Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Marcus Damien Hale - Here again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marcus Damien Hale

Marcus Damien Hale


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 09.

Marcus Damien Hale - Here again Empty
TémanyitásTárgy: Marcus Damien Hale - Here again   Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2014 8:21 pm



Marcus Damien Hale








Adatok

♦Teljes név♦
Marcus Damien Hale

♦Becenév♦
Marc

♦Születési hely, idő♦
1990.08.17. New York

♦Kor♦
23

♦Play by♦
Andy Biersack

♦Csoport♦
Énekesek

Külső és belső

Szemem jeges kék, hajam természetesen fekete és félhosszú. Általában. Piercingek és megszámlálhatatlan tetoválások díszítik a testem. Vékony vagyok, nem sovány, jó? Nem akarok kidolgozott izmokat, én így vagyok jó, ahogy vagyok. Ruháim egyedi, rocker darabok, mindegy hogyan nevezed, a lényeg, hogy kitűnjön a tömegből és jól érezzem magam benne. Olyan ruhákat veszek csak fel, ami teljesen én vagyok.  Mindenki a külső alapján ítél meg elsőre, nem is gondolná senki, hogy még egy ilyen vad kinézetű pasinak is vannak érzelmei. Mondjuk nem sok. A legfontosabb, hogy nekem jó legyen. Élek és visszaélek a külsőm, na meg a foglalkozásom adta előnyökkel és lányok hadát csábítom el, hogy használjam, aztán eldobjam őket. Persze nem is biztos, hogy sokan bírnák mellettem. Mániám a rendetlenség, meggyőződésem, hogy semmit nem találnék meg, ha rend lenne, könnyebben átlátok a káoszon. Kissé hirtelen típus vagyok, ami a szívemen, az a számon. Előbb beszélek és aztán gondolkodok, emiatt gyakran keveredek félreérthető helyzetekbe, de amúgy sem akarom titkolni a véleményem. Ha valami nem tetszik nekem, azt rögtön megmondom, de ez fordítva is igaz. Hazudni is tudok, ha kell, mégpedig elég könnyen és az sem érdekel, ha rájön valaki. Nem érdekel mások véleménye, érzései meg még kevésbé. Kivéve, ha a húgomról van szó. Hobbim a zenélés, az ének, minden, ami ehhez kapcsolódik. Ja, néha vadászni is szoktam. Csajokra, természetesen.

Előtörténet


Azt sem tudtam mennyi az idő, de nem is érdekelt. Végre hazaestem, mást sem akarok, csak egy forró fürdőt vagy lehet, hogy azt sem, csak a puha ágyamat. Ledobtam a felsőmet, a nadrágot meg csak kigomboltam, minden zavart és el is dőltem az ágyon. Végre... Fárasztó volt a mai nap, főleg a buli, szóval kijár végre a pihenés. A plafont bámultam, egészen különös mintákat láttam kirajzolódni, de hát meg sem lep, fogalmam sincs milyen cuccot nyomattam ma, de jó volt, megtette a hatását. Már kicsit kezdtem józanodni, de még közel sem voltam teljesen magamnál. Ismerős hangot hallottam, de elsőre csak annyit észleltem, hogy micsoda jó zene megy valahol, véletlen pont az egyik kedvenc számom, amikor rájöttem, hogy az én telefonon szól. Elvigyorodtam magamon, valószínűleg rá sem jövök, hogy ez tényleg a telefonom, ha nem érzem meg a zsebemben, hogy rezeg. A vigyorom csak szélesebb lett, ahogy megláttam a kijelzőn a nevet.
- Szia, merre jársz egyetlenem? – kérdeztem és talán hallatszott kicsit a hangomon, hogy nem egészen vagyok tiszta.
- Hogy aludnék már, ilyenkor? – kérdeztem vissza felháborodottan, mintha nem tudná, hogy én éjszaka élek. Az igaz, hogy aludni készültem, de még ébren vagyok. Kicsit beállva, de ébren.Viszont a válasznál megnyugodtam. Ő sem vetette meg ma az alkoholt, meg még ki tudja mit nem, összevissza vihog, de azért értem, mit akar.
- Mi az, hogy nem tudod hol vagy? – kérdeztem rá felsóhajtva és beletúrtam a hajamba. Amikor elindultam, még be volt állítva, de már közel sem olyan, inkább csak kócos, de nem érdekel.
- Jó majd cuccozunk, de mondd meg hol vagy – szóltam rá, de válasz helyett egészen mást mondott. Vágyik rám? Kész a csaj... Vigyorogva felkeltem és felrángattam a nadrágom, ami félig lecsúszott. Elszórakoztam kicsit az övvel. Még mindig a képemen volt a vigyor, de hát ez van, ha be vagyok állva. Felszedtem a földről a pólómat, még jó, hogy a bakancs a lábamon volt, nem lenne rövid idő újra felvarázsolni. Egy kabát és mire észbekaptam, már kint találtam magam a hűvös levegőn. Mélyet szippantottam belőle, mielőtt autóba ültem. Betépve, na és? Repülni még így sem tudok. Szóval a város felé vettem az irányt, nem olyan nagy hely, nem izgultam, hogy nem fogom megtalálni a lányt. Végülis tudom hova ment ma, az a kiindulópont, aztán majd lesz valami. Nem messze a szórakozóhelytől rá is találtam, amint nem éppen visszafogott cuccban halad egy sikátor felé. Leállítottam az autót és kipattantam.
- Hé szépségem, nem arra van a hazafelé vezető út – kiabáltam kicsit talán hangosan. Kitárt karokkal haladtam felé, én már egészen józan voltam, de ő láthatóan nem. Vajon mit akart azzal, hogy vágyik rám? Egyből megölelem, aztán ahogy elengedem, kivettem a cigit a szájából. Bele is szívtam, hogy újra az anyag hatása alá kerüljek. A józanság ráér még, elvégre buli után vagyunk...
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Marcus Damien Hale - Here again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Damien Hale - Here again   Marcus Damien Hale - Here again Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2014 8:30 pm

Ha csúnya gonosz lennék közölném, hogy a karakterlap mintát nézd meg jobban és illene egy képet berakni felülre. De díjazom, hogy a bátyám ismét itt van, ugyanakkor ajánlom, hogy most ne tűnj el, mert a Főnök kinyír és örülj, hogy még nem kellett másik et-t írnod Smile

Marcus Damien Hale - Here again Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Daphne
Vissza az elejére Go down
 

Marcus Damien Hale - Here again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marcus Damien Hale - I'm here
» Daphne Azaria Hale
» Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-
» Jasmine & Marcus +18
» Raiden & Marcus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-