Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Odett Hamilton

Odett Hamilton


»Hozzászólások száma : 9
»Join date : 2014. Jul. 06.
»Kor : 29
»Tartózkodási hely : ♦ mindig egy lépéssel előtted

Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Empty
TémanyitásTárgy: Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett   Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm

Rhys & Odett
Love at first sight?!


A Nap még alig emelkedett a horizont fölé, amikor hangtalanul kimásztam puha ágyamból, és ügyelve, hogy szobatársamat ne riasszam fel, összeszedtem a cuccaimat és a fürdő felé vettem utam. Egyik nap sem alszom tovább hajnali négynél, de fél hatig álmatlanul forgolódom, vagy elmerengve bámulom a plafont, csak, hogy csináljak valamit és teljen az idő, mert korábban azért mégse szeretnék felkelni. Így sem kellemes, és mindennap kellőképpen nyúzott is vagyok, de altató nélkül nem sok esélyem van a megfelelő mennyiségű alvás kivitelezésére, a gyógyszerekből viszont egy életre elegem van. Inkább sétálgatok zombiként, de egyetlen pirulát se lássak!
A hideg víz bőségesen záporozott bőrömre a zuhanyrózsából, mire egy pillanatra kellemetlen borzongás futott végig rajtam, de ez az érzés hamar átváltott kellemes bizsergésbe, majd amikor kiléptem a zuhanyból jóleső melegség áradt szét testemben, újult erővel töltve fel azt.
Jó szokásomhoz híven nem vacakoltam sokat az öltözködéssel; mivel futni készültem, egy egyszerű tréningnadrágot, trikót, arra pedig egy vékonyabb pulcsit húztam, aminek ujjait könyékig feltűrtem. Rendetlen, kissé kócos tincseimet sokadik próbálkozásra sem sikerült egy kontyba erőltetni, mire halk sóhajtással, de annál hevesebb mozdulattal bontottam ki hajam, amiből pár szál az ujjaim közt maradt, majd végül, valamivel ügyesebben lófarokba fogtam össze a próbálkozásaimat megszenvedő, de még megmaradt tincseimet.
A fű még nyirkos volt, és csúszott cipőm talpa alatt, ezért a tó partja helyett az erdőt választottam úti célnak, ahol az ösvényeken nem állt fenn az említett probléma. Különösebb bemelegítés nélkül indultam útnak, de elég lassú kocogással indítottam, ami bőven elég felkészülést jelentett. Fokozatosan gyorsítottam a tempót, míg elértem általános futósebességemet, ami, mivel nem volt túl lassú, rövid úton lefárasztott, de pont ezért próbáltam minél tovább tartani. Nem akartam beismerni, de szinte biztos voltam benne, hogy megfelelő mennyiségű edzés után meggyőzhetem az orvost, aki erre újra engedélyezi a táncot. Azzal már nem számoltam, hogy talán az orvos sem hülye, és nem ok nélkül tiltott el a megerőltetőbb sportoktól.
Észre sem vettem, mikor gyorsítottam fel ennyire, de majdhogynem teljes erőkészletemet bevetve rohantam, amikor hirtelen, éles szúrást éreztem oldalamban. Szemeim kikerekedtek, fogaimat összeszorítva próbáltam elfojtani kikívánkozó sikolyomat, de nem sikerült. Egyik kezemet oldalamra szorítva a fájdalomtól összegörnyedtem. Még térdelő helyzetben is meg kellett támaszkodnom, amikor pár másodpercre elhomályosult látásom, de pár mély lélegzetvétel után kezdtem úgy érezni, a nehezén már túl vagyok, és lassan felállni is képes leszek.


Vissza az elejére Go down
 

Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rhys & Helga -Erdei ösvény, avagy az éjszakai edzés-
» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
» Rhys & Dorothy
» Rhys Henley
» Rhys és Jeremy - Próbálkozni mindig lehet!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Erdő-