Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Zandra Daniella Vain Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Zandra Daniella Vain Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Zandra Daniella Vain Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Zandra Daniella Vain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Zandra Daniella Vain Empty
TémanyitásTárgy: Zandra Daniella Vain   Zandra Daniella Vain Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 9:43 am


Zandra Daniella Vain









    KARAKTER TELJES NEVE: Zandra Daniella Vain
    BECENÉV: Danie , Zan
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1992.02.10. Cullman
    KOR: 21
    CSOPORT: Sportoló
    PLAY BY: Alexandra Daddario


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Hideg, jeges kék
    ÉRDEKESSÉG: Bal karomon van egy hosszú heg.. autóbaleset.
    ALKATA: Vékony, nőies és sportos. A három legjobb tulajdonság egyben. Mindigis odafigyelt a súlyára , hiszen kiskorában duci volt.
    RUHÁZAT: Kihívó, de alkalomhoz illő darabok és természetesen mindig praktikus.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Ki vagyok én?
    Az a lány, aki nem fog neked mindenáron jópofizni és ha valami bosszantja, azt a szemedbe mondja célozgatások és jelentőségteljes hallgatások helyett.
    Ne értsetek félre nem vagyok bunkó szimplán gyűlölöm a kétszínűséget és az ilyenfajta őszinteséget másoktól is elvárom.
    Hihetetlenül temperamentumos vagyok , nagyon hamar megy fel bennem a pumpa, de ha nincs igazam azt hajlandó vagyok belátni.
    Szívós vagyok és talpraesett ami valószínüleg annak köszönhető, hogy anyám elhagyott amikor 8 éves lettem. Elment a patikába és soha többé nem jött vissza.
    Mindigis nehezen barátkoztam, de akik hajlandóak voltak időt szánni a dióhéj feltörésére azokat mindennél jobban tudom szeretni.

    Az állatokkal mindigis könnyebben jöttem ki , mint az emberekkel. Kiskoromban lovagoltam indultam is pár versenyen. Miután kinőttem ezt a kislánys ábrándot a kűzdősportok következtek, azon belül a K1.

    HOBBI: Olvasni, lovagolni, egyébként egy önkékéntes lelkisegély szolgálat vagyok... csak azoknak akiket szeretek.
    CÉLOK: Őszintén? Lövésem sincs.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Rezzenéstelen arccal ültem a nyeregben. A friss bőr illata, amely a szerszámokból számazott megnyugtatott. Szép hófehér lovaglónadrágom még nem is volt használva.
    Alattam egy izgága 8 éves ló próbál közelebb kerülni a többiekhez, de hiába mert nem engedem neki.
    A hangosbemondó recsegéséből kiszűrtem a nevünket és ütemesen felvonulunk a pályára. Rövidesen elhangzott a duda és rálovagoltam az első akadályra. Féltem. Rettegtem, hogy valami nem fog működni, de ezt nem adhattam át társamnak. Könnyedén emelkedtünk át a rúd felett és pohán értünk földet. Játékosan felhorkantott a lovam miközben tovább hajtottam.
    Szinte repültünk a lécek felett és amikor végeztünk az edzőm elégedett arcával találtam szemben magamat. Sosem láttam még mosolyogni, de akkor az összes közös évünket bepótolta.
    Nem nyertünk. Harmadikok lettük, én mégis boldog voltam a saját lovam hátán.
    Az edzőm vezetett hazafelé. Mögöttünk a szállítóban a lovam pihent. Fülhallgatóval a fülemben, félig lehunyt szemekkel figyeltem a sötétben világító fényszórók táncát.
    Egy hangos dudaszóra ébredtem fel... ez az a hang amiről még holtan is tudod, hogy egy kamioné. Leszorított minket és beborultunk az árokba. Whisper-nek esélye sem volt abban a fémkalikában.
    A kocsink az oldalán feküdt miután néhány métert gurult. Én kiestem az ablakon és talán ezért értem túl. Minden olyan tompa volt. De egy hangot tisztán hallottam mindezek ellenére. A lovam haldoklását.
    Nem voltam magamnál csak néhány percig, pont elég volt ahhoz, hogy végighallgassam a haláltusáját és a csendet , amiben Ő örökre eltünt és csak az az egy dolog maradt meg bennem, hogy ha erősebb vagyok és lábra bírok akkor állni, akkor megmenthettem volna. Feltéphettem volna a szállító ajtaját. Ehelyett magára hagytam.
    Kómában feküdtem néhány hétig. Súlyos agyrázkódásom volt és nyílt törésem volt a bal karomban. Onnan maradt meg a heg.
    Amikor először kinyitottam a szememet Layla ült az ágyam szélén. Sírt.. azt hiszem. De én mindenképpen.
    Rehabilitációra kellett járnom, ahova a barátnőm minden áldott nap elkísért, hogy lássa, ahogy helyrejövök és megvígasztalhasson, amikor minden a nyakamba szakad.
    Lemondtam életem sportjáról mert elveszítettem a társamat, az edzőmet és helyette csak görcsös félelem maradt. Zárkózott lettem, keveset beszéltem, dühkezelési problémákkal egyik orvostól a másikhoz küldtek.
    Aztán egy nap elkezdtem verekedni. Megerősödtem és kezdtem összeszedni magam. Ezzel ugyan Whisper-t nem hozhattam vissza, de egy kicsit jóvá tehettem akkori gyengeségem.
    Néhány év terápia és költözés után Layla eltünt az életemből. Csupán egy Skype kép volt a monitoromon, ami minden este vagy hétvégén megjelent majd eltünt, de végülis mindig ott volt nekem a bajban és én is neki.
    A szüleim leptek meg azzal, hogy táborba menjek, ahol egyébként Layla is tartózkodik bár ezt az utazás nepjáig nem kötötték az orromra.
    Zandra visszatér.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Zandra Daniella Vain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zandra Daniella Vain   Zandra Daniella Vain Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 4:44 pm

Üdv itt! Remélem teljesen talpra tudsz majd állni nálunk! Foglalj avit és nyomás játszani!

Zandra Daniella Vain Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Zandra Daniella Vain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-