Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Roxanne Simmons Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Roxanne Simmons Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Roxanne Simmons Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Roxanne Simmons Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Roxanne Simmons Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Roxanne Simmons Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Roxanne Simmons Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Roxanne Simmons Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Roxanne Simmons Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Roxanne Simmons

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Roxanne Simmons Empty
TémanyitásTárgy: Roxanne Simmons   Roxanne Simmons Icon_minitimeSzer. Nov. 27, 2013 5:46 pm


ROXANNE SIMMONS









    KARAKTER TELJES NEVE: Roxanne Simmons
    BECENÉV: Roxi, Ann
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1995.05.20, London
    KOR: 18
    CSOPORT: Táborozók (művész)
    PLAY BY: Palvin Barbara


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Mandulavágású, kék színű, pillantása kedves
    ÉRDEKESSÉG: Porcelánszerű arc, ami azt a hatást keltheti egyes emberekben, hogy szétroppan a kezük közt
    ALKATA: Testalkata kifejezetten arányos, nem túl nagyok az idomai, de nem is mondható deszkának.
    RUHÁZAT: Ruházatom az egyszerű és nagyszerű stílust követi, nem szeretem mutogatni magamat, de ha kell megteszem. A hétköznapi viseletem, miután letettem az iskolában használatos talárt, és ezeket, egy farmerből  felsőből és egy cipőből áll. Ugyanakkor képes vagyok szoknyát is felvenni, amihez szintén egy tornacipőt veszek fel. Szeretem a különböző kiegészítőket, de nem viszem túlzásba ezek hordását.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Roxi egy igazán ártatlan, jószívű lány akihez képest Hófehérke egy gonosz boszorkánynak tekinthető. Nem merne bántani még egy legyet sem, ez a jószívűségére tesz utalást. Mosolygós lányka, aki néha túlságosan gyerekes korához képest, de elnézik neki, mivel mindenkit képes megnevettetni és boldogabbá tenni a napját.
    Nem naiv, nem adja be a derekát egykönnyen, amolyan lassan jár tovább él típusba sorolható, aki háromszor is meggondolja, mielőtt kimondana valamit. Nem szeretne senkit sem megbántani, távol álljék tőle ez a dolog.
    Mindig mindenkinek elmondja, hogy mi a véleménye róla, ami miatt gyakran akadnak ki rá az emberek, de ő jobbnak látja elmondani saját gondolatait.
    Magabiztos, bátran kiáll az igazáért mások előtt.
    Szeleburdi, minden lében két kanál lány, aki nem fél megmutatni gyerekes énjét. Szeret új dolgokat kipróbálni, ami miatt kissé felelőtlennek is lehet tekinteni, de ez nem lényeges. Szeret kalandokba keveredni, imád új helyeket felfedezni.
    Könnyen alkalmazkodik az új helyzetekhez, ezért még Afrikában is megállná a helyét, de oda nem szándékozik elmenni.
    Mindenkit képes teljes szívéből szeretni, a családját mindig első helyre rakja és bármit képes értük megtenni. A mostohaapjával remek kapcsolatot ápol, jobbat, mint az igazival, ami igazán boldoggá teszi. A fiúk terén nem válogatós, nincs típusa, hagyja, hogy minden kialakuljon magától.

    HOBBI: rajzolás, fotózás, videózás
    CÉLOK: Azt szeretné, ha a szülei büszkék lennének rá, és elfogadnák a szenvedélyét.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Hogy mit szeretek a nyárban? Ez nagyon egyszerű, és nagyszerű dolog. Először is kezdeném azzal, hogy ilyenkor nem kell menni suliba és ez boldogsággal tölt el. Másodszor az idő sokkal, de sokkal jobb lesz, igaz, hogy nem itt, de más helyen tutira. Ezért is szoktam ilyenkor elhagyni a szeretett Londont, és inkább melegebb éghajlatú tájra vándorlok. A szüleim nem nagy örömére, mert ilyenkor mindig aggódni kezdenek értem, pedig nincs miért, nagy vagyok már.
    Lehet azért ilyenek, mert a nővérem már eljátszotta a bizalmukat és terhesen állított haza, de ez a veszély engem nem fenyeget. Engem nem különösen érdekelnek azok a dolgok, mint a nővéremet. Őt tényleg csak a pasik hívogatják, míg engem a művészet is bőszen szólogat.
    Teljesen eltértem a tárgytól, elnézést. Szóval ott tartottam, hogy még mit is szeretek a nyárban. Hüm… a fesztiválokat, a hideg kajákat és üdítőket, na meg a táborokat. Azokat nagyon imádom, egyik gyengém az, hogy ha táborról hallok akkor egyből részt szeretnék venni rajtuk. Ezért is akartam részese lenni a mostaninak.
    Nagy örömömre, amit anyáék nem annyira néztek jó szemmel, ez nem csak egy rendes tábor lesz. Tele van művész lelkekkel, akik valamennyire hasonlítanak rám. Itt mindenki tehetséges valamiben, és ez jó. Nekem tetszik legalábbis.
    Izgatottan kezdtem el pakolgatni a ruháimat a bőröndömbe, minden nyári ruhámat odatettem és pár vastagabbat is, ha véletlenül rossz idő lenne, vagy hideg. Bár a hideg, esős idő nem fogna ki rajtam, már hozzászoktam a meleg viszont furcsább lesz. A nagy hőséget még nem igazán tapasztaltam magamon, hisz ez az első alkalom, hogy San Fransiscoba utazom. Lassan pakoltam össze a dolgaimat, kétszer ellenőrizve azt, hogy minden meg van e az utazáshoz.


    Anyáék nem szívesen, de belementek abba, hogy egyedül utazzam oda. Lehet, hogy nagy fába vágtam a fejszémet, de szeretek újdolgokat kipróbálni, mert akkor nem unalmas az életem, én pedig nem szeretem az unalmas dolgokat.
    Hosszas ölelkezés és ígérgetés után végre felengedtek a gépre, majd elfoglalva a helyemet integettem nekik és Londonnak. Fura lesz egy másik kontinensre repülni, de alig várom már, biztos remek lesz.


Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Roxanne Simmons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxanne Simmons   Roxanne Simmons Icon_minitimeSzer. Nov. 27, 2013 6:35 pm

Üdv Roxanne! Nagyon aranyos karaktert hoztál nekünk. Remélem megtalálod a helyed a táborunkban.

Roxanne Simmons Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avit, aztán már mehetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Roxanne Simmons

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kevin Simmons
» SIMMONS, reed - készül
» Roxanne éééééés Kenny
» to my very first love. Roxanne ééééés Kenny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Művészek-