Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Teanna Light kapcsolatlistája és minden más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Teanna Light kapcsolatlistája és minden más   Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 5:26 am

Teanna Light kapcsolatlistája és minden más Tumblr_lt0tdvapfF1qlccmso1_500
Érzékeny – Félénk – Talán bátor – Kedves – Hangulatfüggő visélkedés – Kezdő vakmerő

Öööm... Azt hiszem én lennék Teanna Light. New Yorkban születtem és éltem le az egész életemet, míg úgy nem döntöttem, hogy kipróbálom magamat egy nyári táborban. Szóval itt is vagyok, a világ másik végén, távol a családomtól, tizenkilenc évesen, miközben eszeveszetten próbálom leküzdeni a zárkózott természetemet. Tudom, ezzel talán az iskolában kellett volna próbálkoznom, de akkor túl sok veszteni valóm volt.  Vagy nem... Már én magam sem tudom.
Már egy elismert író vagyok, vagy valami ilyesmi. Romantikus és kaland regényeket írok. Szóval igen, a művészek táborát népesítem. És fogalmam sincs, hogy mi vár rám ebben a táborban. Talán semmi, talán valami... Az idő, majd megválaszolja a kérdéseimet, nem?

Ismerősök és minden mások

És itt vagytok ti, kiket még sehova máshova nem tudok besorolni. Találkoztunk egyszer vagy kétszer, esetleg a szobatársaim vagytok. De hogy barátok lennénk-e? Azt még nem tudom. És, hogy ellenségek-e lennénk? Remélem, nem. Az is lehet, hogy a tanárom vagy, vagy nem. Nos, igen. Azért remélem, egy nap jó barátok lehetünk.

Ellenségek és emberek, kik nem szimpatikusak

Hogy is mondhatnám ezt el, anélkül, hogy ne bántanálak meg? Egyszerűen nem kedvellek. Van benned valami, ami kiváltja bennem ezt az érzést. Bár azt sem hiszem, hogy te létezel. Az egyetlen elképzelhető ok erre az ellenséges érzésekre az lehet, hogy te vegy bunkó, barátságtalan ember vagy, esetleg elég ridegnek  tűnsz számomra.

Barátok

Jöjj te édes ember, hagyj oszthassam meg veled titkaimat! Ebbe a csoportba  a felszínestől egészen a mély barátságig, bárki beletartozhat. Mindig is sok barátot akartam. Úgyhogy tárt karokkal várlak... Ha pedig már ide tartozol, valószínűleg te is ugyanúgy gondolsz rám. De ne félj! Én soha nem hagynálak cserben, amíg te sem hagysz cserben engem. Mert, ha valahogy elárulnál... akkor nem tudom, mit tennék. Sosem volt valami sok barátom, így lehet nem állnék készen rögtön egy csalódásra.

Pasik, szerelmek, és emberek, kik tetszenek

Jól nézel ki, esetleg még kedves is vagy? Elbűvölő, vagy bármi ilyesmi? Ráadásul én is tetszek neked? Jöjj, jöjj! Oké... Ezzel nem arra akartam célozni, hogy nekem olyan sok pasi kell az életembe. Isten ments! Viszont mindig is kíváncsi voltam, milyen egy kapcsolatban lenni... És hát ki tudja mi fog kisülni belőle, nem? Mindenesetre én mindig is úgy gondoltam, hogy ha lesz egy barátom, azt sosem fog megcsalni vagy ilyesmi. Szóval azt hiszem ennyit erről.

(OOC: És ami a legfontososabb, mindenkit örömmel fel tudok venni bármelyik csoportba! Csak dobj meg egy pm-el és meg tudjuk beszélni a részleteket. ^^ Ha pedig már játszunk/játszottunk, figyelj, mert ki tudja, mikor fogsz felkerülni a listára! Razz)

Lista

Rio Noche - A farkas/béka
"Még csak pár napja találkoztunk, de már úgy érzem, hogy kezdek olyan dolgokat érezni irántad, amiket talán még nem kéne... Tudom, hogy vannak titkaid. És bolond lehetsz, ha nem hiszed, hogy nem fogom kideríteni őket!"

Richard Cook - Csak Rich
"Ő olyan, mintha magamat látnám, csak fiúban és egy sokkal aranyosabb kiadásban... És nagyon remélem, hogy ő is a barátjának tart, mert ő már megkapta a szívem egy részét. S mindez csupán egy alma miatt..."

Adrian Herondale - "Ivó pajti"/Potenciális barát
"Ő volt az, aki elkezdett bámulni egy discóban, nekem pedig muszáj volt meg kérdeznem, hogy mit akar... Aztán rájöttem, hogy ő sokkal kedvesebb, mint amire számítottam."

Isaac Peterson - Furcsa ember
"Sorsod még eldöntésre várattat, "jó barátom"."
Vissza az elejére Go down
 

Teanna Light kapcsolatlistája és minden más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Teanna Light
» There is no light without darkness
» Teanna & Isaac
» Egyedül egy discoban - Ian & Teanna
» Teanna és Rio ~ A kórházi élet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Karakternaplók-