Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Teanna és Rio ~ A kórházi élet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 5:37 am

- Nem. Nem tudtam – vigyorogtam. - És ahogy látom, te se nagyon, mert ez volt a világ egyik legborzalmasabb megmagyarázása. Olyan ártatlan, vagy hogy csak na? - viccelődtem. Nem állt szándékomban gúnyt űzni belőle és ő is érezhette a hangomon, hogy nem gondolom komolyan. Mindenesetre akkor is vicces volt, ahogy az ártatlanságáról beszélt. Bár mi nem volt jó vele kapcsolatban? Szinte minden tökéletes volt, ha a tegnapi incidenst nem számítjuk bele. Ezért is szerettem annyira vele lenni egyrészt. - Hát szerintem kedves és jólelkű nővérek – húztam fel a szemöldökömet. - Akik bármelyik pillanatban át tudnak változni ennek az ellentétévé, ha a betegük rosszakat mondanak róluk. Lehet, el is mondom, hogy panaszkodsz rájuk, csakhogy meglássuk az átalakulásukat – fenyegettem játékosan. Bár nem gondoltam, hogy az itt dolgozók bármikor is gonosz szörnyeteggé változhatnak, még akkor sem, ha a betegük lehordja őket a sárga földig. Ahhoz, hogy valaki egy ilyen munkát vállaljon, kell lennie benne egy fajta kedvességnek, nem igaz?
Elnézően rámosolyogtam és megcirógattam a tenyerét. Egyszerűen érthetetlen volt az indokolása, de most biztos nem érzi jól magát a lövés miatt, szóval ez így érthető volt. Egészen addig amíg ki nem derül, hogy ez hirtelen féltékenysége a tegnapi dolog miatt van. Persze, tudom, hogy nem kéne ennyire gyanakvónak lennem, azonban tényleg nem ez volt az első alkalom, hogy ilyesmivel viccelődtem. De mindegy. Valószínűleg csak én gondolkodott túl rajta, és semmi több.
- De hát én azt mondtam, hogy keresek valaki mást, aki szolgálna. Nem pedig, akivel együtt lennék – magyaráztam gyengéden mosolyogva. - Az pedig gondolom tényleg nem zavarhatna, ha mások vannak a közelemben, nem? - kérdeztem rá, mert nem akartam félreérteni. Ugyanis az utolsót még megértettem, azonban hogy csakúgy a közelemben vannak az emberek? Ugyan már! Gondolom, ő is rájött erre, csak fáradt még.
- Persze. Nem is értem, hogy te mit keresel a beteg ágyban – mosolyogtam. - Szólni kéne a nővéreknek, hogy össze tévesztettelek valakivel, nem? Még a végén le maradnál a maraton futásodról. Azt pedig mégsem hagyhatjuk. Várj! - játszottam a szerepemet és hátrapillantottam, majd egy savanyú kifejezéssel az arcomon visszafordultam. - Hát sajnálom. A nővérek túl elfoglaltnak tűnnek ahhoz, hogy most kiszabadítsanak – mondtam neki, végül elmosolyodtam. Fogalmam sem volt, hogy csinálta, de jobb kedvre derített. Pedig nemrég még azzal voltam elfoglalva, hogy őt hibáztassam a lövési sebéért. Nem, mintha most sem azt tenném, hiszen ezt nem lehet csakúgy kitörölni az emlékezetemből. Azonban ez már nem volt olyan érezhető és feltűnő.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 36
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 6:04 pm

*Nem bírtam tovább és hangosan nevettem fel. vele valahogy mindig olyan vidám lett a hangulat.* -Na jó, tényleg borzalmas volt. De valld be, a próbálkozás nagyon jó volt! *Vigyorogtam vele együtt. Én meg az ártatlan... háh.. még a vakbelem is röhög. Távolról sem voltam én ártatlan semmilyen tekintetben, ellentétben vele. Ő olyan tiszta még lélekben is, hogy néha elkap a sírhatnék, hogy ő tényleg velem van, mert meg sem érdemelném őt.*
-Jézusom! Akkor itt ne hagyj, mert a végén még bántanak. *Persze tudom, hogy aki nővérként dolgozik, annak kötélből vannak az idegei és semmilyen beteget nem bántanának, de jó volt így szórakozni Ana drágámmal.
Mosolyogva néztem, hogy a tenyeremet cirógatja. Olyan egyszerű érintés, de mégis olyan kellemes volt és olyan sokat jelentett számomra.*
-Ana! Nem érted! Folyamatosan mardos a féltékenység, amit igyekszek kordában tartani. Mint láthattad nem mindig sikerül, de rajta vagyok az ügyön. Nagyon új nekem az, hogy valahova tartozok és nehezen viselem ha valaki úgy mond veszélyezteti a státuszom, még akkor is ha nem valós az a veszély. *Nem tudom mennyire érti a lényeget. Tudom, hogy törékeny az egész, ami van köztünk, mert nem hiszi el azt, hogy én már most totálisan beleestem.*
-Sebaj, jó lesz majd a vigaszdíj! *Kacsintottam rá és megsimogattam a kezét. Sőt, én annak örülnék legjobban, ha őt kapnám meg díjként. Vagy csak annyit, hogy végre higgye csak el, hogy nagyon is beleszerettem.*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 10:00 pm

- Hát nem is tudom. Szerintem te nem is igazán akartál próbálkozni – vigyorogtam. Fogalmam sem volt, hogyan lehetséges még mindig ez, de nagyon jól éreztem magamat. Ahogy arra sem tudtam rájönni, hogyan tud engem bármikor is viccesnek tartani. Néha még most is meglepődtem ezen. - Bár tényleg nem volt annyira rossz próbálkozásnak sem – tettem hozzá. Igazság szerint eléggé édes volt, ahogy mondta. Nem is tudom, mikor hallottam bárkit is, egy olyan magyarázattal előállni, mint amilyen az övé volt.
Felnevettem, mikor azt mondta, nehogy ott hagyjam. Tudtam, hogy nem gondolja komolyan és igazából nem fél a nővérektől, de egyszerűen képtelen voltam nem nevetni.
- Atyaég, te azt hiszed, hogy én meg tudnám állítani őket? - nevettem, továbbra is a szerepemben maradva. - Mi vagyok én? Egy szörnyvadász? De nyugodj meg, majd rá tudod fogni egy másik betegre és azt fogják megtámadni – mosolyogtam. Bár azt be kell valljam, hogy egy másik világban egész jó lett volna szörnyvadásznak lenni. A filmekben amúgy is mindig volt jó ruhájuk, és erősebbek és ügyesebbek voltak a többi embernél. Hát igen. Röviden, teljesen nem olyanok voltak, mint én.
Meglepődötten hallgattam a válaszát. Mindig mardossa a féltékenység? Ennek nem volt semmi értelme. Mégis minek lenne úgy egyébként bármikor is féltékeny? Régebben és most sem értem igazán. Lehet, hogy tényleg beadtak neki valamilyen nyugtatót vagy nem tudom, és azt sem tudja, mit beszél.
- Veszélyezteti a státuszod? - Ez sem tetszett nekem. Én nem vagyok az a típusú lány, aki neki áll azon balhézni, hogyha úgy viselkednek vele, mintha egy tárgy lenne. Valószínűleg azért, mert nem hiszem, hogy valami értékes tárgyat képeznék. Mindenesetre akkor sem tetszett nekem ez, már csak azért sem, mert nem volt semmi értelme. - És, ha tényleg nincsen semmilyen veszély, akkor meg mi értelme van ennek? Amúgy is mi értelme van neked féltékenynek lenni? - kérdeztem, mert tényleg nem értettem. Lehet, hogy egyszer azt mondta, hogy szeret, de akkor is. Sokkal inkább nekem kéne a féltékeny félnek lenni. Hiszen ő az, aki bármelyik pillanatban rájöhet, hogy ez egész meglöveti saját magát, és egyéb mások velem kapcsolatban egyszerűen csak nem érik meg számára a dolgot. De erre most jobb is nem gondolni.
- Milyen kevéssel beéred te – mosolyogtam rá. - És mi lenne a vigaszdíj? - kérdeztem játékosan. Sejtettem, hogy mi lesz a válasza, azonban nem tudtam megállni, hogy ne kérdezzek rá.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 36
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 4:06 pm

-Nézd el nekem, jobb próbálkozásra most nem futotta tőlem. Ígérem, hogy majd gondolkodok. *Ő valahogy mindig elérte, hogy jobb kedvem legyen. Egyszerűen összeillünk. És minden nehézség ellenére totálisan belezúgtam már az első pillanatban, amikor megláttam az erdőben. Tudom, hogy nem szabadna, de mit tegyek, az érzéseimet nem tudom befolyásolni. Viszont meg kell hódítanom, hogy végre elhiggye ő is, hogy szeretem.
Jelentőségteljesen végignéztem rajta, mintha felmérném az erőviszonyokat.* -Hát szerintem jó erőben vagy! *Kacsintottam rá. Csöppet sem tartottam őt gyengének. Lehet magáról másképpen vélekedik, de szerintem nagyon is erős. Nem csak lelkileg. És egy harcban amúgy sem mindig a fizikai erő a fontos.
Az ötletén jót mosolyogtam. Hmm.. egy másik betegre rákenni az egészet. Biztos vicces lenne, de nem az a fajta vagyok, aki másokat sodorna bajba, csak mert fél a következményektől. Én szoktam vállalni a felelősséget.*
-Félre ne érts! Nem tárgyként tekintek rád. Egyszerűen úgy érzem, hogy hozzám tartozol, pont ahogy én hozzád. És egyszerűen félek, hogy elveszítelek, hogy valaki elvesz tőlem. Érted? *Mosolyogtam rá kedvesen. Tudom jól, hogy nem birtokolhatom. Nem is akarom, az csak tönkre tenne mindent közöttünk. Én csak félek, hogy valaki elveszi tőlem, amikor még nem is igazán az enyém.*
-Ó nem kevés... nekem nagyon is sok! *Mosolyogtam rá és finoman lehúztam magamhoz.* -Te! *Lágyan megcsókoltam. Nekem csak ő kell és máris teljes a világom. Nagyon szerencsés vagyok, hogy velem van. Remélem mindig lesz nekem.*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2014 9:10 pm

- Ha már ilyen szépen kéred – szórakoztam továbbra is. Olyan jó érzés volt viccelődni vele és semmit sem komolyan venni. Nem, mintha ez azt jelenti, hogy az egész kapcsolatunk erről szólna. Hiszen hogyan tudnám azt nem komolyan venni, hogy ott fekszik a kórházban... valaki miatt. Egyrészt miattam, másrészt a saját ostobasága miatt, hiszen valami oknál fogva úgy gondolta, hogy csakúgy neki állhat hősködni. És még én szoktam sok filmet nézni és könyvet olvasni. Meg naiv lenni, ha visszagondolok a beszélgetésemre azzal a gyerekkel, aki szerint én valamilyen ilyesfajta ember lennék. - Akkor talán egy nap elnézem neked – mosolyogtam. A hangom kedves és viccelődő volt, azonban ez a mondat mintha nem csak arra tartozott volna. Hanem arra is, hogy képes volt lelövetni magát. Bár talán ezt ő észre se vette. Csupán az volt a gond, hogy fogalmam sem volt, melyiknek örülnék jobban. Ha tudná és magában legalább bűntudata lenne vagy valami ilyesmi, vagy ha nem, és nem próbálnám senkinek sem elrontani a hangulatát. Nem, mintha neki lenne miért bűntudatot éreznie. Bár mondjuk gondolhatott volna másokra is, mikor lelövette magát. Nem hiszem, hogy a szülei vagy a rokonai örültek volna, ha megtudják, hogy majdnem meghalt. Arra, hogy én hogyan érezném akkor magamat, meg inkább nem is gondoltam. Az már túlságosan is elrontotta volna a hangulatomat.
Felnevettem, mikor azt mondta, hogy jó erőben vagyok.
- Hát persze. Mért is nem adod oda nekem a szörnyvadász fegyvereimet és mindjárt megoldom a problémáinkat – céloztam a nővérekre mókásan. Egy csöppet sajnáltam is őket, hiszen egyrészt róluk is beszéltünk, még ha nem is komolyan.
- Igen – feleltem, mikor elmagyarázta ezt az egész státuszos dolgot. – De neked tényleg nincs, mitől félned. Főleg nem egy olyan emberrel kapcsolatban, aki nem is létezik – mondtam arra értve, mikor azzal viccelődtem, hogy keresek egy másik embert, aki örökké engem fog szolgálni.
Elmosolyodtam, mikor azt mondta, hogy én lennék a vigaszdíj, és viszonoztam a csókját. Úgy döntöttem, hogy azt nézve, milyen féltékeny lett az előző megjegyzésemmel kapcsolatban, inkább nem kezdek ilyenekről ismét viccelődni. Minthogy, ha ilyen sokat jelentek, akkor nem inkább a győztesnek kéne adni meg ilyesmik.
- Hmm... De ha én vagyok a vigaszdíj, akkor mi az igazi? – kérdeztem eljátssza az elgondolkodót. Bár talán nem kellett volna feltennem a kérdést, mert voltak elképzeléseim, amik meg nekem nem tetszettek.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 36
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 16, 2014 9:17 am

*Nagyon örülök, hogy nem olyan merev lány, mint sok másik, akit ismerek. Vele lehetek komolytalan, nem kell mindig a komoly felnőtt szerepét játszanom. És úgy tűnik ő is szívesen belemegy a kis szócsatákba. Mondhatni élvezem, ahogy itt játékosan hecceljük egymást. Ő a legjobb orvosság most nekem, minden gyógyszeren túl tesz.
Amikor azt mondta, hogy egy nap talán elnézi nekem, tudtam, hogy nem csak a mostani megszólalásomra érti. Már elég szépen kiismertem ahhoz. Tudom, hogy mire célzott... még hozzá a lövöldözésre. Arra, hogy én bevállaltam két golyót is ahhoz, hogy ő sértetlenül megússza. Tudom, hogy ezt ő nem így látja, nem is állok már le vele ezen vitázni. Ő is igazán megbékélhetne már vele. Az én döntésem volt és minden bizonnyal jó döntésem, mert így őt békén hagyták.*
-A fegyverek ott vannak a szekrény tetején. *Böktem a fejemmel az ajtó mellett álló kis szekrény felé vigyorogva. Már szinte a szemem előtt látom, ahogy felfegyverkezve indul a nővérek ellen. Hát azt is megnézném az biztos!
Amikor azt mondta nincs mitől félnem, jólesően elmosolyodtam. Jó volt tőle ezt hallani. Ez azt jelenti nekem, hogy tényleg érez ő is irántam valamit. Legszívesebben örökké ölelném magamhoz, soha nem engedném el.*
-Tudod mit? Nem érdekel mi az igazi díj... Engem csak az a különleges vigaszdíj érdekel, amit kapok. *És igaz is volt, amit mondtam. Ha ő az enyém lehet, akkor semmi és senki nem érdekel. Felőlem bármit ajánlhatnának, nem kellene, csakis ő!*
-Szerinted mit szólnának a nővérek, ha én most berántanálak maga mellé az ágyba és nem engednélek el, mert te vagy az én gyógyszerem? *Érdeklődve néztem rá, hogy ő mit szólna vajon az ötlethez.*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 22, 2014 6:08 am

Elvigyorodtam, mikor felelt a kérdésemre, mintha tényleg fegyverek lennének a szekrény tetején. Még csak elképzelni sem nagyon tudtam magamat, ahogy pisztollyal vagy mással megyek a szegény nővérek ellen, annak tudatában, hogy ezzel megmenthet őt, meg a többi beteget tőlük.
- Ó – szólaltam meg és a szekrényre pillantottam, miközben erővel próbáltam visszatartani a nevetésemet. - Ó – ismételtem, most már nagyobb meggyőződéssel, mintha éppen most találtam volna meg a szörnyirtó fegyvereimet, végül amolyan mindent-tudó fejjel bólintottam és visszafordultam. - Nem is tudom, hogyan nem vettem eddig észre – mondtam, végül még jobban elmosolyodtam, mint eddig. - Bár nem gondolod, hogy ez a nővérek számára egy kicsit túl feltűnőn ott van? Ezek után már esélytelen vagyok ellenük, hiszen biztosan felkészültek a támadásra – tettem hozzá nevető hanggal.
Azon kezdtem gondolkodni, hogy mégis hogyan képes mindig ilyeneket mondani. Még hogy neki elég a vigaszdíj. Most komolyan, én szerintem még ahhoz sem lennék elég jó. Valószínűleg ezért sem szerettem néha, ha ilyesmiket mondott, mert sehogy sem tudtam rájönni, hogy ő hogyan tudta ezeket gondolni. Úgyhogy nem is mondta a szavaira semmit sem, csupán halványan rámosolyogtam. Mégis mit mondhatna ez ember arra, hogyha egy díjnak nevezik? Néhány dologra egyszerűen csak nem tudtam, hogyan reagálhatnék, bármennyire is jól estek a másik szavai, még akkor is, ha nem igazán hittem el.
- Szerintem kiküldenének engem abban a pillanatban – vontam fel a szemöldökömet vigyorogva. - És azt gondolnák, hogy az a lövés a lábadban nemcsak a lábadat találta meg. És természetesen a végén engem hibáztatnának, mert te vagy a beteg – mondtam, nagyot bólogatva, mintha ezzel a szöveggel valamiféle bölcsességet próbáltam volna mondani. Ami persze eszembe sem jutott. Viszont az biztos volt, hogy a nővérek tényleg kiakadtak volna.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 36
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 10:44 am

*Kicsit olyan, mintha visszamentünk volna dedóba, de annyira jól esett. Ő tényleg tudja, hogy mire van szükségem ahhoz, hogy jobban legyek. Most, hogy vele beszélgetek, vele foglalkozok, nem is érzem, hogy fáj valamim. Szóval szó szerint nekem ő az én gyógyszerem. Tudom, hogy ő ezt még mindig nem hiszi el és lassan ott tartok, hogy azt sem tudom hogyan bizonyíthatnám be neki. De az biztos, hogy soha nem fogom feladni.*
-Kizárt, titokban tartottam a fegyvereidet. *Vigyorogtam. Ez az a téma, amin csak vigyorogni lehet. Nem is értem hogy vagyunk képesek ennyi hülyeséget összehordani. Mondhatnám, hogy beadtak nekem valami kábítószert, na de Ana? Ő nyilván nem kapott semmit, bár mai világban nem lehet tudni semmit...
Észrevettem, hogy nem reagált semmit arra, hogy ő lenne az én tökéletes vigaszdíjam. Jaj édes Anám! Fogadd már el végre, hogy szeretem őt, akármilyen furcsa is! Nekem is még nagyon furcsa és ijesztő, de akkor is ezt érzem.*
-Ana! Tudunk mi komolyan beszélgetni, anélkül, hogy elmenekülnél? *Teljesen őszintén néztem rá. Egyszer tényleg szeretnék vele erről beszélgetni. Szeretném, ha végre megértené, hogy ő kell nekem. Nem csak egy napra, nem is egy hétre, hanem örökre. Első látásra szerelem vagy mi a szösz. Én sem hittem benne, de most megtörtént velem is...*
Vissza az elejére Go down
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 4:16 am

Egyszerűen képtelen voltam abbahagyni a vigyorgást, miközben nem létező fegyverekről beszéltünk. Néha fogalmam sincs, hogyan kerülnek ilyen dolgok szóba beszélgetés közben, elvégre nem azon szoktam elmélkedni, hogy milyen ostobaságot találjak ki legközelebb.
- Na persze – jegyeztem meg, félig nevetve, miközben azt mondta, hogy titokban tartotta a szörnyirtó készülékemet. Ami viszont ezután következett arra nem igazán készültem fel. Bár talán csak azért, mert eléggé gyerekes személyiségem van, aki tényleg képtelen komoly dolgokkal foglalkozni, leginkább azért, mert abból semmi jó nem sül ki.
Oké. Ez nem igaz. Például a sérüléseiről tudtam beszélni, hiszen azt vettem a fejembe, hogy meggyőzőm, soha többé ne csináljon ilyet. De akkor mi másról akart beszélni? Mert, ha jobban belegondoltam, én soha nem menekültem el egy komoly beszélgetés elől sem. Nem igazán. Természetesen volt néhány olyan alkalom, mikor ő mondott valamit, és én erre elszaladtam tőle, de az csak azért volt, mert akkor a régi osztálytársamat üdvözöltem. Egész biztosan nem azért mentem el, mert el akartam menekülni.
- Persze – feleltem, próbálva rájönni, hogy most miről akar pontosan beszélni. Lehet, hogy nem vagyok valami értelmes, amiért nem tudom, mire akar kilyukadni, de ez van. Túlságosan el voltam foglalva azzal, hogy vele foglalkozzak, hogy most hirtelen tudjam, mi az a komoly dolog, ami elől én valaha is elfutottam. - Mikor menekültem én el komoly beszélgetés elől? - kérdeztem és reméltem, hogy ez nem egy hülye kérdés volt. Mert mi van, ha tényleg megtettem csak elfelejtettem? És, ha válaszolni fog és akkor én elsüllyedhetek szégyenemben, mert hát ki tudja? Vagy az is lehet, hogy egyszerűen csak túl gyerekesnek gondol? Elvégre tényleg szinte mindig valami ostoba viccel állok elő.
Vissza az elejére Go down
Rio Noche

Rio Noche


»Hozzászólások száma : 93
»Join date : 2014. Apr. 23.
»Kor : 36
»Tartózkodási hely : Napa, Summer Camp

Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2014 8:27 am

*Vele minden olyan egyszerűnek és tökéletesnek tűnt. Pedig nagyon is jól tudtam, hogy az én életem soha nem lehet ilyen gondtalan, hisz bármikor rám lelhetnek a szüleim, amivel rendesen megkeserítenék az életemet. Minden csak idő kérdése. Azt viszont nagyon is jól tudom, hogy már képtelen lennék arra, hogy elengedjem magamtól őt. Egyszerűen beleszerettem már az első pillanatban bármilyen furcsa is.
Imádtam vele viccelődni. Nem is tudom hogy jöttek már szóba a szörnyirtó fegyverek, de még mindig jót mulattunk rajta. Vicces, de annak ellenére, hogy éppen egy kórházi ágyon fekszek, nem érzem magam betegnek. Valószínűleg, ha nem lenne itt, fájdalmaimmal törődnék és ezerrel sajnálnám magamat. De így baromi szerencsésnek érzem magamat.
De akármennyire is imádtam vele viccelődni, muszáj komolyan elbeszélgetnem vele. Igaz, megígértem neki, hogy nem fogok olyanokat mondani neki, hogy szeretem és egyebek.... de ha egyszer igaz hogy a fenébe tartsam magamban? Miért nem tudja elfogadni? Most még utána menni sem tudnék, ha úgy döntene, hogy elmegy.*
-Ana! Tudom, hogy megígértem, hogy nem mondok ilyeneket, de szeretlek. És nem látom az okát, hogy miért titkoljam, miért tartsam magamban. Abban a szent pillanatban beléd szerettem, amikor megláttalak az erdőben. Nem várom el, hogy azonnal viszonozd az érzéseim, csak kérlek, ne kelljen titkolnom, amit érzek. Egyszerűen... csak hagyd, hogy szeresselek. *Azt már meg sem említem, hogy majdnem rávetettem magamat, amikor az imént az ujjai a mellkasomon és hasamon kalandoztak a takaró alatt. Végig őt néztem. Nem vettem le a szemeimet az ő szemeiről. Látni akartam a tekintetében, hogy mit érez, mi jár a fejében. Annyira nincs tapasztalatom azzal kapcsolatban, hogy miként kell egy nővel bánni... egy olyan nővel, akit szeretsz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna és Rio ~ A kórházi élet   Teanna és Rio ~ A kórházi élet - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Teanna és Rio ~ A kórházi élet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Teanna Light
» Teanna & Isaac
» Piroska és a Farkas - Teanna & Rio
» Asztalvadászat - Richard & Teanna
» Teanna Light kapcsolatlistája és minden más

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Napa város :: Belváros utcái-