Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Helena Ward Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Helena Ward Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Helena Ward Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Helena Ward Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Helena Ward Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Helena Ward Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Helena Ward Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Helena Ward Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Helena Ward Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Helena Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Helena Ward

Helena Ward


»Hozzászólások száma : 19
»Join date : 2013. Nov. 28.

Helena Ward Empty
TémanyitásTárgy: Helena Ward   Helena Ward Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 10:42 pm


Helena Ward









    KARAKTER TELJES NEVE: Helena Ward
    BECENÉV: Léna, Helena
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1993.02.13. Párizs
    KOR: 20
    CSOPORT: Művészel
    PLAY BY: Alexis Bledel


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Kék szemeivel igen feltűnő, amik olykor csillognak, így megragadják mások pillantását, de Lena legtöbbször lesűri a tekintetét.
    ÉRDEKESSÉG: nincs ilyen
    ALKATA: Kb 168 cm magas. Vékony, csinos, törékeny, formás. Meg van mindene.
    RUHÁZAT: Öltözködése kifinomult, ad mindig a megjelenésre. Jobban szereti a visszafogottabb, szolidabb ruhákat, de egy két kihívó ruha akad a szekrényében, bár ritkán veszi fel őket.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Érzékeny vagyok, kicsit az a művészlélek típus, de próbálom ezt nem túlzottan kimutatni.
    Elég nyugodt természetű vagyok, de a barátaimmal szeretek bohóckodni. Viszont, ha fiú van a közelbe, akkor mintha megdermednék,főleg, ha tudom,hogy engem vizslat a szemeivel. A barátnőimmel szeretek szertelen lenni. Szeretem, ha zajlik körülöttem az élet, amiből ihletet gyűjthetek a képeimhez.
    A barátkozás kevésbé jól megy, mert igen zárkózott vagyok. Fiú barátaim nincsenek. Édesanyám azt mondta, hogy egyikben sem lehet megbízni,és e szerint is nevelt. Habár a halála után kaptam egy levelet, amiben viszont teljesen másról írt, így most össze vagyok zavarodva kissé férfi ügyek terén, de leginkább még mindig tartózkodom tőlük, és nem tudom, hogy fog e ez változni.
    Kedves vagyok, tisztelet tudó, tipikus jó kis lány, aki nehezen enged ki, emiatt csúfoltak is, mint jéghercegnőt.
    Mind e mellett olykor még ügyetlen is szoktam lenni, mintha a balsors a nyomomban járna.

    HOBBI: Imádok festeni, és fotózni. A táncolás is jól megy, de ez annyira nem köt le, mint az, hogy járom a várost, vagy a környéket a fényképező gépemmel, és kattogtatom.
    CÉLOK: Megismerni a féltestvéreimet, akik még nem s tudja, hogy létezem. És megérteni édesanyám utolsó sorait, amiket nekem hagyott.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    20 évvel ez előtt születtem meg,de még is apa nélkül nőttem fel. Akkor hogy is lettem én? Anya Amerikában volt látogatóban ismerősöknél, amikor apámmal megismerkedett. A szerelem jött, elég gyorsan, de amikor megtudtam édesanyám, hogy apámnak barátnője van, akkor fogta magát és inkább haza jött, pedig már tervezte, hogy apám miatt képes lenne Amerikában maradni, de nem így lett.
    Aztán kiderült, hogy terhes velem. Fel is kereste apámat, de neki akkora már volt egy 3 éves fia, és útban volt az újabb baba, a két gyereket pedig nem szándékozta elhagyni, ahogyan a feleségét sem, mert ez is most derült ki. A barátnő kicsit több volt, mint barátnő. Édesanyám nagyon mérges lett rá, ezért akkor rácsapta a kagylót. Apám tán párszor próbálkozott, hogy ő neki, és támogatja, de csak titokban, mert szereti a gyerekeit, és a feleségét, és nem akarja elhagyni. Édesanyám túl büszke volt, és tisztelte azt a dolgot, hogy család, ezért inkább azt hazudta apámnak, hogy elvetélt velem.
    Anya tisztességesen felnevelt nagymamám segítségével. Mindig óvott mindentől, leginkább a férfiaktól, főleg, amikor serdülőkorba értem. Mindig mondta, hogy nem lehet bennük megbízni, és vigyázzak velük. Ezt valahogy belém nevelte, és ezért nem is vagyok annyira nyitott, mint a barátnőim. Ők már rég elvesztették a szüzességüket, én pedig még mindig tartogatom.
    Az élet szép volt, édesanyám festményeiből éltünk meg, a nagyi is sokat segített. Anya művészet iránti rajongása pedig rám is rám ragadt, és van is benne tehetségem.
    Az élet akkor fordult velünk egyet, amikor nagyi meghalt, majd édesanyámról kiderült, hogy rákos. Elkezdtük a kezelést, sokat segítettem neki, de végül úgy döntött, hogy bentlakásos iskolába küld, amit nem is igazán értettem akkor. Ma már igen. Elküldött, mert nem akarta, hogy végig nézzem a szenvedéseit. Búcsúzóul egy levelet kaptam tőle, egy számla adatait, ami az én nevemen volt. Sosem értettük, hogy a nagyi honnan szed olykor pénz, amikor megszorultunk. De mint kiderült ő felvette apámmal a kapcsolatot, elfogadta a támogatását, és leveleztek rólam. Édesanyám se tudta ezt a haláláig.
    Anyám levele teljesen összezavart, na meg halálával a bácsikámhoz kerültem Amerikába, mert ő lett a gyámom. Nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy meg kellene ismernem azt a családot, amiről olvastam, vagy legalább is a testvéreimet, de félek, így inkább arra döntöttem, hogy nagyon lassan kezdem, és nem direkt megyek elébe a dolgoknak, vagy legalább is nem teljesen. Bácsikám segített kideríteni, hogy hol töltik a nyarat, így úgy intéztük, hogy én is bekerüljek abba a táborba, ahol ők is vannak. A többi pedig majd kiderül.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Helena Ward Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena Ward   Helena Ward Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 11:48 am

Üdvözöllek Hugi! Már várom az első találkozást! Very Happy Foglalj avit és sipirc játszani!

Helena Ward Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Helena Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» MArco & Helena
» Layla & Helena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Művészek-