Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Lana Williams Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Lana Williams Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Lana Williams Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Lana Williams Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Lana Williams Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Lana Williams Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Lana Williams Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Lana Williams Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Lana Williams Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Lana Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lana Williams Empty
TémanyitásTárgy: Lana Williams   Lana Williams Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 9:17 pm


LANA WILLIAMS









    KARAKTER TELJES NEVE: Lana Williams
    BECENÉV: Lana
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1993.02.05. Sacramento
    KOR: 20 év
    CSOPORT:Zenész
    PLAY BY: Michelle Trachtenberg


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Kék szemeim pillantása olykor hideg, olykor átható, olykor kedves. Mindig a kedélyállapotomtól függ.
    ÉRDEKESSÉG:-
    ALKATA: Vékony, de mégis izmos.
    RUHÁZAT: Az alkalomtól függ. Szeretek nőiesen is öltözni. A sporthoz viszont lazább ruhákat kedvelem, amiben szabadon tudok mozogni.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Eléggé hullámzó a kedélyállapotom. Otthon néha azt mondják rám, hogy olyan vagyok, mintha két ember lakna bennem. A nap egyik felében tudok hisztis p.csa lenni, míg a másik felében egy jó humorú, vidám, kedves lány. Általában igyekszem az utóbbi állapotot fenntartani, de akad olyan pillanat, amikor előbújik belőlem a kisördög és kiosztok mindenkit magam körül.
    Barátaimért ellenben mindent megteszek. Jaj annak, aki a barátaimat fenyegetné, oroszlánként tudok harcolni értük.
    Pasizás terén… nem vagyok egy ártatlan lányka, de nem ugrok minden idegen ágyába. A pasi két szeménél és jó dumájánál kicsit több kell, hogy beadjam a derekam. Hajrá fiúk! Próbálkozzatok csak!
    Jah és versenyeken nem kicsit hajt a versenyszellem. Kész vagyok szabálytalan eszközöket is bevetni a cél érdekében, ha muszáj.

    HOBBI: Gitározni és dobolni. Bár utóbbira kevés alkalmam van a táborban.
    CÉLOK: Nagy céljaim még nincsenek így 20 éves fejjel. Csak élvezni az életet és kész.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Húsz évvel ezelőtt születtem meg Sacramento városában egy teljesen átlagos családban. Legalábbis nekem ezt mondják, mert semmit nem tudok a vérszerinti szüleimről. Vagyis nem ez a teljes igazság. Halvány emlékképeim vannak róluk, egy-egy bevillanás. Egy arc, egy mosoly, egy mozzanat, semmi több.
    Három éves voltam, amikor a vérszerinti szüleim meghaltak. Azt mondták, hogy engem az mentett meg, hogy a gyerekülésbe voltam szíjazva az autóban, amikor egy kamion nekicsapott minket egy villanyoszlopnak. Szüleimnek esélyük sem volt a túlélésre. Túl sokat erről nem tudok, de nem is akarok. Én kórházba kerültem koponya sérüléssel, de szerencsésen túléltem.
    Felépülésem után a kórházból árvaházba, majd nevelőszülőkhöz kerültem. Végül öt éves voltam, amikor egy kedves család örökbefogadott. Nekik nem lehetett saját gyerekük, így engem minden jóval elhalmoztak, szeretetben sem volt hiány. De tényleg szeretem a szüleim, mert nekem ők a szüleim, hét éves voltam, amikor először anyának és apának hívtam őket, odáig voltak az örömtől. Amit csak kitaláltam, azt mind megkaptam. Talán itt rontották el a nevelésem, de ne szaladjunk ennyire előre.
    Iskolai éveket egész szépen végeztem el, átlagos, jobb tanulónak lehetett mondani. Kamasz éveim elején derült fény arra, hogy tehetségem van a zenéléshez. Az akusztikus gitár az, amin imádok játszani. Több gitár típust kipróbáltam, de az akusztikus az, ami leginkább közel áll a szívemhez. Nem sokkal később a dobolást is kipróbáltam, ami szintén egész jól megy. Minden zenei felszerelést megkaptam otthon és a legjobb tanárokat fogadták fel mellém.
    Pasik terén… nos 17 voltam, amikor összejöttem az első fiúmmal. Nem sokáig tartott, de nem is igen tudok egy helyben maradni, még nem találtam olyan fiút, aki képes lenne arra, hogy maga mellett tartson. Nem dőlök be két szép szemnek és valami macsó dumának, ennyivel nem tudnak ágyba vinni. Próbálkozni lehet, aztán kiderül mi lesz.
    Tavaly év elején találtam egy hirdetést egy táborról, ahová minden tehetséges diákot szívesen várnak. Szüleimet kicsit kellett csak győzködni, hogy engedjenek el, végül belementek. Tehát idén vagyok itt másodszor. Ide csak az akusztikus gitáromat hozom el, dob felszerelés ehhez kicsit túl nagy, de mindig akad valahol a táborban egy dob, ahol kicsit játszhatok. Gitárom meg mindig velem van, hogy ha kedvem tartja tudjak kicsit pengetni.
    Hát itt volnék! Ez az én történetem!



Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Lana Williams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Williams   Lana Williams Icon_minitimeCsüt. Dec. 12, 2013 5:58 pm

Kedves Lana!

Ketteskének foglak hívni, mert már van egy Lanánk a táncosok körében (: . A karakter lapod szép és szerintem összeszedett. Mondjuk azért olvastam volna kicsit arról, -ha már a jellemben benne vannak a barátok,- hogy az életedben milyen barátok vannak, akikért kiállsz oroszlán módjára. Viszont a lényeg, hogy nincs mibe belekössek.

Lana Williams Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Jó játékot.
Foglalj avatart, ha pedig megtetted irány a játéktér.

Daphie
Vissza az elejére Go down
 

Lana Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seraphina Williams
» Lana Evans - kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-