Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Daphne & Marco -Táncterem-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 6:47 pm

*Újra gyönyörű napra virradunk. Arra kelek, hogy a nap első sugarai besütnek az ablakon. Riadtan ülök fel az ágyban, elkések! Aztán az órára nézek, háromnegyed hat. Marco most fordulhat a másik oldalára, időm, mint a tenger. Lassan kimászok az ágyból, semmim sem fáj, kezdek hozzászokni a hajtáshoz, pedig még csak egy hete vagyok itt. Lassan járni kéne a tánc tanárhoz is. Na majd hétfőtől megejtem. Lefürdök és felöltözöm, majd ott tartok, hogy hat óra. Elindulok a kihalt termek felé, balett cipő, kisnadrág, a szokásos sportmelltartó és egy trikó van rajtam. A szertárból felkapom a magnót, majd belépek. Leveszem a karórám aztán elindítom a saját cd-m és bemelegítek. Erre negyed órát szánok, nyújtok és lazítok, aztán úgy tervezem, hogy míg Marco meg nem jelenik széthajtom magam szólóban. Majdnem két órám van rá. Ledobom a trikóm, aztán belefogok a lazább lépésekbe. Majd keményítek és még tovább hajtom magam. A levegőt nehezebben veszem már a végén, de nem állok meg. Aztán leszakad az egyik cipőm, végül a másik is. Így lépések közben repülnek szét a terembe. Az egyik cipő épp akkor repül le mikor benyitnak a terembe. Így kénytelen vagyok ijedten megállni és megnézni amint a balettcipőm hókon találja Marco-t. Felnyikkanok és a szám elé kapom a kezem.*
-Uram isten! Marco!*sikkantok kezeim mögött, miközben felé indulok.*
-Korábban jöttél.*állapítom meg, mert felkapom az órámat.*
-Hiányoztam talán? Vagy leskelődni jöttél?*állok meg előtte és a kis piros pontot figyelem ami a homloka közepén díszeleg. Lábujjhegyre állok és egy puszit nyomok a piros pontra.*
-Dologra, dologra! Ha már ide evett a fene... Tegnapi kiugró lépés kezdésnek. Aztán nyújtás lazítás! Gyerünk Zsarnokom, tempó, tempó!*eddig tartott a pátyolgatása, el is lépek tőle és összeszedem a cipőimet, amiket nem egész egy óra alatt rongyosra táncoltam. Vigyorogva figyelem, amint Marco eleget tesz a pattogó hangomnak. Ez egy évben egyszer szokott előfordulni. Most az elején letudom.*
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 9:28 am

*Az éjjel valamiért nem tudtam jól aludni. Néha előfordul, de utálom az ilyen éjszakákat, álmatlanul forgolódni vagy a plafont bámulni... ráadásul ilyenkor a kelleténél többet jár az agyam is, és leginkább ilyenkor Daph az akire gondolok. Ez a három hónap és a jövő év három hónapja a miénk csak.. összesen fél év... nagyon kevés... A nélküle töltött hónapokat is mindig kész szenvedésként élem meg. Hiába is tagadom, van bőven érzelem, amit nem vallok be neki, sőt, még magamnak is csak ritkán.. azt is csak olyankor amikor a karjaimban van tánc közben, olyankor is csak élvezem, hogy velem van.
Hajnalban inkább kivertem a fejemből a gondolatokat és felkeltem. Bekaptam pár falatot, aztán elmentem egyet futni, úgy bemelegítésként. Utána húztam egy száraz trikót és rövidnadrágot, nyakamba akasztottam egy törölközőt, felkaptam egy palack vizet és indultam a táncteremben. Daph még valószínűleg alszik, korán van, addig gyakorlok egy szólót. De nagyot tévedtem.
Amint beléptem a terembe, időm sem volt reagálni, fejbe talált egy cipő, hátra is tántorodtam egy pillanatra, mert meglepetésként ért. Fejemet fogva léptem be, hátha ezzel megóvom magam a további támadásoktól. Mit ad isten.. Daph volt a támadóm.*
-Nem tudtam aludni. És azt hiszem kicsit mindkettő, hiányoztál is és leskelődni is jó, főleg ha utánad kell leskelődni. *Vigyorodtam el, miután puszit adott a homlokomra. Aztán már pattogni is kezd. Ritkán hagyom ezt neki, de most had legyen jó napja. Megkezdem a bemelegítést, amit előírt most nekem, de közben azért szemérmetlenül legeltetem rajta a szemeim.*
-Amúgy várható még légi támadás felőled? *Kérdezem tőle vigyorogva a cipőre utalva. Végül is két púp lenne az igazi, hogy szimmetrikusak legyenek.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 4:02 pm

*El nem hiszem, hogy valaki meg mer zavarni ma. Egyszerűen hihetetlen. Amint a cipellő lerepül a lábamról már állok is meg, látom, hogy kit talál el, így egy szempillantás alatt odasuhanok a fiúhoz. Kicsit megijedek, hiszen nagyon remélem, hogy nem lesz baja, aztán mintha mi sem történt volna parancsolgatni kezdek.*
-Hát tudod, ha hülyeségeket beszélsz és még bámulsz is, akkor a mai nap folyamán előfordulhat, hogy éppen valami megint fájni fog. Ne velem beszélgess amúgy meg.*rázom meg felé az egyik cipőm, majd nagyot sóhajtok és lenyúlom a vizét, én elfelejtettem hozni.*
-Magasabbra a lábad!*szólok rá miközben azt is megmutatom hogyan fogom kiszúrni a két szemét ha nem hallgat rám. A mostani nyárra való tekintettel mindenki megzöldült? Nem hiszem el, minden pasi idióta, a lányokról meg ne is beszéljünk. Leülök a földre és onnan figyelem Marco-t. Kicsit sem érzem ma jól magam. Végül nem gondolva a rossz érzésre felkelek és a partner mellé lejtek, hogy egy mély bedöntéssel csatlakozzam hozzá. Természetesen most már cipő nélkül, mert az említett "felszerelés" verőeszközzé avanzsálta magát.*
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 10:32 am

*Ez a lány kikészít. Már annak idején, amikor ráakadtam az egyik próbateremben, megfogott benne valami... igaz, akkor még tabu volt nekem, hisz túl fiatal volt hozzám, nem engedtem meg magamnak más fajta közeledést, mint a tánc. Most pedig itt tartunk, már ő is kész felnőtt nő. Én meg... én meg hú de beszari vagyok és nem merem kimondani, hogy mit gondolok, mit érzek... Inkább a táncot használom, hogy kifejezzem a számára. Minden évben ott van a szikra kettőnk között, de nem lépünk, mert tudjuk, hogy csak a nyári három hónap a miénk. Én viszont kezdem azt érezni, hogy többet akarok évi három hónapnál. de ezt hogy is mondhatnám el neki? Szoknyavadászatban nagy tapasztalatom van, de vallomásokban nulla.*
-Ha utána puszit kapok mindenhova, akkor állok elébe. *Vigyorgok rá. Hagyom, hogy elvegye a vizemet, túlélem majd nélküle valahogy.* -Ugye újraélesztesz, ha a víz hiány miatt összeesek? *Nem tudom megállni, hogy ne beszéljek hülyeséget, a közelében mindig ez van.
Aztán az edzésre összpontosítok. Emelem a lábam, amikor azt mondta, had legyen jó kedve, hogy most ő dirigálhat. Valahol élvezem, hogy most ő néz engem, általában fordítva szokott lenni. Végül jó mélyen bedöntöm, amikor odalép hozzám. Egy jó darabig úgyis tartom és csak a szemeit néztem, szó szerint elvesztem a pillantásában. Olyan közel voltak hozzám az ajkai és én még közelebb hajoltam hozzá, egyszerűen csak vonzott magához. Alig pár centi választott el az ajkaitól, de féltem, hogy megcsókolnám most, akkor mit tenne. Feljebb húztam a bedöntésből, de ugyanolyan közel maradtam hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 2:41 pm

*Utálom Marco önelégült fejét, olyankor olyan, mintha a bátyámmal lennék összezárva. Nem igazán szoktam díjazni, na meg a hangnem ilyenkor... Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne dobjam el a cipőm. Mikor megszólal a szeme láttára húzom le az üveg tartalmát, de egy kortyot hagyok benne. Kedves kis mosollyal lépek végül hozzá, hogy bevonjon a táncba. Egy gyönyörű bedöntéssel tett magáévá, imádom mikor ezt csinálja, teljesen megbízok benne, így aztán még a kezeimet is lógva hagyom magam mellett. A szemeit fürkészve észre sem veszem, hogy közelebb hajol, nem mintha bántana a dolog, kezem csak akkor mozdul meg, mikor vissza felhúz, így nyakát átkarolva állok fel egyenesbe. De már lépek is el tőle új táncba kezdve, amibe kénytelen bekapcsolódni. Imádom, de nem hagyhatom, hogy elterelje a figyelmem. Sajnos nem tehetem, ez van. Marcusnak igaza van, a táncra kell figyelnem. Utálom, hogy van egy bátyám.*
-Odafigyelnél?*ripakodok rá végül, mert úgy rálép a lábamra, hogy kénytelen vagyok leülni a földre.*
-Okostojás, ha nem vetted volna figyelembe rongyosra jártam a cipőmet és mezítláb vagyok! Komolyan Marco te többszörös gyilkos vagy...*rázom meg a fejem és büntetésből a maradék vizét is megiszom.*
-Ma nem táncolok többet veled. Te edzel én meg nézem, vagy mindenki megy a maga dolgára. Mire szavazol?*kegyes vagyok, mert ő választhat. Ma kicsit hisztis vagyok, sajnálom szokja!*
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 8:54 am

*Tudom, hogy utálja, amikor olyan vagyok, mint most. Talán azért csinálom, hogy egy kicsit elhidegüljön tőlem és akkor könnyebb lesz az elválás... bár mélyen tudom, hogy ez nem így lesz. Szeretem őt, igen... de ezt még sehogy nem tudtam közölni vele... és azt sem akarom, hogy z miatt megromoljon a kapcsolatunk, így inkább én őrlődök.
Imádom a táncba, amikor így bedönthetem, mert láthatom teljes egészében a szépségét. Szinte már fáj annyira szép lány. De sajnos nem hagyta, hogy még közelebb hajoljak hozzá, mert eltávolodott és új táncba kezdett. Méghozzá nem is akármilyen táncba. Szívesen csorgattam volna a nyálamat, de bekapcsolódtam. Imádom a latin táncokat, mert az mindig felpezsdít. Aztán annyira beleéltem magam, hogy véletlenül a lábára léptem. Ilyen sem gyakran esik meg velem.*
-Bocsánat... nem direkt volt. *Tényleg szánom-bánom, nem ilyen vagyok én, megbolondít alaposan. Azt tudom, hogy néha hajlamos vagyok túl hajtani, de csak kettőnk érdekében, hogy minél jobbak legyünk a táncban.
Aztán ultimátumot adott. Hogy ma ne lássam többet? Szó sem lehet róla! Úgyis élvezem azt is, ha csak ő néz engem.* -Hát jó, akkor nézzél. *Vigyorodtam el. Egy kicsit keresgéltem a zenék között, aztán megtaláltam ahhoz, amihez most kedvem volt. Így hát belekezdtem a táncba . Ezt a műfajt ritkábban táncolom, de ezt is kell gyakorolni. Majd utána jöhet egy lazább műfaj. Nem kíméltem magamat, most is beleadtam mindent.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 6:43 pm

*Őrült egy világban élünk, mégis hogyan gondolta, hogy rálép a lábamra? Dühösen fújtatok, majd leülök. Még választás elé is állítom, bér a válasza nem lep meg. Megvárom míg beállítja a zenét, majd az ütemet a combomon dobolom.*
-Egyenes a hát nem?*szólok végül bele a dologba és leengedem a hajam. Felvont szemöldökkel nézem ahogy ugrabugrál és csúszkál, majd összeütöm a tenyerem.*
-Ne majomkodj! Tessék értelmes táncot mutatni, vagy itt hagylak. Nem kell felmosni a parkettát!*intem, miközben felállok. Tényleg tervezem, hogy itt hagyom, nem fogom nézni a bohóckodását.*
-Már itt sem vagyok.*jelentem ki és elindulok az ajtó felé cipőimmel a kezemben.*
-Szép napot szívem!*kacsintok és kezem már a kilincsen.*
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 8:01 pm

*Nem tudom miért ezt a táncot választottam. Tömör és rövid, de benne van minden az már biztos. Ha már nem ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban lennénk, hanem valami több lenne, akkor tuti értékelné. Még a hátamat is kihúzom, amikor rám szól, bármit amit csak kér.
Közben persze fél szemmel őt figyeltem, ahogy kibontja a haját... ahh... ha tudná mennyire szexi így. Legszívesebben odamennék és simán megcsókolnám. lehet szívességet tennék mindkettőnknek, mert kiderülne, hogy van-e jövője a kettőnk kapcsolatának. Én szívesen emelném más szintre, udvarolnék neki, randira hívnám, vacsorázni vinném és még ki tudja hová.
Aztán a rövid kis számnak vége lett, ő pedig indulni készült. Nem! Túl kevés volt ez még vele mára. Kicsit hezitáltam, de mintha csettintettek volna azzal, hogy keze a kilincsre került. Utána eredtem és megfogtam a kezét. Nem erősen, lazán, de éppen annyira, hogy magam felé tudtam fordítani.*
-Kérlek maradj még... *Mondtam neki halkan, miközben a tekintetét kerestem. Végem van, nem bírom tovább. Közelebb húztam magamhoz és óvatosan megcsókoltam. Lesz, ami lesz. Nem tudom, hogy miként fog reagálni erre, de meg kellett tennem. Muszáj volt éreznem az ajkait, amelyekre olyan régóta éhezem. Lehet mindent elrontottam kettőnk között, de annyi éve már, hogy csak a fájó távolságot érzem akkor is, amikor ilyen közel vagyunk egymáshoz...*
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 6:29 pm

*Azt hiszem megtettem minden tőlem telhetőt. Le akarok lépni és teszek is érte. Azt viszont nem sejtettem, hogy Marco mire is készülhet. Úgy gondolom simán átjutok az ajtón, de mégsem. Ahogy kezem a kilincshez ér partnerem visszaránt és kéri ne menjek.*
-Már miért ne mennék? Nem vagyok a rabszolgád.*pillantok szemeibe, de amit ez után tesz... Pillanatok alatt magához ránt, azt gondolom majd egy táncba kezd, ehelyett míg szemei végig, az utolsó pillanatig fogva tartják pillantásom egész közel hajol, aztán meg is csókol. Villámcsapásként ér a felismerés, hogy mi történik, mielőtt visszacsókolnék elrántom a fejem és arcul csapom.*
-Nem!*hangom megremeg és egyik kezem csóktól piros ajkaimra teszem. Megcsókolt... tényleg megcsókolt. Remeg a kezem, próbálok lábon maradni, szöknöm kell! Újra az ajtó felé mozdulok, fel is tépem majd kiviharzok rajta. Viszont a folyosón megállok, a falnak támaszkodok és lecsúszok a földre. Ujjaimmal hitetlenkedve érintem meg ajkaimat, végül elerednek a könnyeim. Megcsókolt én pedig elrontottam.*
-Pedig ő lépett...*suttogom magam elé remegve.*
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 7:22 pm

*Olyan rövid ideig tartott és olyan keveset kaphattam csak belőle. Annyira visszafogtam magam, pedig ennél sokkal többet akarok már tőle. Nem, nem kell félre érteni, én már a csókjaitól is eltelnék egy időre. Azt is tudom, hogy orbitális hibát követtem el azzal, hogy csak így letámadtam és megcsókoltam. Választást kellett volna neki hagynom, de olyan régóta áhítozom utána, hogy meg kellett tennem. Olyan puha és lágy volt az ajka, hogy már a gondolatra is beleremegek. Olyan átkozottul igazságtalan, hogy én annyira élveztem, míg ő megijedt. De jogosan is hátrált meg... És jogos is volt a pofon, amit kaptam tőle.
Csak figyeltem, ahogy remegő kezét az ajkára teszi. Annyira szerettem volna bármit tenni érte vagy csak hozzá érni, vagy bocsánatot kérni. De mielőtt bármit tehettem volna, kiviharzott az ajtón. Én csak álltam ott tehetetlenül és átkoztam magamat, amiért ilyen ostobán cselekedtem. Belecsaptam a falba az ajtó mellett dühömben.
Aztán kimentem az ajtón, hogy valahogy lenyugodjak és ott találtam Daph-ot, a padlón ült a fal mentén és sírt, közben pedig az ajkait érintette. Én is leültem nem messze tőle a fal mellé a szemközti oldalon.* -Kérlek ne menekülj el... bár megérteném. Én csak... bocsánatot kérek... nem lett volna ehhez jogom. De olyan régóta ilyen közel vagy hozzám nap mint nap, én meg.. azt hiszem kezdek többet is érezni, mint egyszerű barátság. Sőt, már rég többet érzek. Lehet nem helyes, lehet megijesztelek vele. De már nem tudtam várni azzal, hogy a tudomásodra hozzam. *Hát most majd kiderül mi lesz. Akár el is mehet, nem tartom fel. Csak remélni merem, hogy nem vesztem el örökre azért, mert meggondolatlanul cselekedtem.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeCsüt. Dec. 12, 2013 7:10 pm

*A terem ajtaja újra nyílik, Marco lép ki rajta. Izmaim megfeszülnek, nem akarok vele beszélni, nem is értem miért csinálja ezt. Velem szemben a folyosó túl falán ül le ő és beszélni kezd hozzám. Csendben hallgatom, büntetni akarok, ne ijesztgessen! El akarok menni, azonnal, az lenne a legjobb, de ki tudja, hogy megint mit tervez... Ha megint fel kell pofoznom nagyon rá fog faragni. Cipőimet lecsapom a földre a kihalt folyosón, visszhangot ver, felpattanok és elindulok, nem kell nekünk erről beszélni. Ő sem akar. Két teremmel később visszafordulok. Úgy tűnik mondani akarok valamit, de mégsem teszem. Csak állok, kihúzva magam, megsemmisítő pillantással. Tudom mivel fogom büntetni ezért, ha komolyan gondolja akkor vár rám. Megbeszélem Marcussal, aztán majd meglátjuk mi lesz.*
-Viszlát.*suttogom, majd megfordulok és futásnak eredek. A szobámig meg sem állok.*
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitimeCsüt. Dec. 12, 2013 8:06 pm

*Legszívesebben visszatekerném az időt. Visszacsinálnék mindent. Inkább bár ne csókoltam volna meg.Tehetetlenül figyeltem,miközben szinte dadogva beszéltem hozzá. Nem tudom mit kellett volna tennem, de azt tudom, hogy azt éreztem, hogy a szívem menten meghasad, amikor távozni láttam őt. Amikor megfordult, akkor is csak néztem, egyszerűen nem tudtam mit mondani már. Odamenni hozzá meg pláne nem mertem, valószínűleg újabb pofon lett volna belőle... meg is érdemeltem volna.
Feltápászkodtam a padlóról, amikor visszafordult felém, de én sem szóltam semmit. Én várok rá az biztos, évek óta szeretem, kitartok.* -Szeretlek... *De ezt már akkor mondtam, amikor elment és olyan halkan, hogy esélye sem volt meghallani.*

..:VÉGE:..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daphne & Marco -Táncterem- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne & Marco -Táncterem-   Daphne & Marco -Táncterem- Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Daphne & Marco -Táncterem-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marco & Dianne
» Daphne's Diaries
» Daphne & Marcus
» Daphne szobája
» Daphne Azaria Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-