Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 9:46 am

*Hogy a mai kaja nem volt a legjobb, na abban biztos vagyok. Se a reggeli se az ebéd. Éhes vagyok, én ezt nem tűröm el. Flegma kontyba kötöm a hajam a fejem tetején, majd lövök egy sms-t Chris-nek, hogy a konyhában minden valószínűsítgetés nélkül megtalál. Belépek a nagy tisztán tartott szentélybe, majd a konyhásokkal nem foglalkozva felkapok egy kötényt és kisajátítom az egyik munka területet. Úgy döntöttem, hogy roston sült hús lesz paradicsomos rizzsel, most ezt kívánja a hasam. Így neki is állok levágni pár szeret csirke mellett, kicsit kiklopfolom, majd besózom. Aztán vizet teszek fel a rizsnek, megpucolok egy hagymát. Felteszek egy serpenyőt a gázra, felforrósítom az olajat, majd a belisztezett csirkemell szeleteket beleteszem. Ez után olajon kezdem pirítani a rizst, a sós vizet ráborítom, beleteszem a hagymát, majd takarékra véve a gázt készre párolom. A húst néhányszor megfordítom, majd utolsó mozzanatként paradicsomot és petrezselyemzöldet vágok. Imádok főzni. Felpillantva meglátom Chris-t, így intek neki, hogy jöjjön közelebb, nem kell a vénasszonyokkal foglalkozni én sem teszem.*
-Szia. Helyzet? Kérsz? Most készült el. Tuti finomabb, mint amit ma kaptunk.*imádom a srácot, jókat lehet vele beszélgetni, néha még azt is meghallgatom mikor próbál, persze olyankor el kell szabadulnom Marco-tól, de mindennek megvan a maga keresztje.*
Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 10:01 am

Ez a legjobb a táborban. A próbák, a zene, a gitározás. De sajnos minden jónak egyszer vége szakad. Esetleg egy másik jó dolog miatt. Ez a helyzet most is, mivel csöng a telóm, hogy kaptam egy üzit, és mivel mindenkinek más a csengőhangja, felismerem, hogy Daphne az. Végigfutom a pársoros sms-t, majd felpattanok, a gitáromat letéve elhúzok a konyha irányába. Amikor már a küszöböt lépem át, megcsapnak az illatok. Na, Daph megint kitett magáért. Eszméletlen, ahogy ő főz., majd körbe-körbe forgatva a fejemet, keresem a lányt, majd mivel sehol nem látom, csak az utolsó tűzhelynél lehet. Bepillantok óvatosan, fél szemmel kilesve az ajtófélva mögül, ahol meg is találtam a keresett személyt. Hali! Persze, hogy kérek, a mai kaja pocsék volt. Mit eszünk?-csillan fel a szemem kaja látán, majd mosolygok, és eszembe jut, hogy mennyit lehet hülyülni ezzel a lánnyal, és hogy rengeteg próbámon ott van. Nagyon jó barátom ez a lány. Majd beljebb lépek, és a kezembe kapok egy villát, és még a serpenyőből veszem ki az első falatot, majd a számba veszem villástul, ami egy kicsit hirtelen elhatározás volt. Bahhus. Lehég a nelvem. Mit cináljak Daph? Viszont marha finom.-kérek segítséget a lánytól, miközben róbálom magamban tartani a röhögésemet.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 2:20 pm

*Szinte tudtam, hogy fel sem kellene tennem a kérdést, hiszen Chris az aki mindig jól bekajál abból amit én csinálok. Még a bátyám sem szereti ennyire amit én készítek. Komolyan, mintha a srác az öcsém lenne. Egyszerűen imádom, mindig mosolyt csal az arcomra. Az viszont nem tetszik, hogy a serpenyőből emeli ki a még sülő húst. Már épp szólni akarok neki, hogy ne tegye, de már harap is bele, így a kezeim mögött vagyok kénytelen kuncogni.*
-B@sszus... Chris neked ezt mindig be kell játszani.*nyújtok át neki egy pohár hideg vizet, majd tálalok és felülök az egyik króm acél asztalra. Nem vagyok hajlandó innen kimenni, míg rendesen be nem laktatom a pocakom. Mutatom a fiúnak, hogy parkoljon le mellém és akkor tudunk rendesen enni, majd bekapok egy falatot.*
-Mikor tudlak megint meghallgatni?*kérdezek rá, miközben kicsit szenvedek a hússal, utálom, hogy nem élesek ezek a menzás kések. Morcos leszek, mert miért ne, majd nagyot sóhajtok.*
-Mi a helyzet a csajokkal, mesélj Chris. El van tűnve mostanában.*világítok rá a tényekre, aztán újabb falatot helyezek a számba.*
Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 2:29 pm

Pelsze, löhögj cak ki nugodtan. -mondom ég nyelvvel, majd átveszem a poharat a lánytól, és egyszerűen felhajtom az egészet. Ami valljuk be, nagyon jól esik. Lerakom már vigyorogva a poharat, helyette felkapom a tányért, amire Daphne nekem szedett, és felhuppanok melléje az asztalra. Örülök, hogy ennyire érdekli az, hogy mi van velem. Most is két elég fontos témára kérdezett rá. Vele nagyon jó beszélgetni, teljesen kötetlenül, nyíltan tudok vele társalogni. Olyan mintha az anyám...nem nem is. Olyan, mintha a nővérem lenne. Hát...-kezdek el neki mesélni. próbára bármikor eljöhetsz, ha van kedved.-mosolygok rá barátian, majd eszem egy falatot és folytatom. A lányok? Öhm. Hát hogy is mondjam, mostanság eléggé komplikált az életem e téren. -vallom be az igazat, mivel ez a helyzet. Először is, ott van Talia, akivel tavaly is voltak közös szálak, és idén visszajött, és Layla, a friss hús. Mire vagy kíváncsi?-vigyorgok rá kajánul, és óvatosan oldalba bököm, mert tudom, hogy csikis.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 2:52 pm

-Isten ments, hogy kinevesselek.*mosolygok még mindig, majd felülünk az asztalra és úgy kezdünk társalogni, vagy épp én faggatni őt, ki hogy veszi. Persze Christ nem zavarja, tudom, hiszen jó pajtásom és mindig mindent meg tudunk egymással osztani.*
-Majd ha Marcotól kapok szabadnapot meglesem egy próbád, ez jelenleg most nem üzemképes.*vonok vállat lassan, majd a másik témára térünk. Csendben hallgatom Chris válaszát, majd összevont szemöldökkel nézek rá.*
-Ha azt mondod, hogy olyan lettél, mint a bátyám én foglak megnyúzni... Elevenen!*közlöm bosszúsan, nem akarom, hogy pont Chris szoknyapecér legyen. Azt nem venné be a gyomrom.*
-Szóval mitől komplikált? Mesélj, az elejétől a végéig!*szegezem neki a villám, majd újra az evésre koncentrálok.*
Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 3:03 pm

Köszönöm az együttérzést, és azt, hogy nem röhögsz ki.-mosolyodom el.
Ez a Marco elég komolyan veszi a táncpróbáikat. Nem is értem, hogy Daphne hogy bírja még mindig. Az most részletkérdés, hogy a drácot vagy a rengeteg edzést. Muszáj hangosan felnevetnem, de hogy Daph ne értse félre, hozzáteszem.:Nem, nem arról van szó, hogy nőcsábász lett belőlem hirtelen, csak egyszerűen nem tudom mit érzek.-szontyolódom el egy picit, és ijedek meg, egyrészt a tudattól, hogy nem tudom mit érzek, másrészt Daph villájától. na jó, ha már ennyire kíváncsi vagy!-mosolygok rá, de előbb még lenyelem az utolsó falatot, és csak azután kezdek bele a mesedélutánba:Hát, először is, ugye tudod, hogy megérkezett Talia, akivel tavaly jártam, és rosszat szóltam, erre ő dobott, de még mindig szeretem Nagyon is. Illetve Marco húga, Layla, aki valljuk be, elég csini.-ez a helyzet, végre kinyögtem valakinek. De sajnos ez sem segített, még mindig tanácstalan voltam. Annyira belefeledkeztem a gondolataimba, hogy lecsúsztak a tányérról az evőeszközök, és nagy csörömpöléssel értek földet. Majd könnyes szemmel néztem Daphne-ra: Nem tudom mit tegyek. Segíts.-néztem a mellettem ülő lányra könyörgően.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 5:07 pm

*Valahogy sejtettem, hogy mi baja lehet Chris-nek. Egyszerűen túl kiismerhető. Azért annak örülök, hogy nem lép a bátyám nyomdokaiba. Végighallgatom a rövidre zárt történetet, majd megrázom a fejem. Nem szólok, nem tudok megszólalni de mikor az evőeszközök a földre esnek már tudom mit kell tennem. Rá sem nézek, tudom, hogy könnyes a szeme. Magamhoz húzom és mosolyogni kezdek.*
-Mi lenne ha kicsit kikapcsolnál?*kérdezem tőle halkan, miközben egy kis puszit nyomok a feje búbjára.*
-Próbáld meg kicsit hanyagolni a lányokat. Nem múltak még el az érzések a régi iránt, ne kezdj hozzá egy újhoz. Nem csak magadat bántod ezzel, hanem a lányokat is. Kicsit el kéne kerülnöd őket. Meglásd jobb lesz.*mosolygok rá és egy kicsit eltolom magamtól, hogy a szemébe nézhessek. A kigördülő könnycseppet letörlöm az arcáról, majd az orra hegyére adok egy puszit.*
-Ne butáskodj! Fiatal vagy még. Ezer meg egy jó nőt fogsz még találni. És ne az legyen az első.*magyarázom neki lassan, majd leszállok az asztalról. Onnan nézek fel Chrisre és nagyot sóhajtok*
-Én is kihagyom most Marco-t, énekeld ki magadból a bánatot. Éneklek veled én is egy kicsit ha gondolod.*mosolygok rá, aztán dúdolni kezdek egy dallamot, remélve, hogy Chris talál rá szöveget.*
Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 6:14 pm

Visszaölelem a lányt, és ez, hogy ennyire meg tudja érezni, hogy mit érzek, mosolyt csal az arcomra.
Mit értesz...kikapcsolás alatt?-kérdezem alig hallhatóan, mintha nem hinném el, hogy meg tudnék szólalni. Szégyenkezve lesütöm a fejem, mivel milyen már, hogy egy lány előtt sírok.
Meddig kerüljem a lányokat? És mennyire kerüljem el őket? És honnan fogom tudni, hogy már jó nekem? Annyi kérdés merült bennem fel, de időm sem volt rá, hogy megkérdezzem, mivel a puszi után, amit viszonoztam jó barát révén, aztán én is leugrok az asztalról, mert hideg, és mert Daphne is leugrott róla, és türelmesen hallgatom a szavait. Rá kell, hogy jöjjek, Daph-nak mindig igaza van, ahogy most is. Rengeteg lánnyal fogok még találkozni életemben, most nem érdemes kettő miatt szomorkodni. Amint meghallom, hogy Daphne elkezd dúdolni elmosolyodok, és visszaülök az asztalra. Daph-nak nem kell egy egész sort végigdúdolnia, mert rájövök, ez a kedvenc számom, és elkezdem dobolni a kedvencemet, majd beszállok az énekkel. A végére már teljesen boldog voltam, és el is felejtettem, hogy milyen apróságok miatt bánkódtam. A dal vége olyan jóra sikeredett, annyi érzelmet ki tudtam vele adni, hogy a konyhásnők meg is tapsoltak minket. Elismerően felvontam a szemöldököket, miközben Daphne-ra pillantottam. Na és most? Mi legyen? A gitárom ott maradt az ágyamon. -mosolygok, utalva arra, hogy említette, meghallgatna valamikor mostanság is próba közben. Leugrottam és már az ajtófélfát támasztottam, amikor visszanéztem. Na várj csak egy kicsit. Mindjárt hozom a gitárom.-vigyorogtam, és elindultam kifelé a konyhából.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 6:16 pm

*Imádom Christ és semmi pénzért nem hagynám, hogy maga alá essen. Pont ezért adok ennek hangot és már jönnek is az ötletek, hogy mit kéne csinálni.*
-Nagyon ki kell kapcsolni. Felejtsd el, hogy mi miért van, kicsit legyél különc, ha olyat kérdeznek ne válaszolj és csak azokkal lógj, akik nem hoznak ilyen helyzetbe. Egyszerűen védd meg magad.*magyarázom vigyorogva, aztán kihozom Chrisből, hogy énekeljen. Imádom a hangját, annyira jó. Mikor a konyhás nők tapsolni kezdenek elvörösödök. Erre nem is gondoltam. Viszont a fiú mosolya mindennél többet ért. Ezért jó bármit is csinálni. Aztán Chris elszalad a gitárjáért addig én összepakolok a poszton és elmosogatok hiába mondják az ott dolgozók, hogy ők majd megcsinálják, nem hagyom. Mire Chris visszajön be is fejezem.*
-Minden oké?*pillantok rá és visszaülök a pultra. Remélem tényleg jó kedvet tudok neki csinálni, mert ha nem akkor megbuktam, azt meg nem akarom.*
Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 7:46 pm

Cikázok a srácok közt, pár pillanat alatt vissza is térek a szentélyembe, ahol felkapom a gitáromat onnan, ahová Daph hívásakor letettem, majd kilépek az ajtón. De úgy döntök, visszafelé nem rohanok, nézem inkább egy kicsit a tó szépségét. De akármennyire is lassan lépkedtem, azokon agyalva, amiket a konyhapulton üldögélő lány mondott nekem, egy idő után visszatértem a konyhához. a fém ajtókon meglátva a tükörképemet, azonnal ellenőriztem, mennyire vágok fancsali képet, aztán, mivel nem voltam megelégedve a látvánnyal, megerőltettem magam, és felvittem egy igazi mosolyt a képemre. De ha már ott jártam, úgy döntöttem, igazítgatok egy kicsit a hajamon. Aztán rájöttem, Daph vár, úgyhogy nem is szöszmötöltem tovább belöktem az ajtót, és mindent ugyanúgy találtam, mint ahogy hagytunk, leszámítva azt, hogy tisztaság uralkodott a konyhában. Persze, minden rendben lesz...Előbb vagy utóbb.- és én persze abban reménykedek, hogy inkább előbb mint utóbb, majd bátorítóan rámosolygok a lányra, és eljátszom neki legújabb titkos szerzeményemet. Na mit szólsz? Ezzel készülök a záróbulira, a versenyre. - mondtam mosolyogva, miközben egyszer-kétszer végighúztam az ujjaim a húrokon.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 11:23 am

*Míg vártam Chrisre elmosogattam, rendbe tettem a placcot, aztán visszaültem a konyhapultra és valami lágy dallamot kezdtem dúdolni amit a bátyám szokott nekem játszani ha túl rossz a kedvem. Aztán belépett Chris és bár átláttam az álcáján nem szóltam semmit. Leülte mellém és eljátszotta az új dalát amit végig mosolyogtam.*
-Szerintem esélyes leszel vele.*mivel a bátyám miatt van fülem a zenéhez így bizton állítom, hogy igen is jó a dal. Rámosolyogtam, majd megfogtam a kezét, lehúztam az asztalról, és integetve a konyhásoknak kiszaladtunk a szabadba.*
Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 12:16 pm

Örülök, hogy így gondolod. - Meglepődöm, amikor elkezd rohanni, de vele futok, kicsit lassabban,mivel a gitár még mindig a kezemben van. Aztán mikor a fiú házak elé érünk, megállok, megállítva ezzel a lányt is, és kifulladva megkérdezem. Meg....vagy...te huzatva? Kiköpöm a tüdőm. Gitár.- nyögöm ki felmutatva a kezemben tartott hangszert, és leheveredek a fűbe, magammal rántva Daphne-t. Maratonra készülsz, vagy más konkrét terved volt ezzel az őrült futammal? - nevetek a lányra, miközben a fűszálak csiklandozzák a fülemet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-   Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett- Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Chris & Daphne -Az egyik gáztűzhely mellett-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mozi mellett várakozva - Rio & Teanna
» Daphne's Diaries
» Daphne & Marcus
» Daphne szobája
» Daphne Azaria Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Konyha-