Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 8:52 pm

-Voltak vidám, jó meg szórakoztató esetek az életemben, de nem mondanám semelyikre rá, hogy legszebb emlékem a gyerekkoromból. Sajnos nem olyan helyről származok. *Sóhajtva vontam meg a vállamat. Láttam rajta a döbbenetet, hogy nincsen semmiféle szép emlékem. Igazából már egész korán hozzászoktam ahhoz az élethez, így nem nagyon ért csalódás. Annyira szeretném vele megosztani a múltamat, de félek.. vagy nem is tudom mit érzek azzal kapcsolatban már. Egyszerűen csak nem szeretnék semmiféle szánakozást vagy ítélkezést. Igaz, Teannát nem olyannak ismertem meg, mint aki elítél bárkit is azért, ahonnan származik. Akkor marad csak az, hogy félek.. hisz mennyi éve titkolom, nem olyan egyszerű ezt csak úgy elmondani bárkinek is.*
-Soha nem csapnálak be. És itt tényleg nagyon jól főznek, még nem tudtam olyat enni, ami ne lett volna jó. De tudod te bármit megkaphatsz az étlapról. *Kacsintottam rá most már egész jó kedvűen.* -Viszonylag sokat, szeretem az olasz konyhát és itt tényleg hűek a hagyományokhoz. *Válaszoltam neki a kérdésére. A kiszolgálással sem lehet panasz, a pincérek mindig jó kedvűek, segítőkészek. Sok étterembe csak a pincér mufurc arcát nézheti az ember, ami egy élmény tud lenni igazán.
Valahol sejtettem, hogy ő nem tett illegális dolgot, de ez nem feltétlen rossz. Sőt, örülök is neki. Azt jelenti, hogy neki volt olyan családja, ahol a megfelelő nevelést kapta.. bár ezt eddig is tudtam már róla. És persze visszakérdezett. Miért is ne tette volna? Végül is életem azon része nem titok, nagy bajkeverő voltam... csak később jöttem rá, hogy azzal próbáltam lázadni a szüleim ellen. Persze nem jött össze... csupán apám kimosott mindenből, hogy ne legyen priuszom. Őszintén nem zavart volna ha lenne...* -Hát én nem voltam túl jó fiatalkoromban. Azt meséltem, hogy elkötöttük egyszer egy haver apjának a kocsiját. Hát a bűnlajstromom elég hosszú. Betörés, lopás, garázdaság. De aztán hogy jött a zűrös korszakom úgy el is múlott. Most meg én segítek zűrös srácoknak. *Igazán kíváncsi vagyok mit fog szólni. A múltam egyáltalán nem makulátlan ebből a szempontból. No meg sok más szempontból sem, de az lényegtelen. Mindennek eljön a maga ideje, most annak van itt, hogy a fiatalkori stiklijeimről meséljek.*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 11:45 pm

Értem – mondtam, vigasztalóan elmosolyodva. Eléggé sajnáltam, hogy neki nem volt olyan jó gyermekkora, mint nekem, vagy bármilyen más átlagos embernek. Azon gondolkodtam, hogy ez vajon azért volt, mert gazdagok voltak a szülei, és a munkájuk megkövetelte, hogy kevesebb időt tölthessenek a gyerekükkel, vagy mi másért lehetett. Meg is akartam ezt kérdezni, azonban jobbnak láttam, ha mos hagyjuk a témát. Jelenpillanatban az a legjobb ötlet, ha hanyagoljuk az érzékenyebb témákat, és élvezzük az estét, ami már majdnem el lett rontva.
Azért nem hiszem, hogy bármit. Mert valakinek ki is kéne fizetnie azt, ha úgy döntök, hogy felzabálom az összes dolgot, ami az étlapon rajta van – vigyorodtam el a gondolatra, hogy elém hozzák az összes itt elkészíthető kaját, amit valószínűleg nem is bírnék megenni. Ráadásul úgy sem akarnék kinézni a végén, mint egy túlsúlyos, aki sem fér az ajtón. A válaszán pedig csak mosolyogtam. Ha tényleg ilyen sokat járt ide, akkor biztosan finom kajákat adnak itt. Nem is tudom mért, de már magától a tudattól, hogy ő valószínűleg az egyik kedvenc helyére vitt el, kezdtem jobban érezni magamat.
Aztán elkezdte mesélni, hogy miket is tett a múltban. A döbbenetem pedig egyre csak növekedett, ahogy hallgattam. Lopás, betörés, garázdaság? Az utolsó még oké, na de az első kettő. Ráadásul mi lehetett az oka annak, hogy ezt tette. Elvégre, azt mondta, hogy nem voltak szegények. Akkor mért lopott volna, vagy tört volna be bárhova is? Jesszusom. Nagyon szép, hogy most meg ő próbál segíteni másoknak, gondolom bűntudatból, meg nem akarja, hogy mások is elkövessék azt, amit őt, de... Wáó. Egyszerűen csak wáó. Erre azért mégsem számítottam.
De mért? – kérdeztem, szomjazva még több információért és indokért. Az egyetlen dolog amit nem mondott, az talán a verekedés volt meg még olyan, amivel mások testi épségét bántalmazta volna. És ezek után higgyem el, hogy ő egy átlagos diák volt az iskolában? Értem én, hogy ezeket valószínűleg iskolán kívül tette, de akkor is. – Mért lett volna szükséged lopásra vagy betörésre? – kérdeztem és próbáltam nem elítélő lenni vele kapcsolatban. Azonban a kérdéseket nem tudtam kiűzni a fejemből. Egyre csak a miértjét akartam tudni a dolgoknak. – Vagy ezt úgy értetted, hogy az barátod szüleitől közösen elloptatok valamit? És, hogy... hova törtél be pontosan? – Talán túl sok kérdést tettem fel most, viszont képtelen voltam leállni. Szükségem volt válaszokra. Valószínűleg azért, mert a jó kislány énemnek szüksége volt egy megnyugtatásra, hogy nem egy jó útra tért rossz fiúval kezdett ki.
Eközben megérkezett a pincér és kérdezte, hogy mit szeretnénk. Én kértem magamnak egy spagettit húsgombóccal, plusz mellé egy cappuccino. Majd a pincér Rio-hoz fordult és várta a válaszát. Miután azt megkapta, vagy ha csak nem kapott semmilyen választ egyáltalán, elment, én pedig kíváncsian vártam, mit fog Rio felelni a kérdéseimre.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 10:31 am

-A gyerekkorom csak erősebbé tett. *Mosolyogtam rá. Ez igaz, jellemileg valószínűleg az miatt lettem erős. Már idejekorán megtanultam, hogy magamra vagyok utalva, hiába ugrálnak körül a dajkák és cselédek. Látom Anán, hogy sajnál, de javára legyen mondva nem mondja ki mit gondol. Talán sejti, hogy nem éppen szeretném, ha valaki is sajnálna a múltam miatt. Meg aztán így nem lesz elrontva a jókedv, ami végre valahogy életre kelt köztünk az étteremben.... pedig egy fél órája meg mertem volna esküdni, hogy totális csőd lesz az esténk.*
-Hidd el, hogy bármit megkaphatsz... maximum majd itt fognak mosogatni, ha nem tudok fizetni. *Vigyorodtam el szélesen. Az egy dolog, hogy elmondtam neki, gazdag családból származom.. de ahhoz a pénzhez soha az életben nem fogok nyúlni. Jól eléldegélek én anélkül is, mert nem az a fajta vagyok, aki sokat költ. Mindig csak a legszükségesebbre költöttem, így azért van egy kis tartalékom, ami szépen egy bankban kamatozik.
Láttam rajta a megdöbbenést, hogy ilyen problémás, zűrös srác voltam. Mondjuk az is igaz, hogy nem számítottam más fajta reakcióra. Általában a fiatal srácok kisebb kisebb csínyekben vannak benne... nem úgy, mint én. Már éppen válaszoltam volna, amikor megjelent a pincér. Miután Ana elmondta mit kér, egy rövid gondolkodás után én spagetti vongole-t kértem, mindig is szerettem a tengeri herkentyűket, szóval most emellett döntöttem. Italként semmi extrát, hisz autóval jöttem, majd legközelebb, most csak egy pohár kólát kértem. Amikor távozott a pincér, csak akkor válaszoltam, mert ez a téma nem tartozik senki másra.*
-Nem, soha nem törtünk be családhoz. Utólag jöttem rá, felnőtt fejjel, hogy valószínűleg így lázadtam az otthoni helyzet ellen. De amúgy nem kell nagy dologra gondolni. Inkább kisboltokba törtünk be és kifosztottuk a csipszes pultot meg hasonlók. Szóval ilyen piti kis dolgokat műveltünk. *Figyeltem a rezdüléseit, hogy vajon mit fog szólni. Remélem azért túlságosan haragos nem lesz vagy nem fog ítélkezni felettem. Sajnos, ha ismerné a családom, akkor nem is lepődne meg ezen a dolgokon.*
-Te is nyugodtan kérdezhetsz ám, ne csak én kérdezzek. *Mosolyodtam el. Kérdezgessen csak. Biztos lesz olyan kérdése, ami elől majd ki kell valahogy térnem, de nem baj. Úgy lehet csak ismerkednünk, ha beszélgetünk, nem?*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 8:39 pm

Igen – értettem egyet mosolyogva. – Furcsa, nálam mind a pont ellenkezője volt, mint nálad. De nem hiszem, hogy bármilyen formában is erős lennék – tettem hozzá elgondolkodva. Nem, mintha úgy gondoltam volna, hogy a rideg viselkedése a másik gyerekével jó befolyással lenne rá. Szerintem csak nálam volt valami hiba, amiért mindig is gyengének tartottam magamat. Min érzelmileg, mind fizikailag. Azonban pedig csak tovább mosolyogtam, mikor azt mondta, hogy bármit megkaphatok az étlapról. Igazán kedves volt tőle, hogy ezt mondta, még ha viccként is, de valószínűleg nem fogom az összes itt lévő ételt felvásárolni. Nem csak azért, mert nem fért volna belém, és mert nem akartam a csőd szélébe állítani, hanem azért, mert az már túl sok munkával járt volna a szakácsnak. Nem számít, hogy ők ezért valószínűleg több pénzt is kaptak volna. Vagy, ha nem ők, akkor az étterem tulajdonosa.
Ekkor hirtelen szóba jött, hogy mégis milyen rossz dolgokat tett a múltban, amivel kapcsolatban képtelen voltam nem kifaggatni. Szerencsére kiderült, hogy ezek nem voltak olyan jó dolgok, bár akkor sem volt valami érthető a dolog. Az ember többféleképp is tud lázadni a szülei ellen, nem feltétlenül lopással. Nem, mintha én annak a szakértője lennék. A szüleimnek velem nagy általánosságban semmi problémájuk nem volt. Én pedig nem is próbáltam meg lázadni vagy ilyesmi. Ha igen, nem vettem észre. A mostani elköltözésem is csak amolyan tovább lépés az önállóságba való dolog volt, semmi több.
És elkaptak, vagy sikerült megúsznod? – kérdeztem kíváncsian, mindenféle előítélet nélkül. Amikor pedig azt mondta, hogy nyugodtan kérdezhetek, egy pillanatra elgondolkodtam. Mégis mit kérdezhetnék?
Oké – mondtam, miután megformáltam magamban egy kérdést. Elvégre ő adott engedélyt rá. Csak reméltem, hogy őszintén fog válaszolni. – Szóval azt értem, hogy gazdag családból származol, és eléggé rossz szüleid voltak. De mi volt a bajod, mikor még régebben említést tettem az iskoláról, és arról kérdeztelek? – tudakoltam meg érdeklődően. Próbáltam nem túl komolynak tűnni, de ez a kérdés már vagy azóta a nap óta piszkálja a fejemet. Egyszerűen csak muszáj volt megtudnom, mert utáltam, ha nem értek valamit vele kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 9:30 pm

-Teanna! Te igenis erős vagy. Más különben hogyan volt bátorságod eljönni ilyen messze az otthonodtól? Vagy miként voltál képes arra, hogy megvédd a régi ismerősödet? És még a ki incidens után is van erőd ahhoz, hogy normális legyél velem. És szerintem még bőven lehetne sorolni. *Mosolyogva néztem rá. Nem is értem hogy volt képes azt mondani magára, hogy nem erős. Az igazi erő az nem fizikai, hanem lelki... erre majd ő maga is rá fog jönni egyszer. Ha valaki lélekben erős, azt nem lehet legyőzni. Persze erre mindenkinek magának kell rájönnie. Én is csak az évek múlásával értettem ezt meg.
Jó volt látni, hogy mosolyog azon, hogy majd itt fognak ha nem tudok fizetni. Még a csillagos eget is lehoznám neki, ha azt kérné tőlem. Többször nem fogom neki mondani, hogy szeretem, be kell bizonyítanom neki helyette. Valószínűleg nem lesz egyszerű menet, de mindent bele fogok adni.*
-Elkaptak, de ejtették a vádakat és nem lett így priuszom. *Vontam vállat, mintha a rendőrség önként ejtette volna a vádakat. Azt inkább nem teszem hozzá, hogy apám a kapcsolatai révén érte el mindezeket, pedig én inkább sittre mentem volna, minthogy apám kivakarjon a szorult helyzetből...
Már éppen válaszoltam volna a kérdésére, hogy miért voltam olyan, amilyen, amikor nyílt az étterem ajtaja és a legrosszabb rémálmaim egyike vált valóra. Két fegyveres lépett be az ajtón a teli étterembe. El is hangzott az a bizonyos senki ne mozduljon felszólítás. Szó szerint olyan volt, mint egy akciófilmben vagy krimiben. Egyszerűen elhinni sem tudtam, hogy mindez velünk történik. Első pillantásom rögtön Anára esett. Próbáltam a tekintetemmel azt sugallni neki, hogy nem lesz semmi baj. Biztos vagyok benne, hogy neki nem lesz baja, mert tudom, hogy képes lennék a saját testemmel megvédeni őt, ha úgy adódik. Eszembe jutott a zsebemben lévő telefonom. Talán ha elő tudnám venni és tárcsázni a segélyhívót feltűnés nélkül...*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 10:17 pm

Hát, ha te mondod. Bár én erősen kétlem – mosolyogtam rá. Jól eső érzés töltött el attól, hogy engem erősnek tartott, még ha nem is voltam az. Elvégre nem hiszem, hogy az elutazásom olyan nagy lelki erőre vallott volna. Vannak emberek, akik szinte mindig utaznak. Például Rio maga is mondta, hogy ő sokat utazgatott mielőtt itt kezdett volna dolgozni. És már mért ne védtem volna meg a volt osztálytársamat? Elvégre sokkal tartoztam neki. Az pedig leginkább a gyors hangulatváltozásom miatt volt, hogy ismét normálisan tudtam Rio-val beszélgetni. Viszont nem akartam őt most ebben kijavítani.
Értem – bólintottam, és örültem neki, hogy nem lett priusza. Az nem volt érdekes, hogy nem szabadott volna megtennie azokat a dolgokat, amiket tett, legyen az kicsi, vagy nagy. Soha nem kívántam volna neki, hogy valamivel kapcsolatban hátránya legyen az életben.
Aztán a káosz elkezdődött. Szó szerint. Ugyanis két fegyveres jött az étterembe. És még csak Rio megnyugtató tekintete sem segített. Egyáltalán mit kerestek itt fegyveresek? Ez nem a bank volt, amit csakúgy kirabolhatnak, hanem egy nyomorult étterem. Értem én, hogy aztán ugyanúgy kirabolhatják, de akkor is. Egyáltalán most mit csinálhatnék? Attól féltem, hogy megpróbálok valami tenni, akkor csak még nagyobb baj lenne belőle. Úgyhogy csak próbáltam rájönni, hogy mégis mit csinálhatnék most. Ez az egész túl abszurdnak tűnt. Nem is csodálom, hogy anya nem akart ide elengedni engem, vagy hogy ki akadt, mikor elmondtam, hogy Kaliforniába megyek. Habár, New Yorkot mindenki sokkal zűrösebbnek gondolta, egyértelműen ez a hely volt az.
Ekkor hirtelen megjelent egy pincér pont azzal a kajával, amit mi kértünk, és idegesen felénk pillantott, majd lefagyott. A reakciójára az egyik fegyveres dühösen felüvöltött, és lelőtte a pincért.
Azt mondtam, senki ne mozduljon! – üvöltötte, mire én egyre csak a szerintem halott embert figyeltem. Ez az ember egész biztosan őrült volt. Erre nincs semmi más magyarázat. Az a szerencsétlen pincér azt sem tudta, hogy mi történik vele, erre le kell lőni? A jó hír viszont az volt, hogy ezt valószínűleg meghallották az emberek kívülről és elkezdték a rendőrséget hívni. Ha nem, mi nagy bajban vagyunk. – Mi olyan kib@szottul nehéz ebben? TE! Igen, te, kislány azzal a rohadt vörös hajaddal, takarítsd fel a hullát, ha nem akarsz te is közéjük kerülni! – kiáltott rám, mikor egy pillanatra csak bámultam rá. Mégis mit jelentsen az, hogy takarítsam fel a hullát? Most hozzá kell érnem a pincér holttestéhez? Már, ha tényleg hallott volt. Mindenesetre eléggé úgy nézett ki. – Te pedig azzal a gyanús ronda képeddel, edd fel a földről azt a mocskot! – parancsolgatott Rio-hoz fordulva, és volt egy halvány sejtésem, hogy ez mind amiatt a pincér miatt történt. Ha ő nem pillantott volna ránk, most nem mi lennénk a rivaldafényben. – Ezek a retardáltak! Hogy egy rohadt utasítást nem tudnak követni, egyszerűen hihetetlen. Dögöljön meg mind! Mind! – panaszkodott, kezében a pisztollyal, úgyhogy nem tehettem mást, mint Rio-ra pillantottam, és nagyot nyelve felálltam, ha semmi nem akadályozott meg benne. Majd elkezdtem a pincér felé sétálni. Már képtelen voltam eldönteni, hogy ezek azért jöttek-e ide, hogy mindenkit legyilkoljanak, vagy valami mást is akartak. Mert a pincér gyilkolós fegyveres egyértelműen nem volt épelméjű. A hangjából nem tudtam leszűrni, hogy vajon egy nő, vagy egy férfi lehetett, ahogy a test alkatából sem, viszont egy nőre tippeltem. Nem tudom mért, csak megérzésből, meg a hangja sem volt elég mély és férfias ahhoz, hogy egy hímnemű alak legyen. Eközben pedig nagyon reméltem, hogy a társa nem ugyanolyan elmebeteg, mint ő, különben nem tudom, hogyan fogunk innen épségben kijutni.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 9:42 am

*Nagyon jó volt végre látni a mosolyát, bár tudtam, hogy hiába mondja, nem ért velem egyet. Valahogy meg kell találnom a módját, hogy végre higgyen magában. Tudja meg, hogy milyen is valójában. Ez az egyetlen kis hibája, hogy mint fizikailag, mint lelkileg leértékeli magát.. pedig a szememben ő egy gyönyörű, erős nő. De majd eljön az idő reményeim szerint, amikor olyannak látja magát, amilyen valójában, nem kevesebbnek.
Azért kicsit megnyugodtam, hogy a fiatalkoromra nem tett semmilyen megjegyzést. Bár ki tudja, lehet magában mindennek elképzelt. Talán majd lesz alkalmunk erről még beszélgetni a jövőben... vagy majd egyszerűen megérti, amikor megtudja rólam a teljes igazságot.
Már éppen tettem volna fel egy kérdést, amikor a rémálom elkezdődött. Olyan gyorsan történt az egész. Szerencsétlen pincérnek annyi volt a bűne, hogy éppen rosszkor lépett be a helységbe. Akkor kezdtem igazán rettegni, amikor Teannát pécézte ki magának következőleg.* -Tarts ki. *Súgtam neki, hogy csak ő hallja. Még hogy nem erős.... volt ereje felkelni és megtenni azt, amit parancsoltak neki.*
-Te hülye! Nem erről volt szó! *Förmedt rá a másik fegyveres arra, aki lelőtte a pincért. Hmmm.... ezt a kis összetűzést kihasználva előhalásztam az asztal alatt a telefonom. Bepötyögtem a 911-et és lenyomtam a hívás gombot. Telefonom oldalán megnyomtam a kis gombot, hogy a hangszóró kikapcsoljon, de a mikrofon működik, így mindent fognak hallani a vonal másik végén. Majd visszacsúsztattam a zsebembe a telefont.
Igaz, utána hozzám szólt, de csak felvont szemöldökkel néztem rá.* -Azt lesheted. *Szűrtem a fogaim között. Éreztem, hogy az a bizonyos harag ismét kezd újraéledni bennem, de ez alkalommal inkább kimondottan örültem neki, mert tudom, hogy ez alkalommal hasznomra is tudom fordítani, ha arról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 4:26 pm

Minden olyan gyorsan történt, hogy egy pillanatra csak nézni tudtam ki a fejemből, próbálva rájönni, hogy ez a valóság-e, vagy csak egy borzalmas rémálom. Pár másodpercre még azt gondoltam, hogy a Benjaminnal történtek voltak a nap legrosszabb pontjai, legalábbis Rio számára. Most azonban egyértelműen ez volt mindennek a teteje. Mintha az ég és a föld is ellenem esküdött volna, az egyik fegyveres rám szólt, hogy pakoljam el a pincért. Még csak nem is hiszem, hogy képes leszek felemelni, vagy nyugodtan elhúzni őt a földről. Akkor meg hogyan teljesítsem a parancsát? Nem számított, hogy Rio próbált megnyugtatni, úgy éreztem, mindjárt elájulok a félelemtől. Csoda, hogy nem remegtem, mikor belül úgy éreztem magamat, mint aki már egy másik világban van. Az összes borzalmas lehetőség át futott a fejemen, hogy mégis mit fog tenni az a két fegyveres, mikor az pincér gyilkolónak a társa rászólt, hogy ők nem ezt beszélték meg. Ez most azt jelenti, hogy nem kell felszednem a pincért és elpakolnom? Nem tudtam eldönteni, így lassan közelítettem feléjük.
Láttam, ahogy a most már valószínűleg gyilkos fegyveres, a társához fordul. A kézmozdulatai és gesztusa alapján, már majdhogy nem felrobbant a dühtől. Kezdtem attól tartani, ha még közelebb érek hozzájuk az egyikük engem is le fog lőni. Ha meg nem teszem, amit az egyik mondott, akkor meg még biztosabban végem lesz.
Mi az, hogy nem ezt beszéltük meg?? Mégis hogyan képzeled ezt végre hajtani, ha ezek a nyomorultak még csak egy rohadt utasítást sem képesek elvégezni!? – szólt rá a társára haragosan, azzal a kezével gesztikulálva, amelyikben a fegyver volt, majd egy pillanatra elkezdett önmagának beszélni. – Még, hogy nem ezt beszéltük meg. Én itt próbálom fenntartani, a rohadt rendet. Bármit megtehetek. Akár felvághatom az összes túsz gyomrát és abból ehetek, ha akarok... – Most már biztos voltam benne, hogy neki elment az esze.
Egy nagyot nyeltem. Annyira féltem, hogy képes voltam elhinni, ő képes arra, amit mondott a gyomor felvágással kapcsolatban. Gyorsan körbe is pillantottam, hátha legalább egy ember nyugodt tudott maradni és biztosítani arról, hogy a félelmem alaptalan.
Senki nem tűnt nyugodtnak.
Én rohadtul bármit megtehetek. Akár téged is lelőhetlek – emelte a fegyvert a társára, mire elkerekedtek a szemeim. Képes lenne meggyilkolni a saját partnerét? – Te semmihez sem értő, pitiáner alak! Én azt teszem, amit csak akarok – fenyegette meg, majd Rio-hoz fordult és ráparancsolt, hogy egye meg a földön lévő ételt, csakhogy bebizonyítsa az igazát.
Nem!? – kérte ki magánat felháborodottan a fegyveres, Rio felé emelve a fegyvert. – Csináld amit megbeszéltünk, amíg én rendbe rakom ezeket az idiótákat – sziszegte a társának, majd a barátom felé kezdett lépkedni. – Majd meglátjuk...
Nem! – kiáltottam fel hirtelen, hevesen dobogó szívvel. A fenébe is. Pont most kell elkezdenem hősködni? De mi van, ha nem szólok közbe és Rio-t is lelövi? – Majd én... majd én megteszem – tettem hozzá, miközben megpróbáltam annyira kicsire összehúzni magamat amennyire lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 9:52 pm

*Komolyan ez már egy filmbe illő este lenne. Először a mit sem sejtő első randis pár találkozik egy múltbéli pasival, aztán miután lenyugodnak a kedélyek és folytatódik tovább az este, egy elcseszett krimibe illő helyzetben találják magukat. De tényleg! Mekkora annak az esélye, hogy ennyire elszúrt esténk legyen? Egyedül csakis Teanna miatt aggódtam, neki nem eshet baja. A célom, hogy ő sértetlenül kerüljön ki innen.*
-Nem volt szó gyilkosságról! *Vetette oda a "normálisabbik" az őrült forma fazonnak, aki ráadásul még magában is kezdett beszélni. Most már tuti, hogy legalább az egyik kattant. Bár ha valaki fegyverrel megy be valahová, az biztos, hogy valamilyen szinten kattant.
Fél szememet mindig Anán tartottam és közben próbáltam felmérni a két elmebeteg fegyveres gyenge pontjait. Az már biztos, hogy simán egymásnak lehetne ugrasztani őket. De addig semmiképpen sem, amíg Anám veszélyben lehet.
Simán visszaszóltam a pasinak és pontosan úgy reagált, ahogy elvártam. A fegyvert rám fogta, helyes. Nem féltem attól, hogy rám lő... inkább engem puffantson le, mint mást.
És az én drága Anám persze nem tud szép csendben nyugton lenni.* -Nem! Nem fogja senki megtenni! *Pillantottam rá és elé léptem, hogy még véletlenül sem őt találja el az az idióta. A másik közben elkezdett körbejárni és összeszedni a vendégektől az értékeket és a készpénzt. ha hozzámér vagy megpróbál zsebembe nyúlkálni biztos a keze fogja bánni. Simán eltörném amilyen virágos jó kedvem van jelenleg. Rossz emberrel akadtak össze. Csak most fedeztem fel magamban azt a bizonyos határtalan, kezelhetetlen dühöt, amit előnyömre tudok fordítani.*

/Bocsika, hogy ennyire rövid lett./
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 2:18 am

Már magától a szótól, hogy gyilkosság elkezdtem remegni. Még, ha a gyilkos társa épp arról biztosított engem, hogy nekik nem állt szándékukban megölni semmit sem. Vagy legalábbis az egyiküknek nem, míg a másik egyértelműen csak gyilkolni és parancsolgatni akart. A hangulata ment fel és le, mint egy hullámvasút. A gond csak az volt, hogy le nem nagyon ment. Mintha mindentől csak egyre mérgesebb lett volna. A kezében lévő fegyverrel pedig csak még ijesztőbb és félelmetesebb lett. Attól tartottam, hogy amint a hullához érek, és kiderül, nem tudom elcipelni, az őrült fegyveres le fog lőni engem is.
Arról sem, hogy meg fognak mozdulni! – szólalt meg, és már kezdtem azt hinni, hogy mindjárt meg fogja ölni a társát. Szó szerint. Többször is felé emelte a pisztolyát, és nem tudtam eldönteni, ez náluk egy szokványos nap volt-e, hogy így beszélgetnek, vagy a pincér gyilkos tényleg meg akarta ölni a saját bűntársát is.
Ezután az egyikük Rio-hoz fordult, aki valami érthetetlen oknál fogva visszaszólt neki. De miért? Talán meg akart halni? Már az elképzelés is hatalmas fájdalommal töltött el engem. Olyan naggyal, hogy sírva akartam fakadni és könyörögni a fegyveresnek, hogy hagyja őt békén. Csináljon bármit, amit csak akar, csak ne bántsa Rio-t. Ő nem tudja, hogy mit beszél. Fogalma sincs róla. Nemrég cipelték ki őt az elmegyógyintézetből, és...
Talán egy kicsit túlzásba mentem a képzeletbeli könyörgéssel, de a lényeg ugyanaz volt. Nem akartam, hogy ő is meghaljon, még ha neki szemmel láthatólag ez volt a szándéka, így az egyetlen értelmes dolgot tettem. Átvettem a helyét és felajánlottam, hogy majd én feleszem a földről az ételt. És én tényleg megtettem volna. Komolyan. Bármit azért, hogy épségben haza tudjuk jutni, majd egy nap. Nem számított, hogy a gyilkosság nem volt a tervükben. Szinte már magam előtt láttam, ahogy itt lesz végünk. Már csak azért is, mert Rio szemmel láthatólag a rosszabbik fegyverest provokálta ki. De miért? Miért kell ilyennek lennie pont most? Az rendben van, ha a volt osztálytársammal ellenséges, vagy ha velem, felőlem magával a jó istennel is az lehet, amíg nincs egy fegyveres a kezében és egy gyilkos szándék az elméjében. Ami sajnálatos módon a fegyveresnek nagyon is meg volt. Ezt már bebizonyította a szavaival és azzal, hogy lelőtte a pincért. Istenem, Rio, miért? És miért pont most kell hősködnie? Ezzel csak mindannyiunkat meg fog öletni.
Zaklatottan a barátomra pillantottam, a szemeimmel feltéve a kérdések áradatát, melyek a fejemben mind lejátszódtak.
Ó a szerelem, és mások – sóhajtott fel gúnyosan. Ha nem éppen az előbb gyilkolt volna meg egy embert hidegvérrel, még azt is hihettem volna, hogy meg fogjuk úszni ennyivel. Azonban számomra a viselkedése sokkal inkább a vihar előtti csöndre emlékeztetett. – Te azt teszed, amit mondok! – A hangja már-már egy sikoltásra emlékeztetett.
Aztán lábfejen lőtte Rio-t.
Mire én is felsikoltottam. Csak én a rémülettől.
Szóval a nagyfőnök azt akarja, hogy ne gyilkoljak? Oké. De én addig lőhetem szét azt a rohadt lábadat, amíg be nem terítem golyókkal, és az egész lábfejed csak egy hatalmas lyuk nem lesz – fenyegette, szemében egy gyilkos fénnyel. Kezdtem azt hinni, hogy bár a társa szemmel láthatólag nem éppen egy gyilkos alkat volt, ez az egyed sokkal inkább. Az is meglehet, hogy neki nem a pincér volt az első áldozata.
Ezután egy gepárd sebességével felém lépett és a hajamon keresztül kezdett húzni, mikor Rio mellé léptem, hogy segítsek neki. Nem tudván, mit it tegyek, inkább a fegyveressel tartottam gyorsan. Nem akartam, hogy még egyszer meglőhesse Rio-t, aki pár perce egész biztosan elvesztette az eszét. Mégis minek kellett egy gyilkos fegyverest provokálnia?
Szóval hősködni akartok ti ketten? Hát legyen. Ha már olyan lelkesen jelentkeztél, kezd a vér felszopásával a földről – parancsolt rám.
Döbbenten rápillantottam, mire ő beteges rám mosolygott, és a fejemhez emelte a pisztolyt.
Jól hallottad, kis csaj. Csak nem gondoltad, hogy ki tudod hagyni a jobb részét? Persze, mindig van választásod. Akár nemet is mondhatsz, én pedig kedvesen szét lőhetem a pasidat, addig amíg a vérhiánytól bele nem döglik. És... – Elkezdtem az ételt a földről a számhoz emelni. Az egész testem remegett az undortól és a félelemtől. – Ó! Látom, okos kislány vagy te. Kár, még csak el sem mondtam a legjobb részét annak, ha nemet mondasz.
Nem is akartam tudni a legjobb részét. Attól tartottam, hogyha elmondaná, csak hányni, sírni, majd elájulni fogok, mind az undortól, mind a sokktól. Ez az alak olyan volt, mintha egyenesen a rémálmaimból lépett volna ki. Ráadásul még mindig nem sikerült a számba raknom az ételt.
//Semmi baj. SmileÉn pedig azért kérek bocsánatot, mert a végére eléggé beteges hangulatot vett fel a reagom. :/ ^^//
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 10:46 am

*Magam miatt egy pillanatig sem aggódtam. Volt nekem már részem bőven olyan dologban, ami veszélyes a fiatal koromnak köszönhetően... most azért sem estem pánikban. Teanna volt az, aki miatt aggódtam, nem tudnám elviselni, ha valami baja esne. Tudom mit kell tennem. Addig heccelni ezt az idiótát, amíg teljesen magamra nem haragítom, úgy csakis felém fog irányulni minden figyelme, haragja. Kész vagyok akármit elviselni.
Látom Anán, hogy megijedt attól, hogy nem kezdtem el pattogni itt a pasinak. Hát lesheti mindkét idegbeteg, hogy én azt csinálom, amit ők mondanak. Az sem tetszett, hogy Teanna így magára vállalná az egészet. Nem, nem fogom engedni, pedig látom rajta, hogy gondolatban szinte már könyörög. Azért Ana, mert így velem foglalkozik és nem veled vagy másokkal! Remélem megérti...
Aztán lövés dörrent és a lábamat égető fájdalom járta át. Hogy az a... Egy kis ideig igencsak kényelmes helynek bizonyult a padló.*
-Megőrültél? Nyakunkra hozod a zsarukat a lövöldözéssel! *A másik ezek szerint nem így tervezte ez az egészet. Nem baj, foglalják csak el magukat egymással. Odanyúltam Anához és megfogtam a kezét, nem engedem, hogy megalázza magát. Ő ki fog innen jutni, ha én abba bele is döglök. Lábra kecmeregtem, felhúztam a földről Anát és leültettem a székére. Aztán ahhoz a baromhoz fordultam,a ki úgy szeret lövöldözni. A zsaruk minden bizonnyal már itt vannak kint, nem fognak tudni meglépni. Amilyen amatőrök tuti nem fedezték le a konyhát sem. Akárhogy is időt szerzek Anának.*
-Nem ijedtem meg. Nagymenőnek képzeled magadat? Akkor ide lőjél! *Böktem a mellkasomra. Most majd kiderül van-e vér a pucájában.* -Ha pedig neki egy haja szála is meggörbül... nem elég nagy a világ, hogy elbújj előlem. *Egyenesen a szemébe néztem és vártam mit tesz. Készültem rá, hogy kapok tőle még egy golyót, de nem érdekelt.*
-Gyere, húzzunk innen, amíg lehet, megvan a szajré, amiért jöttünk. *Érkezett meg a másik is. Ez a szerencsétlen flótás azt hiszi, hogy megúszhatják? Akkor bizony nem egy ilyen helyet kellett volna kiszemelniük vagy nem ilyen összecsapott munkát kellene végezniük.*

/Nem gáz, amilyen beteges vagyok én, Rio szívesen bevállal még pár golyót, hogy jó súlyos legyen az állapota. xD /
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 3:59 am

Már épp felém fordult volna a fegyveres, hogy elráncigáljon Rio mellől, mikor Rio egyszer csak megragadott és magával húzott a földre. De miért? Úgy éreztem, számomra sokkal jobb lenne állva, úgy meg is tudom közben akadályozni a további vérengzést vagy erőszakot valamilyen módon. És miután sikerült is felállnunk, azt látom, hogy a barátomnak tényleg teljesen elment az esze. Egy olyan bűnözőt kezdett fenyegetni, akit szemmel láthatólag se a rendőrség, se a börtön nem rémített meg. Az egyetlen dolog, amit nem tudott eltűrni az-az engedetlenség volt, amiért kemény büntetéseket ki is akart szabni ránk. Mégis minek képzeli magát Rio, egy szuperhősnek? Talán Pókembernek, vagy Szupermannek? Az egyedüli dolog, amit ezek ellen az emberek ellen tudott tenni az a beszélés volt, míg ők súlyosan meg is tudták sebesíteni, akár ölni is őt.
Egy pillanatra azt kívántam, bárcsak valaki mással lettem voltam itt. Egy sokkal felelősségteljesebb, óvatosabb férfivel, aki amikor lábon lövik egy nyamvadt pisztollyal, megérti, hogy ideje lenne már csöndben maradni. De nem. Ő nem értette meg. Ő meg akart halni, és azt hitte, hogy valami nyamvadt filmben van, ahol a boldog befejezés alap! Mégis, hogy lehet valaki ennyire naiv? Mint valami rossz gyerek, aki azt hiszi, hogy semmi sem tud ártani neki. Csodálom, hogy eddig életben maradt egyáltalán.
Ó, igen? – kérdezte gúnyosan, visszafojtott dühvel a fegyveres.
Nem, természetesen nem! – szóltam közbe, azon ügyködve, hogy valahogy lenyugtassam. Ha másban nem is, ennek a bűnözőnek egy dologban igaza volt. Rio egy idióta volt. Egy életre képtelen idióta. Mégis hogyan jön ő ide, hogy fenyegessen egy fegyveres embert, mikor ő meg védtelen? Mégis, hogy merészeli!? A kétségbeesésem és a dühömön kezdett összekeveredni és egy nagy, érthetetlen valamit alkotni. Legszívesebben megütöttem volna Rio-t az ostobaságáért, már pedig én soha nem voltam egy erőszakos fajta. Vagy jobb lenne, ha én lőném fejbe magamat, mert mindenki megőrült körülöttem. A fegyveres egy beteg, szadista alak. A barátomnak pedig elment az esze. Nem. Inkább meghalt az agya, amit később felégettek és leküldtek a Pokolba, hogy még véletlenül se érhesse el. – Ő csak bolond! Igen. Kérem, hagyja békén. Csak raboljon ki, aztán csináljon, amit csak akarjon. Ne is hallgasson rá! Persze ez nem parancs... És kérem, élőben mindenki nagyobb hasznára van a másiknak, és... és... kérem. Ha akarja, majd én lelövöm később és, és kirakom facebookra, meg instragrammra, meg... meg bármi... Csak ne, meg a társa azt mondta, csak magukra vonná a figyelmet a lövöldözés... Persze, ön bármit megtehet, amit csak akar. Igen-igen.... Csak kérem...kérem… ő őrült, és persze soha nem lenne szüksége bujkálásra, hiszen másoknak kéne öntől... Természetesen... Igen-igen... Ön megérdemli a legjobbat, csak ne bántsa – váltottam könyörgésre hirtelen. Úgy gondoltam, talán a büszkeségére hatni lehet. Igaz, valószínűleg semmit sem értett a szavaimból, annyira ideges voltam. A szememből még pár könnycsepp is kicsordult, szinte már a sírás szélén álltam. Egyszerűen képtelen voltam elhinni, hogy ezt csinálja velem Rio. Már-már a teljes összeomlás szélére állított, csak azért, mert képtelen volt csöndben maradni és azt tenni, amit a fegyveres ember mondott neki. Mégis miből gondolta, hogy csakúgy sértegethet egy pisztolyos bűnözőt? Miből??
Azonban az őrült fegyveres láthatólag lenyugodott. Leginkább a hosszú szövegemtől. Még fel is nevetett mellé.
Mintha egy igazi bűnözőt hallanék, kár, hogy a barátod inkább csak egy kib@szott idióta! – jelentette, majd felén sétált és a másik lábán is meglőtte Rio-t. Eközben a mozdulat közben egy gyors csókot adott neki, majd rögtön ellökte magától. Olyan volt, mintha valami szuper gyors sebességgel rendelkezett volna, úgy mozgott és cselekedett. Én meg csak bámultam. És bámultam, és bámultam. Méghozzá tátott szájjal, mert egyszerűen képtelen voltam felfogni, hogy mégis mi történik körülöttem. Ez már túl sok volt. Túl beteges. Túl... Ismeri azt a bűnözőt? Ezért tudott olyan jól visszaszólni neki? ÉS most komolyan féltékeny leszek egy fegyveresre? Mert már képtelen voltam rájönni, ha valakit le kéne lőni, az ki is lenne. Nem, mintha én bármikor is akarnék tenni ilyet.
Ezután a fegyveres a kezembe nyomta a pisztolyt, én pedig teljesen lefagytam.
A bűnöző intett a társának, majd elszaladt. Elhittem, hogy meg fog tud szökni a csaj, vagy pasi, mert a maszk miatt és hangja miatt valószínűleg elég csak átöltöznie, és máris újjá lesz születve. Valószínűleg csinált valamit az egész ruházatával, hogy úgy nézzen ki, mint egy férfi. Ha meg nem lány volt, akkor... Jobb nem is belegondolni.
A halottnak hitt pincér ekkor felnyögött.
Mi a franc? Éreztem, hogy már alig tudok megállni a lábamon. Csak egy kicsi kell és el fogok ájulni.
Lepillantottam a kezemben lévő fegyverre.
Egyszerűen képtelen voltam bármit is mondani.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 11:10 pm

*De jó lenne felébredni és azt hinni, hogy ez az egész csak egy nagyon rossz álom! Azt gondolni, hogy ez csak egy álom, amiben lábon lőttek és két elmebeteg fegyveres fenyegeti az én Anámat! De sajnos ez mind a valóság. Ráadásul ő sem értettem, hogy miért haragítottam magamra a két őrültet. Nem érti, hogy az egészet azért tettem, hogy őt és a többieket védjem. Ha nem teszem, akkor valószínűleg egy csúnyább dologba torkollott volna az egész. De így viszont ők velem foglalkoztak egész idő alatt. Azért azt remélem, hogy Ana megbocsájt nekem, ha megérti az indokaimat. Talán majd felfogja, hogy mennyire is szeretem őt és mindezt azért tettem, hogy ne őt bántsák.
Megdöbbenve hallgattam Ana szavait. Tudom, hogy azért mondja, hogy engem mentsen, de ezzel csak magát helyezi célkeresztbe. Basszus! Ha bántják, akkor nem állok jót magamért és tényleg megtalálom őket. Bár most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy így is-úgyis megkeresem őket.
A következő lövés mondhatni már meg sem lepett, de mindezek ellenére nem fájt kevésbé. Most már kezdett egész szimpatikus lenni a padló, de muszáj kitartanom...
Csak néztem, amikor Ana kezébe adták a fegyvert. Nem, ezt neki soha nem kellett volna átélnie. Csak ekkor engedtem meg magamnak, hogy padlóra kerüljek. Szerettem volna magamhoz ölelni, hogy megnyugtassam minden rendben lesz, de valahogy a mozgás nem ment már valami fényesen, gondolom a vérveszteség.* -Tedd a fegyvert.. az asztalra. *Szólaltam meg azért nagy nehezen. nem lenne éppen előnyös, hogy az ő kezében van a fegyver, amikor bejönnek a zsaruk. Persze oké, a vendégek láttak mindent, de akkor is... féltem.
Csak remélni merem, hogy valaki hívja a mentőket, mert az a szerencsétlen pincér mellett én is rászorulok. Most viszont kezdett egyre hívogatóbb lenni a jótékony sötétség. Akármennyire próbáltam a felszínen maradni, nem sikerült. Hallottam már arról milyen az, amikor valaki elájul.. hát ezt most én magam is megtapasztalhattam.*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 2:53 am

Minden összezavarodott körülöttem. Azt sem tudtam, mi történik. Ki fut el, és ki jön be. Hangok. Hangokat hallottam mindenhonnan. Vagy csak a fejemben játszódtak le? Igen. Csönd volt. Az a halálos fajta. A kezemben egy fegyver volt. Képtelen voltam normálisan gondolkodni. Azt a pisztolyt tartottam a kezemben, amivel egy bűnöző, majd nem megölt valakit, és amelyikkel lelőtte Rio-t.
Ismét hangok. Rio hangját hallottam, valahonnan a messziről. Felé fordítottam a tekintetemet. Hogyan került a földre? Mintha lövést hallottam volna nemrég. Talán azt hallottam, ahogy a fegyveres ismét megsebesítette őt?
Rio mondott valamit egy asztalról. Nem nagyon tudtam, kivenni az értelmét az egész dolognak. Az arcom vizes volt. Már csak tényekre tudtam gondolni. A szívem, mintha megállt volna egy pillanatra, majd szélsebességre váltottak volna. Mégis milyen asztalról beszélt Rio?
Lepillantottam a pisztolyra. Rio elájult. A kezemben pedig még mindig ott volt a fegyver. De már nem sokáig. A pisztoly ugyanis szépen lassan kicsúszott a mancsaim közül, üres helyet hagyva maga után. Hallottam, ahogy a földre pattan. El akartam menni innen. Kiszabadulni.
Ez egyszerűen túl sok volt. Minden túl sok volt.
Felnéztem. A rablók már valószínűleg messze járhattak. Én pedig nem akartam itt lenni, mikor a rendőrség ide fog érni.
Hátraléptem. Alig tudtam a külvilágra figyelni. Próbáltam minden erőmet összeszedni és nem elájulni.
Ismét Rio-ra pillantottam, és képtelen voltam rájönni, mit kéne tennem. Mégsem hagyhatom itt. A rendőrség mindjárt meg fog érkezni. Igaz, mi ártatlanok voltunk, és őt valószínűleg békén fogják hagyni, de... Valakinek hívnia kell a mentőket.
Sziréna hangjára lettem figyelmes.
A többi emberre pillantottam. Mindannyian össze voltak zavarodva, és szemmel láthatólag valakinek fel kellett állnia, hogy meg mondja, mi lesz. Hogy nyugalmat adjon nekik.
Ezt én nem tudtam megtenni. Viszont képes volt utasításokat kiadni Rio érdekében.
Valaki... valaki hívja a mentőket – törtem meg a beállt csöndet remegő hanggal, majd rápillantottam az egyik legösszeszedettebbnek tűnő emberre. A szememmel könyörögtem neki, mire ő bólintott. Én pedig elsétáltam Rio-tól. Valahol a szívem mélyén tudtam, hogy nem helyes. Nem kéne elsétálnom tőle. Segítenem kéne neki.
Azonban úgy éreztem, ha most nem megyek el, itt fogok elájulni én is. Vagy teljesen összeroppanok, amint a rendőrség ide jön. Úgyhogy nem tudtam mást tenni, jó messze sétáltam a barátomtól, hogy mikor kell, el tudjak menni a helyszínről. Az mindenesetre megnyugtatott, mikor láttam, hogy az egyik ember tényleg elkezdte hívni a mentőket. Legalább nem fogom teljesen védtelenül és kiszolgáltatva magára hagyni. Meg amúgy... rám itt nem volt szükség. Jelenpillanatban nem is akartam, hogy legyen. Egy gyáva alak voltam, és nem töltött el büszkeség tőle. Viszont most semmit nem is tudtam tenni ellene.büszkeség tőle. Viszont most semmit nem is tudtam tenni ellene.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna   Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-
» Teanna Light
» Teanna & Isaac
» Piroska és a Farkas - Teanna & Rio
» Asztalvadászat - Richard & Teanna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-