Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Latest topics
» Végzet Ereklyéi
Pént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Kedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Hétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Kedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Hétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Vas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Vas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Pént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Csüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month

Share | 

Krishana és Quarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 8:39 pm

Az ilyen pikáns beszólásokat már nem is tudja mire vélni, inkább csak vigyorogva megrázza a fejét, és tölt még egy whiskeyt. Meg rá is gyújt a szivar után jó pár perccel.
- Lábszagot rajzolni? - Neveti el magát. - Tudod mit, kapd be!
Részben az alkohol kezdi oldani a gátlásokat, de főként a jó kedv teszi ezeket a kisebb nevetéseket.
Aztán jön a mai este legnagyobb ötlete, hogy ő énekeljen. Már a kezében van a telefon, ami egy pillanatra szokatlanul erős fénnyel világít a szemébe, de igyekszik megszokni.
- Azt aztán nem! Kizárt dolog, hogy én énekeljek. Akármilyen boci szemekkel nézel, nem fogok - mosolyog, majd benyom egy számot.
- Elnyomhatod akármikor, van rajta bőven zene, biztosan találsz olyat, amit szeretsz.
Vissza az elejére Go down
Krishana Gwenhwyfach Mish

»Hozzászólások száma : 45
»Join date : 2013. Nov. 28.
»Kor : 21
»Tartózkodási hely : Marcus azt mondja mellette...

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 9:09 pm

-Vedd elő, nagyszájú.*nem szoktam én belegondolni a dolgokba, ezt is bizonyítja ez a visszaszólás. Egyszerűen csak jön a számra és kész. Újabb pohár whiskey csúszik a gyomromba. Aztán a zenélős ötletet kicsit felturbóznám, de Quarion hajthatatlan.*
-Miért? Csak egy kicsit. Valószínűleg az egész tábor alszik, csak mi vagyunk fenn... És nincsenek bociszemeim.*vágok nagyon mérges fejet, hogy lehet ilyen.*
-Komolyan lerajzolom a lábszagod.*fenyegetem is meg, majd ahogy felülök lekapom a cipőjét egy gonosz mosollyal, majd papírt ragadok és ceruzát.*
-Na vedd le azt az ígért zoknit, de erotikusan! Tudod rázd a segged a zenére, meg ilyenek...*vihogok, mert közben én ezt már elképzeltem és fejben tökéletes.*
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 9:16 pm

Megint csak a fejét rázza, és lehúzza a poharában lévő löttyöt.
- Leszarnám igazából, hogy kit keltek fel vele, csak itt vagy mellettem, és ez feszélyez. Ne vedd magadra, engem mindenki feszélyez - mosolyog.
Meglepődik, amikor lekerül a cipője. De ha ő így, akkor Quarion is. Felkel, lerúgja a másik cipőjét, majd kis seggrázással leveszi a két zokniját. Aztán gyorsan visszafekszik az előző helyzetébe.
- Nesze, jó volt? - Nevet.
Tölt még magának, aztán rágyújt egy cigire. Krisát is kínálja.
- Te jössz, hulljon a textil! Tudod, vetkőzős póker póker nélkül.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 10:13 pm

-Akkor ne vegyél rólam tudomást. Odébb is mehetek, hogy ne láss.*magyarázom egy barátságos mosoly kíséretében, de aztán megkezdődik a vetkőztetés. Igen is lábszagot fogok rajzolni, bár még nem tudok hogyan, de rajzolok. Leoperálom az egyik cipőjét, aztán vérszemet kap, lekerül a másik végül egy seggrázás kíséretében a zoknik is. Igyekszem elfojtani a kacagásom, de egyáltalán nem sikerül.*
-A kutyának meg tessék nem?*vágok vissza és hozzádobom az öngyújtómat. A cigit megint elutasítom, most nyomtam el, nem készülök láncdohányosnak, ez már így is sok. Fáj a nikotintól a fejem. Aztán mikor közli, hogy én jövök ráncba szalad a homlokom.*
-Még mit nem, én rajzolok te vetkőzöl.*vakkantom és a papír fölé hajolok, hogy igazi lábszagot rajzoljak. Így kis variálás után el is kezdem Quarion lábát rajzolni, hogy utána kis felszálló csíkokkal szemléltessem a lábszagot.*
-Nézd, kész is.*vigyorgok rá egy negyed óra után, hogy végre újra ihassak valamit, ami még mindig a whiskey.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 10:25 pm

- Te akarsz nagy őrültségeket csinálni, és még a zoknidat sem veszed le. Ch - játssza el a tettetett sértődöttséget, majd lefekszik a fűbe. Elfáradt a karja. Meg van ideje, amíg készül a mestermű.
- Fantasztikus - veti oda szintén tettetett undorral, majd nevet egyet. - Mikre nem vagy képes... Ki rajzol már ilyet?
Majd nevetés közben tölt magának még egyet, de azért már kezd hatni a cucc, részben mert ő kicsivel leelőzte a lányt.
- Egész jól bírod az italt, ez nem gyakori lányoknál. Még nem találkoztam ilyen csajjal, mint te. Mármint nem olyannal, aki bírja a piát, hanem amúgy. Nem tudom, érthető vagyok-e.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Csüt. Dec. 12, 2013 6:12 pm

-Nem érdemli ám meg mindenki, hogy megnézze a pici lábam. Amúgy is nem mutiba készült.*kelek azonnal a saját védelmemre és inkább nekiállok rajzolni. A kész mesterművet a fiú orra alá dugom és az undorra visszahúzom a lapot.*
-Érzed? Még szaga is van. Ezért húztad el a szád.*mutatok rá a kész tényekre vihogva, majd leteszem a lapot és az utolsó pillanatban ejtem ki a kezemből az öngyújtót... Fránya berögződés... De ha már megígértem, akkor nem tehetem többet. Pedig olyan szívesen pirománkodnék most. Quarion vagy két három pohár whiskey-vel előtte jár, így tartom a poharam, hogy ne hagyjon ki a következő körből mikor magának tölt. Szemöldök összeráncolva hallgatom a kis mondatait, majd legyintek egyet.*
-Marcus hibája... Ő tanított meg inni, még tavaly. De amúgy az alkoholban minden oldódik.*világítok rá a tényre, hogy nem mondok le arról, hogy ő még egyszer énekelni fog. Persze sejtem, hogy nem most, de ezzel legalább a tudomására hoztam.*
-Még egy kör a tóban? Segíthetsz levetkőzni.*pillantok rá miközben felhajtom a poharam tartalmát és felállok. Kicsit megszédülök, de ez ezzel jár.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Csüt. Dec. 12, 2013 8:18 pm

- Vetkőzni segítsek? Háhááá. Minek gondolsz te engem? Én úriember vagyok, te meg csak akkor vagy hajlandó levenni a zoknidat, amikor fél pucérra kell levetkőzni.
Kapna az alkalmon, de hát az olyan snassz lenne. Inkább gyorsan ledobja a saját ruháit, ugyanúgy alsógatyára, és csatakiáltással berohan a vízbe, amíg nem ér be annyira, hogy dobjon egy fejest. De mivel a víz fasza, lehet, hogy seggest kellett volna inkább. //Muhaha//
- Gyerünk, cukibogyó, le vagy maradva.
Nem úszik beljebb, inkább csak elmerül nyakig, és vár.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Kedd Dec. 17, 2013 1:47 pm

*Quarion nem normális, ez már most látszik, de természetesen tetszik, nem tudok mit kezdeni vele, ez van. Csak vigyorgok, hogy nem segít vetkőzni, így míg ő ledobja a ruháit én lazán rágyújtok és élvezem a műsort.*
-Már csak a tánc hiányzott ehhez.*vigyorgok rá. Amint a vízbe ér vagyok kedves feltápászkodni, hogy elnyomva a koporsószeget én is újra fehérneműre vetkőzzek. Aztán a vízpartig meg sem állok, ám ott tétova pillantásokkal nézem a fiút.*
-Két centi hideg a víz?*kérdezem ártatlan arccal, majd megvárom a választ és belegázolok a nem létező habokba. Azonnal érzem, hogy ez így nem lesz jó, nekem hűvös, de ha mozgok... Besétálok a fiú elé, majd ujjaimmal keltek kis hullámokat.*
-Hideg...*jegyzem meg p!csásan a dolgot és elvigyorodok.*
-Messze vagy!*jelentem ki nyafogva, én ugyan beljebb nem sétálok, az ott már mély nekem...*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Kedd Dec. 17, 2013 8:50 pm

- Tudod mit, gyere be, és mérd meg - kiabál a partra a vízből.
A megjegyzésre nem is tud már mit mondani, inkább odamegy a lányhoz, és jól lefröcsköli.
- Néha nagyon lehetetlen tudsz lenni - nevet. - De nem baj, ilyen embereknek is kell lenniük.
Persze ez csak egészséges cukkolás.

- Na, belejössz, vagy ácsorogsz még egy kicsit? Bezzeg én meg nézzem végig a bénázásod - vigyorog. - Vagy belejössz magadtól, vagy lebirkózlak - és ezzel fel is áll, és "támadópozícióba" vágja magát.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Dec. 23, 2013 11:04 am

*Jókat mosolygok a fiún, mert miért ne tehetném, ám mikor támadó állásba helyezkedik csak felvonom a szemöldököm.*
-Ezt ugyan te sem gondoltad komolyan!?*pillantok rá, majd hátrálni kezdek.*
-Nem ér a kicsit bántani!*nyújtom ki felé a kezem védekezően, felmérve, hogy a part milyen messze is van. Aztán gondolok egyet, lefröcskölöm és már indulok is kifelé. Nem nyerhet.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Vas. Dec. 29, 2013 10:53 pm

Játszhatjuk így is - gondolja magában, majd a menekülő lány után ered.
Mikor elég közel ér, ugrik egyet előre, ugrás közben átkarolja két kezével a lány hasát, és a térdig érő vízbe rántja úgy, hogy természetesen Quarion kerüljön alulra. Nem bonyolult hadművelet, egyszerűbb, mint amilyennek le lehet írni, és nem is fájdalmas. A srác tisztában van az erejével, és mindig tudja, mihez mennyi erő szükséges, és ne is legyen baj belőle.
Seggre ülve csobbannak a vízbe, Krisa nagyjából Quarion ölébe, aki fel is nevet, és kitörli a felfröccsent vizet a szeméből, a másik kezével pedig tartja a lányt, nehogy megszökjön.
- Te akartad.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Pént. Feb. 14, 2014 7:34 pm

*Sejtettem én, hogy nincs értelme menekülni Quarion azonnal elkapott még időm sem volt megfordulni. Pillanatokkal később a vízbe kerülünk, felsikkantok, majd nevetni kezdek.*
-Ez nem volt fair.*dünnyögöm miközben azt latolgatom hogyan szökjek meg, de végül nyugton maradok, legalábbis egy időre.*
-Oké, akkor most nem leszel hajlandó elengedni? Milyen jogon művészúr?*teszem fel a kérdést vigyorogva, miközben újabb adag vizet fröccsentek az arcába, hátha ereszt.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 10:28 am

Összeszorított szemmel védekezik a víz ellen, és csak akkor nyitja ki félve, ha éppen nem jön semmi. Közben persze vigyorog.
- Ne mondja rám senki, hogy nem vagyok gavallér...
Enged a szorításból, a lány most már akármikor le tud lépni, Quarion csak annyira fogja, hogy a nagy pancsikolásában ne dőljön hátra, mert amennyire intenzíven fröcsköl, még ezt is kinézné belőle.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 10:39 am

-Nem gavallér, jó képű, de erről ne is ejtsünk több szót oké?*vigyorgok, aztán ahogy enged a szorítás már mozdulok is, de Quarion egyik kezét fogva, hátha jön velem.*
-Most már eléggé kiáztattuk magunkat. Meg lassan felkel a nap is, nagyon hideg lesz.*már előre borzongok, főleg ahogy kiemelkedek a vízből és egy apró széllökés elér. Elgondolkodom azon, hogy inkább vissza huppanok, de erős vagyok és kibírom hajlamom erősebb. Csak arra várok, hogy a fiú is feltápászkodjon, már ha akar, eztán pedig együtt ki is sétálhatunk a partra.*
-Mond, hogy meghívsz még egy cigire.*pislogok rá ártatlanul, majd magam köré tekerem a kezeimet, hátha valamennyi védelmet kicsikarhatok a mozdulatból.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 10:48 am

Quarion hagyja magát, most már ő is kimenne szívesen. Így hát megindul a szokásos vízelhagyós mozdulata, ami annyit tesz, hogy kezével mászik előre a víz alatt. Így csak a feje látszik ki egészen a tó legszéléig, és nem zavarja a kinti hideg levegő. A partnál pedig csak egy gyors sprint szélárnyékba, bár a jelenlegi szellő nem fog problémát okozni.
- Hát hogyne, nem mintha amúgy nem kínáltalak volna meg.
Ahogy kiérnek, lerázza a kezéről a vizet, amennyire tudja, kicsit megtörli a ruhájában, és miután Krishát is megkínálta, rágyújt. Nem ül le, állva szárad.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 10:56 am

-Jó, jó tudom. Bocsánatot kérek.*húzom el a számat, majd hálásan mosolygok rá mikor felém nyújtja a dobozt. Rágyújtva már kicsit boldogabbnak érzem magam, de végül is csak csak érzem, hogy hideg van. Éjjel a tóban... Ki volt az az !dióta aki ezt kitalálta? Ja igen én voltam. Aztán lassan a világosodó horizont felé fordulok. Végre láthatok egy gyönyörű napfelkeltét. A vízfelszín lassan gőzölni kezd én pedig ámulva figyelem a hajnali jelenséget.*
-Le kéne rajzolni.*dünnyögöm magam elé, majd újra szívok egyet a cigiből végül a földbe nyomom a csikket.*
-Ígérd meg, hogy egyszer énekelsz nekem. Légyszíves.*fordulok hirtelen a fiú felé, nem felejtem el, hogy mit beszéltünk eddig. Majd a kezem nyújtom felé, annak reményében, hogy lesz kedves egy papírt és ceruzát a kezembe nyomni.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 11:05 am

Ő is elmélázik a napfelkelte látványán, így kicsit késve veszi észre, hogy a lány papírt kér, de azonnal pótolja is a késedelmet.
- Talán egyszer - mosolyog. - Hullámzó a bizalmam a képességeimmel kapcsolatban. Mindig is az volt.
Majd szív egy mélyet a cigiből. Lassan fújja ki, és elgondolkodik, miközben Krisha rajzol.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 11:13 am

*Megkapom a papírt és a ceruzát, majd leülök a ruháimra, annyira már megszáradtam, hogy ne legyen minden egy merő víz. Valami dünnyögök Quarion válaszára, majd megrázom a fejem és elmaszatolom a grafitot a papíron.*
-A fenébe...*káromkodom el magam, amint meglátom mekkora butaságot csináltam, most már aztán ki se akarom javítani. Megint csak az a gondolat lebeg a szemem előtt, hogy összegyűröm és elégetem a papírt, de megígértem, hogy többet ilyet nem fogok tenni.*
-Tudod a képességek nálam sem mindig a legjobbak... Téged le tudtalak rajzolni, de egy napfelkeltét nem sikerül...*mutatom felé a rajzot, majd vállat vonok.*
-Így megy ez. Egyszer kopp másszor hopp.*mosolyodom el végül, majd felkapom a nadrágomat és a pólómat. Most már nagyon fázom.*
-De a látvány mindennél többet ér.*sóhajtok lassan.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 11:17 am

- Van amit nem kell lerajzolni, csak mélyen beszívni. Mint például ezt a látványt... vagy ezt a cigit - Böki oda a végére, szándékosan megtörve a komolyságát a mondatának, és vigyorogva emeli szájához a cigarettát.
- Lassan viszont kéne menni. Bár én estig már nem fogok aludni, egy kávét bedobnék.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 11:24 am

-Jó, értem.*lassú szemforgatásba kezdek inkább, majd felrángatom a cipőmet is magamra. Quarion jól mondja, itt az ideje elbúcsúzni, vagy az még ráér?*
-Ha gondolod szívesen csinálok egy kávét neked. A reggelit is bevállalom, már ha még igényt tartasz a társaságomra.*nézek rá, majd lassan elindulok a tábor felé, aztán Ő majd eldönti, hogy követ, vagy sem.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Hétf. Ápr. 21, 2014 11:36 am

- Elfogadom a felajánlást.
Gyorsan felöltözik, szétnéz, hogy nem hagyott-e itt valamit, majd cuccaival kezében elindul a lánnyal a tábor felé.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   

Krishana és Quarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3