Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Ian Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ian Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Ian Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Ian Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Ian Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Ian Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Ian Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Ian Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Ian Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Ian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adrian Herondale

Adrian Herondale


»Hozzászólások száma : 32
»Join date : 2014. Apr. 13.
»Kor : 32
»Tartózkodási hely : ahol épp a kedvem tartja

Ian Empty
TémanyitásTárgy: Ian   Ian Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2014 4:16 pm



Adrian Herondale








Adatok

♦Teljes név♦
Adrian Herondale

♦Becenév♦
Ian

♦Születési hely, idő♦
Indianapolis, USA; 1992.01.29.

♦Kor♦
22

♦Play by♦
Adam Lambert

♦Csoport♦
énekes

Külső és belső

Külsőm sok ember kedvére való, bár ezzel nem szokásom felvágni, hogy őszinte legyek. 186 centi magas vagyok, ami szerintem pont jó. Középhosszú fekete hajamat mindig magam variálom. Élénk, világos kék szemeim tökéletesen passzolnak hozzá. Szeretem a kényelmes ruhákat. Nem vetem meg a színes darabokat, de gyakorta láthatsz feketében. Szeretem a kiegészítőket és a sminket, de jó magam ezen a téren ha egy egyszerű hétköznapról van szó akkor elég visszafogott tudok lenni.
Most pedig a jellememről is egy kicsit. Sok időt töltöttem egyedül, így egy kicsit visszahúzódott lettem, de szeretem ha jó a társaság és barátok vesznek körül. Szeretem a bulikat is ettől függetlenül. Szeretem a zenét, de minden más tehetséges és kreatív ember is elismerek és csodálok. Kedvesnek és barátságosnak mondanám magamat, aki ha teheti nem kerül bajba. Ez ne tévesszen meg, mert ha arra kerülne a sor akkor nagyot tudok ütni, és akkor a szabályokat is megszegem. Természetkedvelő típus vagyok, mert segít ihletet adni egy-egy új szerzeményemhez. Szeretem a tábortüzes estéket, és a vicceket. Szorgalmas vagyok, és megdolgozom a sikerért és azért, hogy valami jól sikerüljön. Tudok csapatban dolgozni, de ha kell egyedül szervezek meg dolgokat. Nem kedvelem azokat akik kétszínűek, beképzeltek és hazudnak nekem vagy másnak. A kötekedő és kisebbségi érzetes emberek pedig lehetőség szerint kerüljenek el. Nem bírom ha valaki eljátssza a másik bizalmát. Én titoktartó vagyok aki kiáll a barátai mellett. Azt hiszem ennyi elég is lesz. A többit majd megtapasztalod.

Előtörténet


Kicsit unottan ballagtam le a teraszról és sétáltam a postaládáig. A postás egy gyors biccentéssel köszönt nekem és már ment is tovább a dolgára. A szokásosnál is jobb volt a kedve. Úgy mosolygott rám, mint amikor egy közös és mulatságos titkunk jutna az eszébe. Egyetlen közös titkom sincs a postással. Érdekes volt ez a huncut lányos mosolya és jókedve, de nem részletezem tovább, mert férfiról beszélek. A végén még megsértődik. Nem értettem mire föl ez a hirtelen boldogság, de nem is akartam megkérdezni tőle. Oda ballagtam a postaládához és kinyitottam. Kezembe vettem a leveleket és gyorsan végignéztem őket. Semmi, semmi, reklám, reklám, számla, értesítő a táborból, számla... várj! Vissza! Értesítő a táborból? Erre vártam, ember! Heves kézmozdulatokkal téptem szét a borítékot és vettem ki belőle a levelet. Alig figyelve a szövegre, gyorsan végigfutottam rajta és csak a leglényegesebb részt vettem ki belőle; mehetek! Annyira megörültem, hogy nem bírtam magamon uralkodni és örömömben ugrálva és éljenezve siettem vissza a kis házba. Édesanyám szaladt elémbe, hogy megkérdezze mi bajom van, de én csak adtam egy csókot a homlokára és már siettem is a szobámba. Majdnem pofára estem a lépcsőn annyira siettem ugrálva a boldogságtól. Hamar elővettem a bőröndömet és már dobáltam is bele fele a ruháimat.
- Adrian... mit csinálsz? - kérdezte kicsit félénken és meglepetten anya, aki már a küszödön állt. Hirtelen megálltam. Még a leveleket is az ágyamra dobtam sietségemben. Hármat pedig elejtettem útközben, amit anya vett fel.
- Ja. Hogy én? Hát... - teljesen komoly és rosszat sugalló arcot vágtam. Anya arca egyre ijedtebb lett - Elmegyek a nyári táborba! - kiáltottam hirtelen boldogságtól telve. Karjaimat kinyújtottam az ég felé, de hamar anyámhoz siettem és átkaroltam. Felemeltem és forogtam vele hármat. Szerintem kihagyott egy ütemet a szíve, de látszott rajta, hogy boldog és ő is azt szeretné amit én. Végre nem kell itthon gubbasztanom és megmutathatom a tehetségemet is. Anya kicsit lejjebb vett a jókedvemből. Alaposan végigolvasta a levelet és helyettem is bepakolt a bőröndömbe. Így legalább szépen össze lettek hajtva a ruháim és nem is hagyok itthon semmit. Ha én pakolok akkor mindent itt felejtek ami kell. A táborba való indulás napján anyám könnyes búcsút intett, de tudtam, hogy bármennyire is hiányozni fog nekem vagy én neki, boldog és ezt akarja. Most először leszek tőle távol ennyi ideig, de biztos vagyok benne, hogy megéri kimozdulni a családi fészekből. Alig vártam, hogy megérkezzek Summer Camp területére és ott töltsem a nyarat. Hosszú volt az út, de legalább volt időm átgondolni, hogy minden meg van-e ami kell. Dalszövegek, ruhák, könyvek, és még sok olyan más dolog amit jobb lenne nem otthon hagyni. Anya még útravalót is csomagolt, úgyhogy mindennek meg kell lennie...
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ian   Ian Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2014 4:40 pm

Üdv, Ian!
Mit ne mondjak, teljesen levettél a lábamról azzal, hogy a táborba érkezésedet írtad az előtörténetedben. Nem is szólok semmit, csak elfogadlak. Very Happy
Ian Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Foglalj avatart, és már játszhatsz is!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Ian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-