Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Nicolas Godwin-Let's go

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nicolas Godwin-Let's go Empty
TémanyitásTárgy: Nicolas Godwin-Let's go   Nicolas Godwin-Let's go Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 12:03 pm


Nicolas Godwin









    KARAKTER TELJES NEVE: Nicolas Godwin
    BECENÉV: Nick
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY:1995.február 14-én, Los Angeles
    KOR: 18 éves
    CSOPORT: zenész
    PLAY BY: Francisco Lachowski
    KÜLSÖ JELLEMZÉSE

    SZEME: barna színű és a nagyapámtól örököltem a formáját és a színét
    ÉRDEKESSÉG:-
    ALKATA:szerintem sportos, mert eléggé izmos vagyok
    RUHÁZAT: lazán és sportosan, de persze, ha a helyzet megkívánja én is tudok elegánsan öltözni
    BELSÖ JELLEMZÉSE

    JELLEM: Tulajdon képen szerintem egy kedves és vicces srác vagyok, akit a szülei arra nevelték, hogy bármi is történjen, soha se váljon rossz embere, vagy egy beképzelt alakká. Mindig tisztességesen neveltek és szerintem ezt nagyon jól csinálták, mert végül is egy igazi úri ember lett belőlem.  A szüleimet nagyon tisztelem, de ez mellet, persze bármikor benne vagyok, hogy a haverokkal valami oltári nagy marhaságot vigyünk végbe. Nagyon szeretek zenélni és ebbe a szüleim mindig is támogattak. Apám beszélt rá, hogy jelentkezzek egy drága Washingtoni zene egyetemre, ahová fel is vettek.  Apámnak és nekem teljesen más a zenei ízlésünk, így mindig ezen összeveszünk, de persze anya hamar kibékít minket.
    HOBBI: Zenélés, gitározás, zongorázás
    CÉLOK: híres zenésszé válni
    ÉLETEM TÖRTÉNETE
    Előtörténeted minimum 300 szavas legyen. Ennél kevesebbet nem fogadunk el. Lehet hozni szerepjátékpéldát, de kapcsolódjon a karakteredhez, ne pedig egy másik oldalról hozd át!



Vissza az elejére Go down
 

Nicolas Godwin-Let's go

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-