejteni azokat a rosszalló tekinteteket, akik ugyanakkor idáig juttattak. Állítólag eszem meg tehetséges van bizonyos dolgokhoz, csak némi érdekeltséget kellene még magamba erőltetni. Azt hiszem elmondhatjuk, hogy ez némileg sikerült is, hiszen befejeztem a gimnáziumot nem is olyan csapnivalóan rossz átlaggal és azért sem kellett megpusztulnom, hogy egyetemre mehessek, méghozzá támogatással köszönhetően a különleges érzékemnek a művészethez. Ugyanis furcsa módon rendkívülien jól festek, valamint a grafikai dolgok is eléggé jól mennek. De a hangszeren játszás terén sem vagyok teljesen esetleg, hiszen anyám még kisebb koromban hónapokig, talán évekig járatott zongora órákra, emellett pedig a gitár sem idegen a számmora, de ez inkább csak hobbi. Sosem gondoltam ezekre a dolgokra olyan komolyan, de ez persze még változhat. A továbbiakról lövésem sincs... Olykor talán hiányzik belőlem a bizonyítási vágy, de azét terveim között szerepel befejezni ezt az egyetemet, majd a saját lábamon megállni. Utálom, mikor másokra kell támaszkodnom, még ha azok történetesen a szüleim is. Ki sem találná senki, de a magam ura akarok lenni, a saját szabályaimat követve. Ez talán elkeserítően fog hangozni a hölgyek részére, de nem túlságosan szeretek kötődni valakihez és nem is igazán jellemző rám a kötöttség.
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Austin Abramova Empty
TémanyitásTárgy: Re: Austin Abramova   Austin Abramova Icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 4:20 pm

Szia, Austin! Nagyon tetszett a lapod, és kiváltképp tetszett, hogy olyan lazára fogtad az egészet. És ezt most jól megmagyaráztam. XD Inkább nem is zagyválok tovább.

Austin Abramova Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avatart és kezdj bele a játékba!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Austin Abramova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Austin kellékes doboza
» Sera & Austin - Az én hősöm *-*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-