Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Charlie Booker Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Charlie Booker Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Charlie Booker Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Charlie Booker Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Charlie Booker Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Charlie Booker Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Charlie Booker Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Charlie Booker Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Charlie Booker Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Charlie Booker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Charlie Booker Empty
TémanyitásTárgy: Charlie Booker   Charlie Booker Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 7:16 pm



Charlie Nicholas Booker








Adatok

♦Teljes név♦
Charlie Nicholas Booker

♦Becenév♦
Charlie

♦Születési hely, idő♦
Manhattan, 1996.03.22.

♦Kor♦
18

♦Play by♦
Justin Bieber

♦Csoport♦
Táncos

Külső és belső

Nem állt szándékomban bántani őt. Sosem emeltem volna kezet lányra, de ott abban a pillanatban csupán egy hajszálom függött , hogy feladva elveimet foltot hagyjak gyönyörű arcán. Öklöm hangosan csattan a feje mellett a falon. Megremeg az álla, könnyek szöknek a szemébe és összerezzen. Jó. Féljen csak. Megérdemli.
Nem szólok egy árva szót sem, hiszen úgyis tudja , hogy mi csapta ki nálam a biztosítékot. Teszi veszi magát másoknak, miközben az egyémnek mondja magát és ha valamit akkor ezt a kétszínű hazudozást, szarkavarást gyűlölöm. Heves alaptermészetem pedig nem sokat segít a helyzeten , de kevés jó tulajdonságaim egyikének köszönhetően ezt kiválóan tudom már kezelni. Egyik alapelvemnek ,miszerint reméld a legjobbat de készülj a legrosszabra, köszönhetően ismét nem ért csalódás. Ha valamihez akkor ahhoz értek, hogy hogyan kell továbblépni és ismét ezt teszem. Az ajtó hangosan csattan a hátam mögött miközben elhagyom a brooklyni bérházat és visszamenekülök a könnyű drogok, könnyű lányok és egyszerű barátok birodalmába, akik a kefélésen és a cigitekerésen kívül semmihez sem értenek, bár az , hogy náluk keresem a vígasztalást rólam is sokmindent elmond. Egy romos gyárban van a telephelyünk , ami higéniailag nem éppen kifogástalan, de itt sosem merne minket zaklatni senki.
Hamar elegem lesz belőlük. Nem bírok sok időt nagy tömegben eltölteni, így kézen fogom az egyik lányt és elindulunk belvárosi puccos lakás felé, amit anyámék otthonnak szeretnek nevezni.
Üres lakás vár. Ez a látvány és érzés tanított meg az önállóságra. Megállok egy pillanatra a tükör előtt.
178 cm magas vagyok, durván 68 kiló. Barna hajam kócosan kandikál ki a kapucni alól, barna szemeim véreresek a fáradtságtól és a dohány füsttől.
Ez lennék én.

Előtörténet


Elvárások, remények , álmok, amiket sosem leszek képes beteljesíteni. Mindent a seggem alá raktak kiskoromban, mert ezt motiválásként fogták fel, ehhez képest egy elég elcseszett személyiség alakult ki a lelkemben. Egy olyan személlyé váltam, aki nem képes arra , hogy megtalálja a helyét a világban, miközben azon agyal, hogy vajon akarja-e egyáltalán. Fuldoklom.
Az hittem Te leszel az. Szőke haj, kék szemek, telt idomok. Azt hittem kellhetek egy ilyen valakinek , akinek még talán fele akkora defektjei sincsenek , mint nekem. A pénz viszont nagyúr. Életeket adhat és vehet el, vannak olyanok , akik másra nem is tudnak gondolni. Te is ilyen voltál nem engem szerettél, hanem a szüleim pénztárcáját, de azt hiszem , ha tudtad volna , hogy a péncsapot már évekkel ezelőtt elzárták a szüleim, még ennyi időt sem töltöttél volna el velem, mint így. De az élet megy tovább. Egy fejezet voltál, nem pedig az egész regény.
Gyújtogatások, rendbontás, utcai verekedés, bolti rablás. Kevés dolog van , amit ki kellene hagyni a priuszomból, de pénz beszél és a rendőr hallgat. A szüleimnek pedig feltett szándékuk megszabadulni tőlem és ez egy ilyen előélettel szinte teljesen lehetetlen lenne. Ha valamiben igazán jók a szüleim az nem más , mint a kártérítés pontos összegének kiszámítása és egy borítékban átcsúsztatása akár az igazgatónak, akár a bolti eladónak, akár egy félig agyonvert fiú szüleinek. Az emberek pedig hallgatnak. Gerinctelenül, alattomosan tartják a hátukat egy olyan embernek , mint én egy-egy vastagabb boríték miatt. Eladják a lelküket is akár.
Én kiért adnám a lelkemet? Senkiért. Nem sikerült 18 év alatt olyan embert megismernem, aki ezt kiérdemelte volna, akiért ez megérné és én nem vagyok megvehető. Akkor hallgatok , amikor én akarok és akkor nyitom szóra a számat, amikor azt tényleg szükségesnek érzem. Fölöslegesen nem fogom strapálni magam.
Ha valamit még nem árt tudni rólam, az az , hogy táncolok. Nem vagyok balettpatkány, egy hip-hop csapatot vezetek Brooklyn-ban , amit természetesen a szüleim egyáltalán nem támogatnak. Nem a hobby hanem a társaság miatt. Szerintük ez az egyetlen értelmes dolog , amit csinálok. Azt akarják, hogy legyen belőlem valaki. Szülők, ez a dolguk és mivel már nem volt jobb ötletik kerestek egy bentlakásos tábort, ahol ellenörzés alatt tarthatnak és az olyanok, mint a brooklyni banda ide sosem fognak bekerülni főleg pénz , részben az előéletük miatt.
Mit fogok kezdeni az életemmel? Ha így folytatom a dolgaimat a 25-öt már nem élem meg. Szóval nincs mi miatt aggódni.
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Charlie Booker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie Booker   Charlie Booker Icon_minitimePént. Márc. 28, 2014 7:43 am

Üdv, Charlie!
Meg kell mondjam, igazán megleptél. Nagyon tetszett a lapod, alig várom, hogy játéktéren is olvashassalak. Remélem minél hamarabb eljön az az idő. De ha lehet, itt ne bánts senkit és semmit!!! Razz
Charlie Booker Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Foglalj avatart, ha még nem tetted, aztán irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Charlie Booker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-