Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Theresa  and Marco Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Theresa  and Marco Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Theresa  and Marco Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Theresa  and Marco Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Theresa  and Marco Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Theresa  and Marco Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Theresa  and Marco Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Theresa  and Marco Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Theresa  and Marco Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Theresa and Marco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Theresa Woland

Theresa Woland


»Hozzászólások száma : 8
»Join date : 2014. Jul. 26.

Theresa  and Marco Empty
TémanyitásTárgy: Theresa and Marco   Theresa  and Marco Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2014 11:09 am


Az étkező a legjobb hely gyakorlásra, legalábbis itt mindenki lát. Megint a szokásos cuccomban jelenek meg. Ha van bárki az étkezőben, akkor kizavarom. De most amúgy is délután van, nem szoktak sokan lenni. De ha sokan lennénk is elintézném, hogy menjenek el. Az asztalokat játszi könnyedséggel tolom arrébb, s egy jó nagy helyet alakítok ki magamnak. A padló itt is megfelelőnek tűnik a táncra. Magammal hoztam a magnómat, persze, hogy zenére táncolok. Halottam, lesz valamilyen verseny majd a tábor végén, vagy közben?Ki tudja...A lényeg, hogy meg fogom nyerni. Persze sokkal könnyebb, ha a többieket elijeszthetem, ha meglátják mit tudok. Gyorsan be is melegítek, most nem balettezni fogok, egy kicsit energikusabb táncot járok.
Ha megvolt a bemelegítés, benyomom a kedvenc számomat. Pitbull- Suavemente
És már táncolok is. Ugrások, pörgés és persze egy kis salsa...mindig is kevertem a stílusokat....

Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Theresa  and Marco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Theresa and Marco   Theresa  and Marco Icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 8:01 pm

*Sok mindent történt az eltelt napokban, hetekben és még korán sincs vége a tábornak. Minden itt töltött nyarat imádok és biztos vagyok benne, hogy a jövőben jó érzéssel fogok visszagondolni minderre. De most nem akarok arra gondolni, hogy jövőre már nem jöhetek ide diákként.
Mai napom szokványosan kezdődött. Kora reggel mentem mindjárt edzésre, aztán jött a kis pihi, az ebédszünet kis csendes pihenővel egybekötve, utána jön majd délután a napi második táncóra. Szóval most célba vettem az étkezőt, hogy magamhoz vegyek valami kaját.
Az ajtón belépve azonban megtorpantam, a bútorok szét voltak pakolva, mintha nem is egy étkezőben járnék és egy lány táncolt középen. Érdeklődően figyeltem, hisz én magam is táncos vagyok. Jól mozgott, de nekem még hiányzott a tánc elemeiből valami... valami érzés.. hisz a tánc a pillanatnyi érzéseinket tükrözi.*
-Vannak ám próbatermek is. *Szólaltam meg végül. Kíváncsi vagyok erre a lánykára. Jól táncol, de van benne valami, ami.. nem is tudom megmagyarázni... egyszerűen valami furcsa.*
Vissza az elejére Go down
Theresa Woland

Theresa Woland


»Hozzászólások száma : 8
»Join date : 2014. Jul. 26.

Theresa  and Marco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Theresa and Marco   Theresa  and Marco Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 3:14 pm

Csak táncoltam és táncoltam. Éreztem a testem lüktetését. A vérem forrt és az izmaim is mozogtak. Ohh igen, a teljes kiteljesedés. Sajnos mostanában keveset táncoltam, és ez a hülye kis tábor sem túl intenzív. Miközben hallgatom a zenét egy férfi hang szól hozzám.
Hátrafordulok és egy jóképű srác néz engem. Kicsit korosnak tűnik már az efféle táborokhoz, de ki tudja...várjunk csak! Ez Marco, jaj tényleg ő az a fiú, akiért itt minden szűz lány odavan. Állítólag sok versenyt megnyert. Cööhh...biztos egy beképzelt kis ficsúr. Majd lefaragok az egójából.

- Hmm..te vagy bizonyára Marco. Vannak? Nahát eddig észre sem vettem. Vagy azokat a patkánylyukakat te próbateremnek neveznéd. Itt legalább a padló megfelelő. Pár ez bűz amit ebédnek hívnak....

Megvártam míg felfogja amit mondok, nem akartam elijeszteni, inkább hergelésnek szántam. Majd mondtam neki:

- Úgy halottam táncolni is tudsz, bár ha inkább mennél a táncterembe azokhoz a szűz kis lánykákhoz csak rajta...

Remélem leesett neki, hogy egy kis táncpárbajra invitáltam, és ahelyett, hogy elmenne, inkább táncolni fog..
Alappozíciómba helyezkedtem és vártam mit lép.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Theresa  and Marco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Theresa and Marco   Theresa  and Marco Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Theresa and Marco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Theresa Woland
» Marco Lanter
» MArco & Helena
» Marco & Dianne
» Layla & Marco & Daphne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Étkező-