Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Freya Johnson Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Freya Johnson Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Freya Johnson Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Freya Johnson Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Freya Johnson Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Freya Johnson Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Freya Johnson Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Freya Johnson Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Freya Johnson Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Freya Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Freya Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Freya Johnson   Freya Johnson Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 8:08 pm


Freya Johnson









    KARAKTER TELJES NEVE: Freya Johnson
    BECENÉV: Freya
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY:1993. június 18,Sacramento
    KOR: 20
    CSOPORT: Táncosok
    PLAY BY:Jenna Dewan


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME:Szemem zöld, de nem tudnám megmondani milyen a pontos árnyalata. Pillantásom ha épp nem kedves akkor nem vagyok jó kedvemben.
    ÉRDEKESSÉG: Semmi érdekességem nincsen.
    ALKATA: Átlagos a testalkatom, de inkább a vékony felé hajlik.
    RUHÁZAT: Ruhák terén mit is mondjak, elég változatos vagyok. Ami tetszik, azt felveszem,legyen az fűző, vagy épp egy szoknya, és örömmel hordom, ami nem tetszik azt meg nem igen erőltetem. Kedvenceim a szoknyák, de a gatyát sem vetem meg. Szeretem a szép egyedi ruhákat, mert az sok mindent elárulnak a viselőjükről.  


    BELSŐ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Soha sem voltam, az a csendes és magányos típus. Szeretem, ha vannak körülöttem, de nem szeretek annyira a középpontba sem lenni. Néhol határozott néhol pedig még mindig egy ovis vagyok, ez helyzettől függ. Kíváncsi vagyok, nagyon kíváncsi. Gyűlölőm a titkokat, talán pont, azért mert egész eddigi életemben magam is titkolóztam. Könnyen barátkozok, és nagyon makacs tudok lenni. Nem szeretek másoktól szívességet kérni, jobb kedvelem magam megoldani a dolgaim. Igazi színésznő vagyok, hiszen akkor is mosolygok, ha éppen belül sírok. Vannak dolgok, amiről nem szeretek beszélni, ilyenkor általában gyorsan témát váltok, ami elég feltűnő szokott lenni. Nem vagyok annyira szorgalmas, mint amennyire kellene, és elég kupis is vagyok. Hamar felejtek, és nem vagyok haragtartó.
    HOBBI:Szabadidőmben szeretek táncolni, és keresem a barátaim társaságát. Szívesen hallgatok zenét, vagy éppen csetelek az ismerőseimmel. Olvasok, vagy írogatom ami épp eszembe jut.
    CÉLOK: Szeretném bebizonyítani mindenkinek aki eddig nem hitt bennem, hogy igenis tudok táncolni, és reméljük elég jól is. Ki szeretnék törni az otthoni helyzetből, és szeretnék egy ideig csak a tánccal foglalkozni.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Egy szép nyári napon születtem, bár nem tudom, hogy ez tényleg igaz-e. A születésem nem mindenkinek volt öröm, sőt… Anyám a születésem után pár nappal otthagyott a kórházban. Fél napig azt hihették a nővérek, és az orvosok, hogy talán árva leszek, de nem így történt. A nagynénim jött el értem, és azonnal elvitt onnan. Ki is ismerhette volna jobban akkoriban anyámat, ha nem az egyetlen kishúga. Édesanyám talán életének legnagyobbik hibáját akarta elkövetni, de volt valaki, aki tudta, ha ezt most végignézi, és nem tesz semmit, akkor anyám nem fogja majd elviselni a bűntudatot. Visszavitt az egyetlen egy emberhez, akire akkor még számíthattam. Elkezdett rendeződni az életem, de mikor mindenki azt hitte boldog lehetek, akkor jött vissza a képbe apám. Róla annyit kell tudni, hogy egy elég pénzes ember, aki minden nőt megkapott akkoriban. Persze mindegyiket csak kihasználta, pont úgy, mint ahogy azt az anyukámmal is tette. El akart vinni, és mint tudjuk, ha ő akar valamit addig nem áll le, míg azt meg nem szerzi. Ekkor mindössze még csak 4 éves voltam. Anyámnak és a nagynénimnek nem volt más választása, csak úgy tudtak maguk mellett tartani, ha mindannyian eltűnünk a képből. Így is történt, 1997. december 2.-án nevet változtattunk, elköltöztünk, és onnantól kezdve képtelenek voltunk felejteni. 18 éves koromig bujkáltunk, és folyamatosan költöztünk. Nem voltunk egy városba soha fél évnél tovább. Hol magántanuló, hol pedig iskolában tanuló diák voltam. Minden alkalommal mikor éppen sikerült barátokat keresnem, ott volt az a furcsa érzés „Vajon meddig lehetek velük? Mikor kell majd szó nélkül lelépnem?” Még kiskoromban fedezték fel a tanáraim, hogy tehetségem van a tánchoz, de anyámat nem épp ez foglalkoztatta. Se pénzünk, sem pedig alkalmam nem volt arra, hogy kipróbáljam magam. Anyám egyenesen a tánc ellen volt, hiszen mindig ott lebegett a feje fölött, hogy vajon mikor kotyogom ki valakinek a titkot, vagy mikor talál meg minket az apám. Már nem érdekelte, hogy elmúltam 18 és már nem tehet semmit, folyton csak azt hajtogatta, hogy milyen veszélyes, és meg fog ölni minket, ha megtalál… Mivel nem volt módom, hogy profi tanítson, így magam kezdtem el táncolni. Hol tutoriálokat néztem youtube-on, hol pedig saját koreográfiát kreáltam. Persze mindezt titokba. Azonban egy valaki jól tudta, hogy mi az, amit én szeretnék. A nagynénim, Emily. Tudta jól, hogy anyám makacssága törhetetlen, ezért a saját kezébe vette az irányítást. Már nem is tudom, hol találtam rá a Summer Campre. De Emily segített, hogy végre, sikerüljön az, amire már régóta vártam. Még most sem tudom, hogy mit mondott anyámnak, de itt vagyok, és most már csak a táncra koncentrálok.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Freya Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Freya Johnson   Freya Johnson Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 10:57 pm

Üdvözöllek köztünk! Találd meg nálunk, amit keresel! Foglalj avit és kezdhetsz is játszani!

Freya Johnson Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Freya Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-