Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Natalie Hamilton Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Natalie Hamilton Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Natalie Hamilton Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Natalie Hamilton Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Natalie Hamilton Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Natalie Hamilton Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Natalie Hamilton Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Natalie Hamilton Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Natalie Hamilton Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Natalie Hamilton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Natalie Hamilton Empty
TémanyitásTárgy: Natalie Hamilton   Natalie Hamilton Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 5:47 pm


NATALIE ALEXANDRA HAMILTON









    KARAKTER TELJES NEVE: Natalie Alexandra Hamilton
    BECENÉV: Natie, Alexa
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1988. 04. 15. Spanyolország - Barcelona
    KOR: 25
    CSOPORT: Táncos
    PLAY BY: Shakira


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Csokoládé barna íriszeim vannak amik általában vidámságtól csillognak.
    ÉRDEKESSÉG: Pár anyajegy eléggé elhanyagolható helyen, illetve egy 2 - 3 centis sebhely a jobb vállamon.
    ALKATA: Vékony testalkatom van, viszont ott gömbölyödöm ahol szükséges.
    RUHÁZAT: Teljesen hangulat függő az öltözködésem. Egyaránt megtalálhatóak a szekrényemben a színes darabok, mint a fekete vagy a fehér. Stílusérzékem eléggé nagy, kiterjedt, ennek köszönhetően egy kissé vásárlás mániás vagyok ruhák és cipők térén. Amit persze senki nem kommentál, hisz az én tárcám bánja a dolgot.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Állandóan mosolygok, próbálok optimistán tekinteni a jövőbe. Mind e közben türelmes vagyok,  kedvelem a gyerekek társaságát és lázadok minden olyasmi ellen amit értelmetlennek tartok. Például a reggeli felkelés, értelmetlennek tartom, mégis megteszem minden reggel. Nyitott vagyok az új dolgokra, legyen az egy új ismeretség, koreográfia vagy egy gyerek aki érdeklődik a tánc iránt. Dühömet sosem a diákjaimon vezetem le, olyankor inkább hátra hagyom őket és visszatérek amint újra hideg fejjel tudok gondolkodni.
    A férfiak előszeretettel üldöznek rajongásukkal, közben én csak nevetek rajtuk. Persze, akad egy kettő figyelemre méltó is. Csak éppen nem tudják, hogy az én szívem eléggé nehezen meghódítható jószág.

    HOBBI: Tánc és még több tánc, egészen addig amíg össze nem esem a fáradtságtól.
    CÉLOK: Híres táncosnő lenni és majd egyszer gyereket szülni a férfinak, aki érdemes rá.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    1988. április 15-én sírtam fel az egyik Barcelonában lévő kórház szülészeti osztályán. Házasságon kívüli gyerek voltam, apám részéről. A nevét örököltem, természetesen a felesége tudta nélkül. Na meg úgy ahogy mondták, egészen rá hasonlítok. Sosem akartam, mégis így lett.
    Gyerekkorom eseménytelenül telt, testvérem sosem született. 7 éves koromban ismerkedtem meg a tánccal, jobban mondva a balettel. Órákat töltöttem el gyakorlással, aminek eredménye a Hattyúk tava főszerepe volt. Anya rettentő büszke volt rám, mert ő is eltáncolta valamikor ezt a szerepet. A előadáson megjelent kritikusok, menedzserek láttak bennem valamit. Leszerződtettek, táncolni kezdtem végre hivatalosan fizetésért ami nagy segítség volt az egyedül nevelő anyámnak.
    Az iskola nem okozott nagyobb nehézséget. Egészen jó tanulónak lehetett nevezni, ha éppen nem valamelyik próbáról estem be az órára. Arra az időre már a tánc szenvedélyemmé, az életemmé vált. Igaz dorgáltak meg érte nem egyszer, hogy nem kéne ilyennel tölteni az értékes szabadidőmet, ám már akkor nem érdekelt ez. Tovább folytattam, amit szerettem, néha még anyámat is elhanyagolva, aki azt hiszem ezt megértette.
    A záróvizsgáimat követően jelent meg apám az életemben, akinek eddig színét se láttam. Elmondott magáról egy két dolgot, ami teljesen hidegen hagyott. És meghívott az Államokba, hogy ott tanuljak tovább, éljek vele. Nehéz szívvel intettem búcsút anyámnak, Barcelonának, Spanyolországnak és neki vágtam az USA nyújtotta lehetőségeknek.
    Beköltöztem apám tökéletesnek kinéző életébe. Megismerkedtem a féltestvéreimmel, a mostoha anyámmal. New York óriási, így semmi perc alatt megtaláltam a számomra megfelelő tánciskolát illetve a művészetekre szakosodott egyetemet. Új társulat szerződtetett le, én pedig összejöttem a koreográfussal amit senki se nézett jó szemmel. Távoztam, apám legnagyobb megdöbbenésére.
    Mindig olyan voltam aki mindent ki akar próbálni az életben, hisz egyszer élünk. Ennek hozadéka volt, hogy pár hónapig rendszeresen vetkőztem, különböző éjszakai szórakozóhelyeken. Aztán felhagytam vele, mondván, hogy többet érdemlek annál ennél. Újabb társulat fénypontja lettem, közben sikeresen lediplomáztam. A hírnevem kezdett nőni, a honvágyammal együtt.
    Barcelona tárt karokkal várt, a tinédzserkori szerelmemmel karöltve. Felakarta melegíteni a már rég kihűlt kapcsolatot, amire én csak úgy reagáltam, hogy az arcába vágtam az ajtót. Feldühített, hirtelen döntésre ösztökélve. Csomagoltam, repülőre ültem, persze elbúcsúztam anyától és visszajöttem az Államokba. Nehogy valami kölyök engem ugráltasson kénye kedve szerint. Munka után kutattam, az apám tolta az orrom alá az újságot amiben a tábor tánctanárnőt keres. Próba szerencse alapján megpályáztam, most meg itt vagyok. Lássuk milyen változást hoz az életembe ez, úgy se féltem sosem az ismeretlentől. Ez pedig határozottan az, hisz az egyetem elvégzése óta nem tanítottam.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Natalie Hamilton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Hamilton   Natalie Hamilton Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 7:41 pm

Üdv köztünk! Remélem sokakat fogsz oktatni e szép tudományra, köztük engem is! Very Happy Foglalj avit és sipirc játszani!

Natalie Hamilton Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Natalie Hamilton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Odett Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-