Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Peter & Sera - Zeneterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Peter & Sera - Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Peter & Sera - Zeneterem   Peter & Sera - Zeneterem Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 6:42 am




Peter& Sera



Könnyed léptekkel haladtam a zeneterembe, tudtam, hogy üres, hiszen nem volt már már több bandának kiadva, ezért gondoltam bemegyek kicsit gyakorolni, hiszen az utóbbi időben eléggé elmaradtam.
Volt a majdnem vízbefúlásom, ott van Austin, van miről elmélkednem, és ezt teszem a nap huszonnégy órájában, de most ki akartam kicsit kapcsolni. Tudtam, hogy csak a zene segíthet ezen.
Csak egy pillanatra néztem körbe, ahogy beléptem, hogy megbizonyosodjak, tényleg üres az egész hely, aztán már mentem is a versenyzongorához. A táskámat feldobtam annak tetejére, de eddig észre sem vettem, hogy elfelejtettem becipzározni. Ennek köszönhetően a cuccaim nagy része a földre került és az egyik tollam egyenesen egy idegen táskában landolt. Gyorsan összeszedtem mindent, majd tanácstalanul néztem a táskát.
Nem szeretek más holmija közt turkálni, de mégis a tollam...
Gondolkoztam azon is, megéri-e, de végül úgy gondoltam, nincs itt senki, csak nem lesz belőle baj, ha gyorsan belenyúlok és kiveszem. Csak ezzel az volt a baj, hogy nem láttam a tollam, szóval nem lesz olyan könnyű megkeresni benne.
Végül vettem egy nagy levegőt és még mielőtt meggondolhattam volna magam, belenyúltam, szinte könyökig elmerültem. Az az átkozott íróeszköz nem akadt az ujjaim ügyébe.
A zongora egyenesen az ajtóval szemben volt, előtte semmi más, így igen jól rám lehetett látni, ha valaki éppen belép, és hát pechemre, pont nyílt a terem ajtaja.
Éreztem, hogy a jeges borzongás végigfut a gerincemen, de már nem volt időm úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Lebuktam.


Vissza az elejére Go down
 

Peter & Sera - Zeneterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sera & Austin - Az én hősöm *-*
» Peter & Dianne
» Peter&Phoebe
» Peter Burley
» Peter Campbell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-