Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 6:48 pm

*Nem gondolnám, hogy minden évben így kell kezdeni. Marco tényleg őrült. Már elég rég óta járunk ide, szinte kicsi korunk óta és hát na... Pár éve már minden évben társak vagyunk és nyerünk is a kategóriánkban. Idén viszont más a helyzet, először úgy volt nem is lesz tábor, aztán egy nálunk pár évvel idősebb srác vette át az irányítást mindenki nagy örömére. Így idén nyáron is indul a kínzás Marco Lanter részéről, néha azt kívánom szakadjon le rólam, máskor meg vágyom erre a fajta szadizmusra. Szeretek táncolni M pedig jó partner, biztosan tart mindig. Nem hazudok, egyetlen egyszer ejtett le, azt sem direkt. Azóta pedig mintha összenőttünk volna... Persze csak a nyáron, de sajnos ez van, míg én New York-ban tanulok, ő majdnem, hogy csak Honolulun... Ami persze nagy túlzás, de remélem érzitek a helyzet komolyságát. Még ha azt is mondanám, hogy bejön, akkor is csak nyári szerelem lenne, az meg nekem nem kell. Egyszerűen nem éri meg... Nem tudnék tőle elbúcsúzni. Ha én szeretek valakit, akkor nagyon, ha nem, akkor így járt. Lényegében véve ma előbb keltem, mint hogy a zsarnok keltsen, izomláz ide, vagy oda miután letusoltam edzőruhát vettem fel és elindultam az erdő irányába. A nap még fel sem jött, mondhatni szürkület volt, pedig éjfélkor engedett csak el Marco. Van ez így, nyár van, nem tudok sokáig lustálkodni. Tehát az egyik eldugottabb ösvényt választom, kevesen járnak erre, a fű még harmatos, de a madarak már halkan trilláznak. Imádom. Lassan kocogni kezdek, túl kell tennem magam azon amit érzek. Tegnap kicsit megkaptam a magamét, elhanyagoltam a rendszeres mozgást, sajnálom a suli fontosabb volt. De most megint itt vagyok... Az ösvényen haladva egy másik alakot pillantok meg. Megnyújtom a lépteimet, így érek az "idegen" mellé.*
-Á! A megmentőnk. Jó reggelt Lionel.*köszönök is rá egyből a fiúra, nem fogom magázni, csoda lenne ha megtenném, ő talán akkor még rendesen a buliban volt, mikor én ide kerültem. Ha minden igaz hat évet tudhat maga mögött, amivel előttem van. Egyáltalán nem sok.*
-Te sem tudsz aludni?*veszem fel a tempóját, majd csendben kocogok mellette, miközben várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2013 7:51 pm

Nagyon megkönnyebbültem, amiért ilyen jól kezdődött a tábor. nem volt gond, és ez mindennél jobban jött az idegeimnek, mint az a kép pohárka whisky, amit az éjjel bedobtam.
Hajnalban kevés sikerrel, de kibújtam az ágyból, hogy elmenjek kicsit kocogni, ahogy minden reggel szoktam, most viszont kicsit korábban, mert mire a táborozók ébrednek, teljes harci díszben kell lennem a többi itt dolgozóval együtt, hogy elkezdhessük végre a tábori programokat.
Kellemes, nyári reggel volt. A harmatos levegőt beszívva, éreztem, hogy ez a nap is igen jól kezdődik. Alig látható mosoly bujkált a számon, miközben elkezdtem az erdő felé kocogni. Kezdtem beletörődni abba, hogy talán még sem lesz olyan katasztrofális ez a nyár, mint amire számítottam. Nem, egyáltalán nem akarom tönkre tenni. Egyszerűen be voltam rezelve, hogy egy szempillantás alatt tönkre megy minden. Persze, még most is bennem van a félsz, de már nem olyan intenzíven, mint a megnyitón.
Gondolataimba merülve, a lábam elé bámulva kocogtam, mikor meghallottam egy ismerős hangot magam mellett.
- Jó reggelt! - köszöntem kissé meglepetten, de nem álltam meg a kocogásban. Kedvesen elmosolyodtam azon, hogy tegezett. Persze, mindenkitől elvárom, hogy ezt tegye, hiszen nem vagyok olyan öreg. A fiataloktól már megszoktam, de rájuk is többször kell szólnom, hogy ne magázzanak.
- Bírtam volna még aludni, de nem hanyagolhatom el magam - mondtam, majd hirtelen megálltam és nagyokat lélegezve, beletúrtam hajamba, ami valamiért ma még nem látott fésűt. - Talán rossz az ágyad, hogy ilyen hamar kidobott?
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 8:56 am

*Ritkán lehet így összefutni a táborvezetővel, hogy ilyen friss legyen, meg még fiatalosan is mozogjon. Jó ez persze erős túlzás, nem is hajtok arra, hogy minden nap láthassam kocogni, egyszerűen csak... Értitek nem? Ha nem az se nagy baj. Majd elmúlik. Nem áll meg egyikőnk sem, ez pedig így jó, Lionel megmosolyogtat, kész ez a szöveg.*
-Tutira megharagudott volna saját magad, ha kihagysz egy reggeli kocogást.*kontrázok rá vigyorogva, de ahogy a táborvezető megáll, azzal a lendülettel én is. Térdeimre támaszkodva kapkodtam a levegőt, úgy pislogtam elég érdekes szögből, mikor Lionel kérdést intézett felém.*
-Te csak viccelsz. Lionel, évek óta az az én ágyam. Szerinted csak úgy kidobna? Sajnos inkább menekültem. Marco elől, mert ma megint meg fog kínozni. Viszont ha nem talál az ágyban, akkor nem lesz kínzás, csak később.*adok tökéletes választ a főnöknek, majd elvigyorodok.*
-Egyébként a tegnapi izomlázat is le akarom mozogni. Ha már megdolgoztat ez a jó madár, legalább masszázst biztosíthatna.*panaszkodok egy kicsit, majd kérdő tekintettel nézek a férfire, hogy megyünk tovább, vagy most csak itt álldogálunk.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 7:09 am

Jól esett a kocogás. kicsit kiszellőztettem a fejem, plusz még az egyik idősebb táborozóval is találkozhattam. Daph aranyos, kedves lány, és nagyon nagy tehetség rejlik benne. Mindig is szerettem figyelni a tehetséges fiatalokat. Mindenki másban leli örömét, mindenki más valamihez ért jobban. Vannak olyanok is, akik mutatnak némi tehetséget egyes dolgok iránt, de nem kedvelik azt.
- Talán igazad van - bólintottam elismerően, egy félmosoly társaságában. - A gyerekek és ez az egész tábor, úgy sem engedik, hogy elhanyagoljam, magam. Azt hiszem, holnaptól nem kocogok.
Természetesen viccből mondtam. Igaz, hogy még mindig pattanásig feszülnek az idegeim, ha valami probléma van, de már egyre jobban kezdtem megnyugodni.
Vigyorogva hallgattam a válaszát, és ahogy Marcoról beszél. Bár a tavalyi évben nem voltam a táborban, ahogy az elmúlt kilenc évben sem, de sokat hallottam róla, és mindig olvastam a weboldalon megjelent cikkeket, innen ismerek sok régi táborozót, köztük Daphne-t, és Marcot is.
- Jó páros vagytok ti ketten. Marc pedig néha túlzásba viszi a dolgokat, de ne mond, hogy nem szeretsz együtt dolgozni vele, mert azt nem hiszem el. - Mindentudó pillantással meredtem rá. - Ha nem élveznéd, már régen elhagytad volna a tábort. És szerintem te is tudsz valamit tenni annak érdekében, hogy megváltozzanak a gyakorlási szokásai. - Rákacsintottam, aztán újra felvettem a kocogós tempót. - Állj a sarkadra és megkapod azt a masszázst!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 6:46 pm

*Lionel nagy arc, díjazom, hogy ilyen laza. Bármiről el lehet vele diskurálni. Így kapok pár bókot, vagy dicséretet és egy kis felvilágosítást. Nem szólok, mert megint kocogni kezd, így lépésben kell vele maradnom. Kicsit gondolkozom mielőtt bármit is mondanék.*
-Nem értem mire célzol ezzel. Persze jó partner Marco, viszont néha tényleg sokat követel. Én meg nem vagyok olyan erős személyiség, hogy ezen változtassak. Szóval ha van esetleg ötleted akkor várom.*pillantok rá, majd megint az útra.*
-Egyébként hogy-hogy elvállaltad a tábor igazgatását végül? Sokáig volt az, hogy nem lesz belőle semmi.*gondolom már a könyökén jönnek ki ezek a kérdések, de engem érdekel a sztori hiszen ezért lehetek újra itt, mert van egy ilyen jólelkű pasi, aki mindezt megvalósította számunkra.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 11:56 am

- Daph, nem vagy te olyan ostoba - néztem rá egy pillanatra, de nem álltam meg. - Kedveled Marcot, látszik rajtatok, hogy szerettek együtt dolgozni - mondtam egy sejtelmes mosollyal. - Sokszor túlzásba viszi az edzést, de ha nagyon akarod, tudsz tenni ez ellen. Itt nem a személyiséged az, ami meghatározza, mit is tudnál tenni ennek érdekében, hanem az akarat. - Újra megtorpantam és teljes testtel felé fordultam, egyenesen a szemeibe néztem. - Itt az a kérdés, hogy tényleg azt akarod, hogy nyugisabbak legyenek az edzések, hogy hagyjon téged kibontakozni?
Nagyon korán volt még nekem ehhez a filozofikus beszélgetéshez, de megtettem amit tudtam.
- Anyám mindig azt mondta, ötletet adhatok, de észt már nem.
Újra kocogni kezdtem, és próbáltam nem elnevetni magam. Biztos voltam benne, hogy ezzel kicsit összezavartam a lányt, de úgy is kiböki mi bántja a csőrét, nem úgy ismertem meg, mint aki megtartja magának.  
A kérdését hallva, egy pillanatra elgondolkoztam. Még senki sem kérdezett erre rá, nem is tudtam hirtelen miként válaszoljak.
- Mikor meghallottam, hogy meghalt az öreg, úgy döntöttem megveszem ezt a kócerájt, hogy tovább vigyem azt, amit megálmodott - mondtam két sóhaj közt. - Sokat segített nekem az elődöm, hogy elérjek valamit az életben és gondoltam, talán én is elérhetem azt, amit ő is.
Elég könnyen jöttek a számra a szavak, mintha csak olvastam volna ezeket. Ha a tábornyitó napján kérdezett volna rá valaki, biztos nem tudtam volna így elmondani.
- Nem hagyhattam, hogy a kis tehetségpalánták elhervadjanak - mondtam viccelődve, csakhogy oldjam ezt a kissé komoly hangulatot. - Meg nekem is kellett a szünet.
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 5:42 pm

*Azt hiszem értem, hogy Lionel mit akar ezzel mondani, de ha nem muszáj inkább nem gondolok bele. Már csak azért sem, mert nem szabad. Három hónap után úgy is elválunk, a másik kilencben nem látjuk egymást... Nem, nem akarok több gondot, mint ami van.*
-Nem igazán érdekel ha nem hagy kibontakozni, de néha visszavehetne a tempóból... Na mindegy, majd néha bokán rugdalom, vagy passz.*vonok végül vállat, aztán haladok a fickó tempójában, nem kispályás az már szent. Bár futni szeretek, az erőnlét Marco mellé kell, ezt fél lábbal is kibírom. Aztán kérdezek a táborról, nagyon érdekel Lio válasza. Ami egyben végül mosolyt csal az arcomra.*
-Nálad szerintem nincs jobb fej itt. Én legalábbis már most köszönöm, hogy megint itt lehetek. Jó néha nem otthon lenni.*mosolygok rá a táborvezetőmre, majd megállok egy kidőlt fenyő mellett, nyújtanom kell egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitimeVas. Jan. 05, 2014 12:44 pm

Mit ne mondjak, jól megmosolyogtatott a lány. Ha tehetné, és nem lenne annyi esze, kézzel lábbal hadakozna az állításom ellen. Tudom, hogy okos és megfontolt, így meg sem lepődtem szavain és higgadtságán.
- Ahogy gondolod - vontam meg a vállam, aztán már megint kocogtam. - Én csak annyit mondok, hogy ne hagyd magad. Soha nem szabad alárendeltnek mutatnod magad. Ha már nem bírod, csak nyugodtan rúgd bokán.
Bókját hallva, megint egy oltári vigyor virított az arcomon. Tény, hogy sokan, sokat köszönhetnek nekem, de ki vagyok én, hogy ezt számon kérjem. Én örülök, hogy ilyen sokan itt vannak, és, hogy jól is érzik magukat. Amíg nincs baj, addig én boldog vagyok.
- Úgy gondoltam, hogy mindenkinek kijár a tanulás - mondtam két szusszanat közt. - Persze vannak más táborok is, csupán én magam is sokat köszönhetek ennek a helynek, és talán ti is. Azok, akik nem most vannak itt először. Ha hagytam volna elveszni, mennyi fiatal diák, feltörekvő énekes álma hullott volna porba? És, persze mindenki másé, akik most itt vannak.
Figyeltem, ahogy megáll, majd nyújtani kezd. Én lopva az órámra tekintettem, majd egy lemondó sóhajt követően, a lányra néztem.
- Azt hiszem, nekem itt a vége. Hamarosan ébresztő van, elkezdődnek a programok. - Megigazítottam magamon a ruhámat, majd egy fél fordulattal a hátam mögött elhagyott ösvényre néztem. - Neked is jó lenne, visszatérni, a késést, egyetlen tanár sem tolerálja. Verseny a táborig? - kérdeztem, szememben a kihívás lángjával.
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-   Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény- Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daphne Azaria Hale
» Lionel Jones
» Rhys & Helga -Erdei ösvény, avagy az éjszakai edzés-
» Marcus Damien Hale - I'm here
» Marcus Damien Hale - Here again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Erdő-