Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Ashley & Adam - a két Teasdale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adam Teasdale

Adam Teasdale


»Hozzászólások száma : 11
»Join date : 2013. Dec. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Kalifornia

Ashley & Adam - a két Teasdale Empty
TémanyitásTárgy: Ashley & Adam - a két Teasdale   Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 6:24 pm

Csendesnek nem nevezhető módon ülök a gitárommal a tábortűz körüli farönkök egyikén, és nagyban gyakorlok, mikor meghallok valami neszt. Abba is hagyom a játékot, és koncentrálok a külső zajforrásra - ami kivételesen nem én vagyok - és meg is hallom, hogy a murva recsegése, ropogása az, tehát valamelyik táborlakó közeledik. Akit remélhetőleg nem én ébresztettem fel. És remélhetőleg van nála kaja. Már megint éhes vagyok. Ahogy közelebb ér, meg is látom ki az - mivel nincs bent kontaktlencsém, és a szemüvegem is a szobámban maradt, távolról nem láttam - , hogy Ashley a húgom az. Elmosolyodok, szeretek Ashsel lenni, beszélgetni, vagy csak simán bemutatni neki a legújabb szerzeményemet. Pár lépés van már csak köztünk, amikor integetve odaszólok neki Hey Ashley! Nincs egy kis kajád véletlen? - megeresztek egy Joker-mosolyt, hátha ez beválik kajaszerzés céljából. - Ilyen korai órán idekint. Teee? - teszem fel a kérdést, kelési szokásait ismerve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ashley & Adam - a két Teasdale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley & Adam - a két Teasdale   Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2014 6:31 am

Az emberek többsége, aki ismer, az tudja, hogy én, Ashley Teasdale korán felkeljen, olyan nincs vagy valaminek történnie kell aznap, ami kiváltotta belőlem ezt az őrültséget. Kivételesen most egyik sem igaz. Egyszerűen csak felébredtem. Valahogy nem tudtam aludni és egész este is forgolódtam. Biztos ettem valamit amit nem kellett volna, vagy csak többet ettem vacsinál a kelleténél, kitudja.
Szóval a korai kelésemnek hála, elindultam sétálgatni a tábor területén hátha találok még egy hozzám hasonló lököttet aki ilyenkor ébren van. Séta közben körbenéztem mindent és ha lehet csak még jobban belezúgtam ebbe a helybe. Gyönyörű az egész hely. Mikor elindultunk otthonról nem is gondoltam volna, hogy ennyire szép helyre fogunk jönni, ahol tényleg senki nem zavar minket és itt kitombolhatjuk magunkat és énekelhetünk, táncolhatunk, zenélhetünk, szóval itt mindig jónak tűnik a hangulat.
Megérte ez a sok séta. Találtam magamnak egy másik lököttet, aki nem más, mint a bátyám.
- Szia. Nincs nálam kaja. Amúgy sem vagyok éhes, de ha jól gondolom akkor te igen. - mosolygok vissza az én mindig éhes bátyámra. - Jaj ne is mondd. Én is ki vagyok akadva, hogy ilyen korán felkeltem. Egyszerűen csak nem tudtam aludni. De vele mi a helyzet Mit csinálsz idekint ilyen korán?
Vissza az elejére Go down
Adam Teasdale

Adam Teasdale


»Hozzászólások száma : 11
»Join date : 2013. Dec. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Kalifornia

Ashley & Adam - a két Teasdale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley & Adam - a két Teasdale   Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitimePént. Május 02, 2014 12:34 pm

A tesóm ismer, és a pulcsijának menzaszaga van, így nagyon reménykedem, hogy van nála kaja, de elkeserít, mikor ennek az ellenkezőjét mondja. De hát ismersz! És nincs nálad kaja? Miért? Mondd miéééért? - adom elő röhögve a színpadias halálomat a földön fetrengve, majd visszaülök a rönkre. Hogy én? Fát vágok. - emelem fel a kezemben lévő gitárt a szarkasztikus mondatom közepén, de visszatartom a nevetésemet, és folytatom.Hát, amúgy mit ne mondjak megleptél. Te voltál mindig is, aki miatt lekéstük a buszt. A vonatot. A repülőt. A csatlakozást. Meg úgy mindent. De azért szeretlek. - teszem hozzá gyorsan, mielőtt megsértődik. Ő volt mindig a 'még öt perc' a családban, így nem szabad semmit az utolsó pillanatra hagyni, ha ő is jön velünk. Egyébként, ha már kérdezted, egy új dalon dolgozom. Duett lesz belőle. Remélem. A záróbulira, de ha nem találok párt magamnak a dalhoz, majd valami gerlicepárnak adom, adják elő ők..Ana nem az a bátor típus. Tényleg, erről jut eszembe. Van már kiszemelted? - ugratom, mivel akárhány táborban voltunk együtt, mindig kiszemelt magának egy pasit, akiről képest volt engem álomba dumálni, hogy aztán szidjon, hogy miért aludtam el, és nem emlékezett, hogy hol hagyta abba, így újrakezdte az egészet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ashley & Adam - a két Teasdale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley & Adam - a két Teasdale   Ashley & Adam - a két Teasdale Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ashley & Adam - a két Teasdale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ashley Teasdale
» Mr. Adam Teasdale -- készülőben
» A. & A. ---- Ana et Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-