Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Robert Boyle Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Robert Boyle Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Robert Boyle Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Robert Boyle Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Robert Boyle Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Robert Boyle Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Robert Boyle Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Robert Boyle Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Robert Boyle Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Robert Boyle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Robert Boyle

Robert Boyle


»Hozzászólások száma : 1
»Join date : 2014. Jul. 23.

Robert Boyle Empty
TémanyitásTárgy: Robert Boyle   Robert Boyle Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 3:18 pm



Robert Boyle








Adatok

♦Teljes név♦
Robert Boyle

♦Becenév♦
Rob

♦Születési hely, idő♦
1995.február 19.

♦Kor♦
19

♦Play by♦
Matt Lanter

♦Csoport♦
Sportoló

Külső és belső

Az életem egyszerűen tökéletes. Gazdag családból származom, helyes vagyok, minden lány rózsaszín álmainak főszereplője vagyok, tehetséges és okos vagyok, akinek szinte már bérelt helye van egy neves egyetemen. Az aranybarna hajamnak, a tengerkék színű szememnek, az izmos felsőtestemnek és a fogkivillantós félmosolyának egy lány sem tud ellenállni. Imád úszni. Legtöbbször póló nélkül van, de amúgy mindig divatosan öltözködik.

Előtörténet


1995. február 19-én születtem Kaliforniában. Van egy öcsém is, aki három évvel fiatalabb, mint én. Imádtam vele lenni. Együtt tudtunk hülyéskedni, verekedni és beszélgetni őszintén. Elég veszélyes környéken élünk. Egyik nap apám jött haza a munkából és két bandita megtámadta. Nem tudtam tenni ellene semmit csak az ablakból néztem. Nem szóltam senkinek, mert teljesen lesokkoltam. Apámat az egyik bandita leszúrta. Ezen a napon esküdtem meg, hogy nem hagyom, hogy bármelyik családtagommal ugyan ez történjen. Ezért elkezdtem rendszeresen edzeni. Gimnáziumos koromra egészen helyes tinivé cseperedtem. Az egyik legjobb gimnáziumban tanultam. Én voltam a gimi focicsapatának a kapitánya. Innentől elkezdtem minden féle sportot űzni. Mikor 17 éves lettem az öcsém 14. A legkedvesebb pillanat az életemben az volt, hogy az öcsém megkért, hogy segítsek elkészíteni a ruhatárát és a frizuráját. A legjobb ruhákat szedtem össze neki és a legjobb hajat csináltam meg neki. Elég sok barátnőm volt, de egyikkel sem azért szakítottunk, mert megcsaltam. Nem csaltam meg a barátnőimet soha. 18 évesen egy boltban összefutottam egy lánnyal. Nagyon megtetszett. Be is vetettem magam. A szokásos csajozós dumámat mondtam neki. Enyhén szólva elzavart. Én utána mentem és mondtam neki.
- Na jó lehet, hogy rámenős voltam, de ha bejövök neked akkor hívj fel.- Mondtam és a kezébe nyomtam a telefonszámom. Hazamentem és nem is kellett sokat várni hívott is. Beszélgettünk egész sokat, de egy idő után nem keresett. Most 19 éves vagyok és jelenleg az anyám és a nő apja, akivel a boltban találkoztam össze akarnak házasodni. Vajon mi lesz ebből?


A hozzászólást Robert Boyle összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 24, 2014 6:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Robert Boyle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Boyle   Robert Boyle Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 8:22 pm

Szia!
Még nem tudlak elfogadni! Megy mindjárt egy PM a javítanivalókról!
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Robert Boyle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Boyle   Robert Boyle Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 3:20 pm

Köszönöm a gyors javítást!
Robert Boyle Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Foglalj avit, ha még nem tetted és nyomás játszani!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Robert Boyle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Boyle   Robert Boyle Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Robert Boyle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Sportolók-